שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צל"ש הרמטכ"ל ומפקד חדש לסיירת מטכ"ל
  סיירת מטכ"ל, שהחליפה היום מפקדים, קיבלה מהרמטכ"ל ציון לשבח בעקבות פעולות חשאיות ונועזות שביצעה. תעודת הערכה הוענקה ליחידה טכנולוגית של אגף המודיעין. "מסייעים לצה"ל לנצח בדרך החכמה, המהירה, התחבולנית והאפקטיבית ביותר"

   

  צל"ש הרמטכ"ל לסיירת מטכ"ל    (צילום: דובר צה"ל)

  צל"ש הרמטכ"ל לסיירת מטכ"ל    (צילום: דובר צה"ל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  היום (ד') התקיים בבסיס סיירת מטכ"ל טקס הענקת אות ציון לשבח (צל"ש) לסיירת, והענקת תעודת הערכה ליחידה הטכנולוגית של אגף המודיעין. הטקס נערך במעמד הרמטכ"ל רב-אלוף גדי איזנקוט, ראש אגף המודיעין אלוף הרצי הלוי, מפקדי היחידות ולוחמים. לאחר חלוקת התעודות נערך טקס חילופי מפקד סיירת מטכ"ל.

   

  הצל"ש הוענק ללוחמי הסיירת בעקבות פעולות מבצעיות, חשאיות ונועזות שהיחידה ביצעה בשנתיים האחרונות. היחידה הטכנולוגית של אגף המודיעין קיבלה את תעודת ההערכה בעקבות עשייה טכנולוגית פורצת דרך, אשר השתלבה בלִבה של הפעילות המבצעית בשנה האחרונה.

   

  בעבר פורסם שלוחמי הסיירת זכו לאות גם על הובלת הלחימה בתווך התת-קרקעי במבצע צוק איתן, כמוקד ידע בתחום שהעסיק את היחידה ביתר שאת לאורך 51 ימי המבצע, וגם לפניו. על בסיס הידע שצברה היחידה בלחימת התת-קרקע והתורה ששידרגה בתחום הרחיב צה"ל את תחום הלחימה התת-קרקעית בשנה האחרונה ליחידות אחרות בצבא.

   

  רב-אלוף גדי איזנקוט אמר: "מבחינתי המפגש הקצר הזה הוא הזדמנות להביע לכולכם הערכה עמוקה מאוד על העשייה, על החשיבה, על התכנון, הביצוע והתרומה של כל אחד בתפקידו. הטקס הזה הוא ביטוי לתרומה הגדולה לצה"ל ולביטחון מדינת ישראל, ולתרומה ביום פקודה לסייע לצה"ל לנצח בדרך החכמה, המהירה, התחבולנית והאפקטיבית ביותר. יישר כוח".

   

  ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי, אמר לאנשי סיירת מטכ"ל: "היחידה - מקום מיוחד, אנשים מיוחדים ועשייה מיוחדת. אתם, אנשי היחידה, העושים בשקט ובאיכות את המורכבות שבמשימות, ראויים להערכה רבה. טקס זה הוא הזדמנות לומר לכם זאת. הציונים לשבח שאותם קיבלה היחידה היום הם עדות וביטוי לכך".

   

  לאחר טקס הענקת הצל"ש ותעודת ההערכה, נערך טקס חילופי מפקד סיירת מטכ"ל בנוכחות אלוף הלוי, מפקדי הסיירת ולוחמיה, בני משפחה ומוזמנים נוספים. אלוף-משנה ח' מונה למפקד הסיירת והחליף את אלוף-משנה ש' שכיהן בתפקיד במשך שנתיים ועשרה חודשים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים