שתף קטע נבחר

אשתו של עבריין שהעיד נגד ראש ארגון פשע נרצחה לעיניי ילדיה

חיסול בבאר שבע. אלמוני פתח באש לעבר אישה כבת 30 שהייתה ברכבה עם שלושת ילדיה בשדרות ירושלים בעיר. שכן: "הייתי בבית ושמעתי ארבעה פיצוצים. הוצאתי את הראש מהחלון וראיתי ילדים צורחים 'אימא מתה! אימא מתה!'"

 

 

 

זירת הירי בבאר שבע (צילום: אילנה קוריאל) (צילום: אילנה קוריאל)
זירת הירי בבאר שבע(צילום: אילנה קוריאל)
 

אשתו של עבריין שהעיד בעבר נגד ארגון פשע, נורתה הערב (ב') למוות לעיניי שלושת ילדיה - עת היו עמה במכונית בבאר שבע. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לאישה, כבת 30, טיפול רפואי אך בבית החולים סורוקה שאליו פונתה - נקבע מותה. במשטרה מעריכים כי הרקע לרצח פלילי, אך כל הכיוונים נבדקים. המשטרה מחפשת אחר החשוד, שנמלט מהזירה.

 

מהמשטרה נמסר כי במכונית היו שלושה ילדים יחד עם הנרצחת, ושירותי הרווחה עושים את דרכם אליהם. סגן ניצב משה לוי, ראש אגף חקירות ומודיעין, אמר כי "כוחות רבים שהגיעו לזירה מצאו אישה ירויה". הוא סירב למסור פרטים נוספים על שהתרחש.

 

אחד השכנים סיפר: "שמעתי ירי מהבית. ישבתי בבית ותכננתי לצאת", סיפר אחד השכנים. "אני לא יודע מה קרה". לדבריו, "הייתי בבית ושמעתי ארבעה פיצוצים. הוצאתי את הראש מהחלון וראיתי ילדים צורחים, 'אימא מתה! אימא מתה!".

 

 (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
(צילום: הרצל יוסף)

 (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
(צילום: הרצל יוסף)

 (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
(צילום: הרצל יוסף)
 

שדרות ירושלים בבאר שבע, הערב (צילום: אילנה קוריאל) (צילום: אילנה קוריאל)
שדרות ירושלים בבאר שבע, הערב(צילום: אילנה קוריאל)
 

אילנה אפראימוב, שכנה נוספת, סיפרה: "שמעתי ארבע יריות וצעקות של ילדים. עד שירדתי כבר הוציאו את הילדים. ראיתי רכב פתוח ואישה שהכניסו לאמבולנס. השכנים סיפרו לי שהילדים צעקו 'אימא מתה', אבל עד שירדתי כבר פינו אותם".

 

שמעון, אחד השכנים, אמר: "אחת הילדות סיפרה שהיורה ברח. הם היו סגורים באוטו כמה דקות ולא פתחו את הדלת. הילדה הייתה בהיסטריה. ניסיתי לשאול את הילדים מה קרה. הם אמרו שירו בה וברחו". השכן שהזעיק משטרה למקום, סיפר כי ארבעה ילדים היו במכונית בעת התקרית. "הם יצאו מהאוטו, אמרתי להם, 'בואו, תעלו לבית', ואז הם הלכו לכיוון הבית שלהם, ועלו". 

 

שמונה מבני משפחתה של הנרצחת הגיעו לבית החולים סורוקה, שם קיבלו מפי מבקרים בחדר המיון את הבשורה על מותה. הם פרצו בזעקות שבר, דפקו על דלתות, בעטו בחפצים והשתטחו על הרצפה. הם אמרו "זה לא יכול להיות", "אימא, אימא", "תגידו שזה לא נכון", "מה עשו לנו". אחת ניסתה להרגיע את השנייה ואמרה לה "תהיי חזקה עכשיו בשביל הילדים". 

 

לפני שבוע נרצח בחיפה צעיר כבן 20. הוא נורה למוות מרכב חולף באתר בנייה בשדרות בן גוריון במושבה הגרמנית בעיר. ל-ynet נודע כי הרקע לרצח הוא סכסוך בין שתי משפחות. לפני כמה חודשים נרצח באותו מקום בן לאחת המשפחות. אחר כך נרצח בן למשפחה השנייה בסמוך לביתו. הקורבן עבד כשומר באתר הבנייה. על פי החשד הרוצח הגיע למקום, ירה בו כמה כדורים מהרכב ונמלט. עדי ראייה סיפרו על צרור של עשרה כדורים לפחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: הרצל יוסף
הזירה בבאר שבע
צילום: הרצל יוסף
מומלצים