שתף קטע נבחר

עוד מינוי מבחוץ: ראש חטיבת תקשורת ואוכלוסייה במשטרה

המפכ"ל אלשיך החליט כי אלוף-משנה במיל' יובל גת יעמוד בראש חטיבת תקשורת ואוכלוסייה במשטרה. הוא יקבל בשבועות הקרובים דרגות תת-ניצב

יובל גת (צילום: אורנה דוקטורי) (צילום: אורנה דוקטורי)
יובל גת(צילום: אורנה דוקטורי)

עוד מינוי למשטרה מבחוץ: מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך החליט כי אלוף-משנה במיל' יובל גת ימונה לראש חטיבת תקשורת ואוכלוסייה במשטרת ישראל. החטיבה ובתוכה מערך הדוברות תעסוק בין היתר בקשר המשטרה עם הציבור.

 

השר לביטחון פנים גלעד ארדן אישר את מינויו של גת לתפקיד ראש חטיבת תקשורת ואוכלוסייה במשטרת ישראל, בהמלצת המפכ"ל.

 

גת, בוגר תואר ראשון במזרח תיכון וערבית מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת NYU, הוביל קמפיינים רבים לקשת רחבה של לקוחות בארץ ובעולם בתחום התודעה (באירופה, בדרום אמריקה ועוד).

 

הוא שימש בעבר מנכ"ל טלמסר וקידם עולמות תוכן במרחב הווירטואלי. לגת עבר צבאי עשיר ביחידות המיוחדות והוא הוביל את כתיבת תפיסת התודעה בצה"ל.

 

גת יצטרף בשבועות הקרובים לשורות המשטרה ויקבל דרגות תת-ניצב. מינוי גת מצטרף למינוי נוסף מחוץ למשטרה בחטיבה של דוברת המשטרה החדשה מירב לפידות, ששימשה עד לאחרונה דוברת משרד האוצר.

 

החטיבה שבראשה יעמוד תרכז את הטיפול בתקשורת ודימוי המשטרה בקרב הציבור. היא תבצע סקרים ומחקרי אוכלוסייה שיבדקו שביעות רצון מתפקוד המשטרה וימקדו נושאים שעולים מקרב הציבור שרלוונטיים לתפקודה. כמו כן, החטיבה אמורה לפעול כדי לחזק את אמון הציבור עם המשטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורנה דוקטורי
יובל גת
צילום: אורנה דוקטורי
מומלצים