שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  היום בו הבנתי שאני חובב כפות רגליים

  זך חובב יחסי שליטה ונהנה לחקור את המיניות שלו. לאלון יש פטיש לכפות רגליים מטופחות ויוני נהנה לצפות באשתו משתובבת עם אחרים. שלושה גברים, שלושה וידויים וחקירה מינית שאף פעם לא נגמרת

  כשמדברים על פטישים מיניים, מתכוונים לנטייה לייחס תכונות מדומות לעצמים או חפצים, ולרצות להיות בקרבתם כדי להתגרות מבחינה מינית. שוחחתי עם שלושה אנשים בעלי פטישים מיניים מיוחדים, שהסכימו לספר לנו מה הביא אותם לעולם הזה ואיך מגיבה לכך הסביבה הקרובה.

   

  עוד בנושא:

  פנטזיות מיניות? זה טוב לנישואים שלכם

  הדברים הכי מעניינים שלמדנו על סקס ב-2015

   

  הפטיש של זך (30) מתל אביב, הוא בעיקר ליחסי שליטה. "אני נהנה לחקור את המיניות שלי", הוא משתף. "אני אוהב מאד סקס שונה ומצבי קיצון, נשים שמנות או מבוגרות, סקס קבוצתי, שליטה, כאב, קעקועים, סקס בציבור, סקס תחת סמים פסיכדליים... בקיצור, יש הרבה דברים שמעניינים אותי במיטה ואני פתוח לחוות ולנסות. סקס רגיל ומיסיונרי עם אישה ביישנית וסגורה - משעמם אותי, ואני מעדיף להתחמק מההשלכות של לעשות סקס רק למטרת סימון 'וי' מבלי להרחיב את גבולות התפישה והחוויה".

   

  גירוי מיני באמצעות חפצים. פטיש (צילום: Index Open) (צילום: Index Open)
  גירוי מיני באמצעות חפצים. פטיש(צילום: Index Open)

   

  מתי הבנת שאתה אוהב סקס אחר?

  "אני חושב שמאז ומתמיד המיניות שלי היתה שונה. בגיל 15 שכבתי עם בת 40 פלוס. בגיל 16 כבר הייתי שותף בכמה אורגיות. בזמן הצבא שכבתי כמה פעמים עם מש"קית במוצב נטוש בצפון וממש גירה אותנו שאנחנו יכולים להיתפס".

   

  "אחרי הצבא בסיטואציה מאוד הזויה, הייתי עם בת 65 בזמן שמכרתי מדלת לדלת (סיפור ארוך, בעלה תפס אותנו). בגיל 22 האקסית שלי ביקשה שאני אעשה עליה פיפי ובשנים האחרונות, ככל שאני פוגש יותר נשים, ככה אני פתוח יותר למלא אחר הבקשות שלהן או לדרוש מהן להתחיל לחקור מה עוד עושה להן את זה במיטה".

   

  ומה לגבי BDSM?

  "את הפטיש לשליטה והשפלה גיליתי דרך פרטנרית שהתחילה איתי בפייסבוק. היא שלחה לי הודעה: 'אני רוצה שניפגש, אתה נראה לי מי שחיפשתי', ויום אחרי היא כבר עלתה אליי לקפה. כשהתחלתי לנשק אותה, היא אמרה לי 'אדוני, אני מתנצלת, אבל נשיקה? אני רוצה שתשלוט בי, תכאיב לי, תקרא לי שפחה. אני רוצה להיות העבד שלך', וכך היה. כמובן שאחרי, אני והיא מתחבקים, מטיילים יד ביד ברחוב, מדברים על מוזיקה וסרטים. באופן כללי, את יחסי השליטה וההשפלה בהחלט אפשר להשאיר במיטה ומיד אחרי הסשן יש לטפל ולאהוב את הנשלטת".

   

  ואז היא ביקשה שאקרא לה שפחה (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  ואז היא ביקשה שאקרא לה שפחה(צילום: Shutterstock)

   

  האם חברים שלך מודעים לכל הפטישים האלה?

  "חברים טובים שלי יודעים הכול עליי, אבל כאדם דיסקרטי הם לא מכירים פרצופים ושמות. אימא שלי היא החברה הכי טובה שלי והיא שמעה כמעט את כל הסיפורים, גם אבא שלי. מעבר לזה, כתבתי בכמה בלוגים על חוויות ותפישות מיניות".

   

  ואיך הם מגיבים לזה בדרך כלל?

  "לא אכפת לי מהתגובה שלהם. אני נהנה מהפריבילגיה של לחיות מבלי לחפש אישור מוחלט מהסביבה. כששואלים אותי אם אני נהנה להשפיל, אני עונה שלא. אני נהנה מזה שהאישה נהנית מחוויה שבה היא חסרת אונים והתמורות החיוביות שהיא מקבלת מזה. כששואלים אותי איך אתה יכול לשכב עם מבוגרות או שמנות, אני עונה שאני נהנה מאישה שנהנית מזה שאני צעיר ושרירי, יחד עם העובדה שאני שמח ליהנות מגוף שונה או מיוחד בצורה אינטימית".

