שתף קטע נבחר

שיעור בתורת המספרים

טוב שם משמן טוב... האם יש קשר השם שלנו לבין הדרך למימוש העצמי?

שמו של האדם מורכב משלושה מרכיבים עיקריים, הניתנים לפענוח באמצעות המרת האותיות למספרים וחיבורם עד לקבלת ספרה אחת שהיא הקובעת. ספרות אלה מתארות את פנימיותו וחיצוניותו של האדם ואת הכלים העומדים לרשותו.

 

כדי לדעת מה מסמל שמו של האדם יש לחבר ולצמצם לספרה אחת את הערך הספרתי של כל אותיות השם המלא עד לקבלת ספרה אחת שהיא הקובעת לדוגמה:

השם אריאלה גלזר א ר י א ל ה ג ל ז ר

1 = 2+8 = 28 = 2 + 7 + 3 + 3 + 5 + 3 + 1 + 1 + 2 + 1

 

מי אני אם זהו שמי...

 

שם מלא/פרטי מספר 8. מסמל על משמעת, רצון, עקביות, סמכותיות, מעמד, כוח וריכוז רב שמהווים מאפיין בולט באישיותך. ניחנת ביכולת לארגן את חייך ביסודיות רבה ובאמביציה לממש ברמה המעשית כל תוכנית ו/או רעיון המשרתים את האינטרס האישי שלך. יש לך יכולת לראות את שני צדי המטבע, דבר שעוזר לך רבות בקבלת החלטות. הסביבה מקבלת אותך כטיפוס מעשי, אסרטיבי, כוחני, תחרותי, הנוטה לתכנן צעדיך בדרך למטרה. יש לך כוח פנימי רב, מרץ, כושר הישרדות ואופי חזק.

 

לעיתים נוצר הרושם של אישיות קרה, אך לא כך הם פני הדברים ובפרט כשלומדים להכיר אותך מפנים. קשה מאוד לשנות אותך או לצפות ממך להשתנות. מבחינתך אין צעדים חלקיים, או הכול או כלום, או פאר או השפלה. באשר לביטוי הרגשות הרי שגם כאן עלול להיווצר מצב של קושי להיפתח עד הסוף מחשש לאיבוד הכוח והשליטה.

 

סביר להניח שהבחירה שלך במקרה זה תהיה הקניית מתנות יוקרה וביטחון כלכלי לקרובים אליך כמילוי חלקך בשותפות. מימוש ההיבט השלילי שטמון בשמך עלול להוביל אותך לשאפתנות יתר תוך שימוש בכוח, סמכות, מעמד ושליטה למטרות שליליות. לעיתים זה בא לידי ביטוי באנוכית, מניפולציות, דריכה על גבם של האחרים תוך הרס סביבתי. כדי להטיב עם עצמך עליך ללמוד לסלוח לאחר מבלי להאשים אף אדם בטעויות שלך.

 

הגורל מציב בפניך מגבלות השונות כדי להזכיר לך מהם יכולותיך ומהו הכוח האמיתי שלך. עליך ללמוד להשתמש נכון בסוד האיזון מאחר והשליטה נמצאת אצלך וביכולתך להטות אותה לעבר הצלחה או לכישלון אין סופיים בכל עת.

 

שם מלא/פרטי מספר 9. מסמל על נטייה לדינאמיקה אנרגטית, צדק, אהבה אוניברסאלית, ורחמנות שמהווים מאפיין בולט באישיותך. התברכת בראיה מרחבית, דמיון פורה, הבנה, מגנטיזם, רוחב לב, אדיבות ונדיבות. הסביבה רואה בך מורה דרך ומודל לחיקוי והשראה. לעיתים החיים מלמדים אותך לוותר על צרכיך האישיים תוך הקרבה עצמית במטרה לאפשר לאחרים להתקדם מתוך מקום של שלמות עצמית דרך שירות הומניטארי.

 

הצורך שלך לעזור לחלשים, ולנזקקים מעניק לך כוח ומילוי מצברים להמשיך הלאה. ניחנת ביכולת להתמודד עם כל דבר מבלי לחשוש משום דבר ומשום אדם. האינטלקטואל ויכולת הניהול והארגון שלך עוזרים לך רבות. יחד עם זאת מאחר והעצמה האנרגטית שלך כל כך גבוה עליך לתעל אותה נכון כדי למנוע מעצמך מצבים של עצבנות בעיקר פנימית ו/או התפרצויות מכל סוג.

 

מימוש ההיבט השלילי שטמון בשמך עלול להוביל אותך לשתלטנות יתר, עוקצנות, אנוכיות, ברגזנות מיותרת, חוסר שליטה עצמית, חוסר מוסר והתפרצויות זעם ומלל. קימת נטייה להסיק מסקנות מוקדמות מדי ולהשליך אותם על חייך תוך התעלמות מהמציאות בניסיון לחיות את העבר שלא בהכרח רלוונטי עבורך. מצד אחד יש לך יכולת נבואית סמויה שמאפשרת לך לזהות את מלוא הפוטנציאל שקיים באדם, חפץ או מקום. מצד שני חובתך ואחריותך היא לבחון את מוכנות ומסוגלות הסביבה לקבל ולממש את מה שיש לך להציע כדי למנוע מעצמך אכזבות מיותרות. יש לך כוח דחף המסוגל למשוך קהלים רבים לחיוב ולשלילה ועליך לשאוף לממש אותו במובן החיובי.

 

 

שאלה אישית:

 

שמי כ. (הפרטים המלאים שמורים במערכת). אני עומדת להינשא בקרוב והייתי מעוניינת לדעת האם יש חשיבות לשינוי שם המשפחה כתוצאה מכך?

 

תחילה ברצוני לאחל לכם מזל טוב לרגל הנישואין. בהקשר לשאלתך הרי שלשינוי השם חשיבות רבה. הוא בהחלט מסוגל להועיל ו/או לגרוע לכן היה רצוי לבדוק היטב לפני שמבצעים את השינוי. יש לזכור שאין שינוי השם מבטל השם המולד אלה מהווה תוספת על מה שנקבע לך בסמוך לזמן לידתך. לרוב הנטייה הטבעית היא לשאת את שם משפחתו של האיש כמו שרוב הנשים עושות. לאור בדיקת הנתונים האישיים שלך אני שמח לבשר לך ששינוי השם במקרה שלך בהחלט יועיל ואף יעצים את יכולותך האישיות. כפי שנאמר "כל' הוא שפע רב והוא הראייה הגדולה וההצלחה הצפויה וכתוב עליו "וה' ברך את אברהם בכל". ההשפעה של שם המשפחה החדש תכנס לתוקף 9 חודשים מרגע השינוי ועל כן עליך להיות ערוכה ומוכנה לכך. אני מאחל לכם דרך צלחה, אושר גדול והמון נחת.

 

קוראים מעוניינים להיפגש עם אלון להט במיאמי מוזמנים ליצור קשר:

786-563-5824

או באמצעות אתר האינטרנט:

www.matchrix.co.il

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים