שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דודו אהרון מאשים את אמרגנו לשעבר: "התנהגות מנוגדת לחוק"

  למרות טענתו על ביטול ההסכם בינהם, מאשים דודו אהרון את אייל מלכא בתיאום מופעים ללא ידיעתו: "התנהגות נכלולית ונטולת מקצועיות", מלכא בתגובה: "אהרון ממשיך להתנהל בחוסר תום לב, תוך שהוא גורם נזקים לעצמו, ודי לראות את התנהלותו ושל בני משפחתו בתקשורת כדי ללמוד על כך"

  הסכסוך בין דודו אהרון לאמרגנו לשעבר אייל מלכא עולה מדרגה: זה התחיל לפני כחודשיים כשאהרון ביקש להפסיק את ההתקשרות עם מלכא למרות עבר של עבודה משותפת במשך עשור, בתגובה איים מלכא לתבוע פיצויים על הפרת הסכם. כעת מגיע שלב נוסף בהתנהלות בין השניים. במכתב שהגיע לידי ynet, מאשים הזמר את אמרגנו לשעבר ב"התנהגות נכלולית ובלתי ישרה, נטולת שמץ מקצועיות ומנוגדת לחוק".

   

  טענתו המרכזית של אהרון במכתב שנשלח אתמול (א') על ידי עורכי דינו אלעד פלג ומוטי קהירי, היא שמלכא ממשיך לתאם לו הופעות למרות שאין לו סמכות לכך. "מלכא פוגע במעשיו בשמו הטוב של אהרון ובאמינותו אשר מוצא עצמו מתנצל בפני צדדים שלישים על הופעות שמעולם לא דווחו לו", נכתב.

   

  עוד הוסיפו במסר למלכא: "כידוע לך היטב", נכתב, "אהרון סיים את ההתקשרות עמך. מכאן, שבכל הנוגע להופעות שנסגרו על ידי מרשך תוך הפרה בוטה של סיום ההתקשרות ותוך ניסיון לקבוע עובדות בשטחי ולהתיימר ולהציג עצמו בכזב ובחוסר סמכות כמנהלו של מר אהרון".

   

  תסבוכת משפטית. דודו אהרון (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  תסבוכת משפטית. דודו אהרון(צילום: ירון ברנר)

   

  מהמכתב עולה כי אהרון התריע לפני כחודשיים בכתב כי הוא מפסיק את ההסכם עם מלכא בתום 45 ימים. כמו כן מציינים עורכי דינו של אהרון שמתוך 23 הופעות שמלכא תאם אחרי ביטול הסכם ההתקשרות בינהם, דווחו לאהרון רק על 9 הופעות

   

  ראשית הסכסוך בין השניים נחשף ב"ערב טוב עם גיא פינס", לפני יותר מחודשיים, כאשר אהרון רצה לסיים את ההתקשרות עם מלכא, למרות שלהסכם ביניהם נותרו עוד 5 שנים מתוך 15 שחתמו הצדדים. מלכא, כך על פי הדיווח איים בתביעה של 50 מיליון שקלים על הפרת הסכם.

   

  במכתב שנשלח לנציגיו של מלכא נכתב כי "מלכא מכיר בכך שאין בכוחו לסגור הופעות עבור אהרון לאחר מועד מכתב הביטול", עוד הוסיפו נציגיו של אהרון כי מלכא, "עושה מאמצים להתעלם מהודעותינו הרבות בנושא, הרינו לשוב ולהבהיר כי מלכא אינו עוד מנהלו או סוכנו של מר אהרון, אינו רשאי לקבוע לו הופעות, אינו רשאי להתחייב בשמו ואינו רשאי להציג עצמו כמייצגו או להציע את שירותיו של אהרון."

   

  האשמה נוספת שעולה מן המכתב כי מלכא מקבל כספים ממזמיני ההופעות כשהכסף לטענתם, אמור לעבור אל אהרון. "כפי שהוצע על ידי עורכי הדין אלעד פלג ומוטי קהירי מספר פעמים", נכתב במכתב,  "דודו אהרון נכון לקיים פגישה בה יימסר לו מלוא המידע בנוגע להופעות אלו ובין היתר התמורה לה זכאי אהרון. בגלל שההופעות נסגרו אל מול צדדים שלישיים תמי - לב וביטולן עלול להסב נזקים".

   

  תגובת אדום 6 אירועים בע"מ ע"י עו"ד ד"ר יוסי כהן ועו"ד אוהד מחרז: "למרבה הצער, מר אהרון ממשיך בהתנהגותו הפוגענית, המזיקה והנוגדת הוראות כל דין. מר אהרון הוא זה שהפר באופן בוטה ויסודי את ההסכם שנכרת כדת וכדין בין חברת אדום6 אירועים בע"מ לבינו, שעל פיו התנהלו הצדדים במשך שנים ארוכות, וזאת ב"טענות" הזויות ומביכות ממש, שקשה להאמין שיצאו מפיו של אדם בוגר ומיושב בדעתו.

   

  "מר אהרון ממשיך בזיגזוגיו הבלתי פוסקים, אף בימים אלו, כאשר הוא מתנער מהתחייבויותיו המפורשות ואינו בוחל בדבר, אף בהחזקת צדדים שלישיים כבני ערובה, תוך שהוא מאיים שלא יופיע להופעות שאותם צדדים סגרו מול חברת אדום6 אירועים בע"מ, טרם הודעתו של אהרון על ביטול ההסכם. מצער שמר אהרון ממשיך להתנהל בחוסר תום לב, תוך שהוא אף גורם נזקים לעצמו ולשמו ודי לראות את התנהלותו ושל בני משפחתו בתקשורת לאחרונה כדי ללמוד על כך". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עידו ארז
  נפרד ממנהלו. דודו אהרון
  צילום: עידו ארז
  לאתר ההטבות
  מומלצים