   

  עשה בי כרצונך

  לאלון (28) מהמרכז, יש פטיש לכפות רגליים, עליו הוא גילה כבר בבית הספר היסודי. "כשכולם היו מסתכלים על התחת והשדיים של הבחורה הכי יפה בכיתה, אני פזלתי למטה בניסיון לראות איך כפות הרגליים שלה נראות ולדמיין איך הן היו יכולות להשתלב לי בתוך הפה. מעבר לעובדה שזה הפטיש הכי נפוץ בעולם, הוא גם אחד היחידים שבחורה יכולה לגמור ממנו, בתנאי שהגבר עושה את זה נכון".

   

  ברצינות?

  "כן. אבל כדי שתגיעי לשם את חייבת כפות רגליים מטופחת. כבר הייתי במצבים שבהם פסלתי בחורה בגלל שכפות הרגליים שלה לא היו לטעמי, או שכן היו אבל היא הזניחה אותן. גבר עם פטיש לכפות רגליים לעולם לא יהיה בזוגיות אם הרגליים של בת הזוג שלו לא לטעמו. גם אם זו תהיה בר רפאלי".

   

  "את חייבת רגליים מטופחות כדי שארצה לענג אותן" (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  "את חייבת רגליים מטופחות כדי שארצה לענג אותן"(צילום: Shutterstock)

   

  אתה מספר על הפטיש הזה לאנשים?

  "אני מספר לידידות, סטוצים וכמובן לבנות הזוג שלי. יש בזה משהו טיפה מביך, אבל ברגע שמספרים על זה לפרטנרית - היא תדרוש את זה כל הזמן. בחורות מתאהבות בזה מהר".

   

  יש לך סיפור מעניין בהקשר לפטיש שלך?

  "באחד מימי אוגוסט הלוהטים, כשכולן יוצאות לרחוב עם כפכפים וחושפות את כפות הרגליים שלהן לעיני כל, יצאתי לעבודה ועברתי בתחנת הרכבת. תפסה לי את העין בחורה מדהימה ביופייה. ניגשתי אליה במקום הומה אדם במטרה להתחיל אתה, וכל מה שיצא לי מהפה זה: 'אני מוכן לעשות כל דבר שתבקשי כדי ללקק את כפות הרגליים שלך'. חשבתי שאני הולך לקבל בעיטה לפנים, אבל לתדהמתי היא פשוט הורידה את הכפכפים, הושיטה לי את כף רגלה הימנית, ואמרה לי: 'קח, עשה בה כרצונך'. ואז מצאתי את עצמי יושב בתחנת רכבת על ספסל עם בחורה שאני לא מכיר, ומלקק את כפות הרגליים שלה כאילו שזה ארטיק. מיותר לציין שמשם זה המשיך לאחד הסטוצים הטובים שהיו לי בחיים".

   

  כל אחת והפטיש שלה (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  כל אחת והפטיש שלה(צילום: Shutterstock)

   

  לא מומלץ לקנאים

  "קוקהולד" הוא פטיש שבו גברים נשואים או שנמצאים בזוגיות מונוגמית בדרך כלל, מפיקים הנאה מינית מכך שנשותיהם או חברותיהם מקיימות יחסי מין עם גברים אחרים, בזמן שהם עצמם צופים מהצד. הגבר ה'קוקהולד' לא רוצה לקיים יחסי מין עם נשים אחרות פרט לאשתו, כחלק מהשקפת העולם של ה'קוקהולדים' על עליונות האישה. יוני (32) מהדרום משתף: "כשהייתי בן 19, חברה שלי דאז ביקשה לצרף גבר נוסף למיטה והסכמתי. כשצפיתי בהם הבנתי שזה ממש מדליק אותי. אשתי כיום יודעת על הפטיש אבל כרגע זה לא בא לידי ביטוי במערכת היחסים שלנו".

   

  למה לא?

  "כי על פי הדת זה אסור. כל עוד הייתי רווק, לא הייתה בעיה. אז עכשיו אנחנו מצרפים רק נשים. אסור לאישה נשואה לשכב עם גבר אחר זולת בעלה. עם אישה אחרת גם אסור אבל זה לא עד כדי כך נורא".

   

  אתה ממליץ לזוגות אחרים לנסות?

  "זה לא מתאים לקנאים, צריך הרבה ביטחון עצמי כדי להיכנס לזה אבל זה ממש מעצים את האישה, את מי שזה מושך, לפחות".

   

  אם מצאתם את עצמכם מתגרים מלפחות אחד מהפטישים הללו או יותר, כנראה שגם לכם יש פטיש מיני אותו אתם מחביאים בתת המודע שלכם, וייתכן והגיע הזמן להוציא אותו לעולם ולהתנסות בו בהנאה גדולה וללא כל בושה, כי באמת שאין על מה.

   

  תיהנו!

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  "זה גירה אותי מאז שהייתי ילד"
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים