שתף קטע נבחר

פרסום ראשון: חשד לאונס במסיבת פורים בהיכל התרבות

המשטרה חוקרת תלונה של אישה שטוענת כי נאנסה בשירותים בזמן שהייתה מעורפלת חושים. אישה נוספת התלוננה כי אחד המבלים תקף אותה והכניס את ידו מתחת לחצאיתה. "שוטרת ערכה עימות ביני לבין התוקף", כתבה בפייסבוק. "התנצלותו אינה מתקבלת"

המשטרה חוקרת חשד כי אישה נאנסה בשירותים של היכל התרבות בתל אביב במהלך מסיבת פורים שהתקיימה במקום. כמו כן, נחקרת תלונה של אישה אחרת שטוענת כי בוצע בה מעשה מגונה על ידי גבר שגרר אותה לאזור חשוך, ודחף את ידיו מתחת לחצאית שלבשה.

 

המשטרה פתחה בחקירה, והגיעה למשרדי ההיכל כדי לאסוף את צילומי מצלמות האבטחה. על פי הפרטים שידועים עד כה עולה כי שני האירועים התרחשו במהלך המסיבה עצמה. התלונה הראשונה הוגשה עוד באותו הערב.

 

היכל התרבות בתל אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
היכל התרבות בתל אביב(צילום: מוטי קמחי)

ההזמנה למסיבה ()
ההזמנה למסיבה

התלונה על האונס הוגשה למחרת. המתלוננת טענה כי כשהייתה מעורפלת חושים היא נאנסה על ידי אדם בשירותים. האישה נשלחה לבדיקות במרכז לטיפול בנפגעי תקיפה מינית בבית החולים וולפסון שבחולון, ובמקביל החלו במשטרה לגבות עדויות אתמול והיום מאנשים שהיו במקום. עד כה טרם נעצרו חשודים בשני המעשים.

 

האישה הנוספת שטענה כי בוצע בה מעשה מגונה, פרסמה פוסט בפייסבוק שבו גוללה את מה שעבר עלייה במהלך המסיבה. "ביום חמישי האחרון, ערב פורים ה-24.3, יצאתי לבלות במסיבת פורים בהיכל התרבות בתל אביב", כתבה. "בתחילת הערב אחת מחברותיי ביקשה ממני להתלוות אליה לשירותים ואני והיא עזבנו את מתחם המסיבה והלכנו יחד".

 

הפוסט שפרסמה אחת המתלוננות ()
הפוסט שפרסמה אחת המתלוננות

"בזמן ההמתנה (מחוץ לשירותים) יצא משירותי הגברים גבר שאינו מוכר לי, ניגש אליי, ובלי להוציא מילה מפיו הרים אותי באוויר כאשר הוא אוחז בישבני והתחיל לסחוב אותי לאזור חשוך בקצה המסדרון שבו אין אנשים (ונמצא מחוץ לאיזור המסיבה ורחוק משדה הראייה של השומר שישב בפתח השירותים). בתחילה חשבתי שמדובר בבדיחה, ביקשתי ממנו שיוריד אותי אך הוא לא הגיב, הצמיד אותי חזק יותר אליו והזרועות שלו חובקות אותי בעוצמה, כך שלא הייתה לי אפשרות להשתחרר.

 

"התחלתי להילחץ, צעקתי עליו שיעזוב אותי, אך הוא המשיך להתעלם, ובמבט קר ונחוש המשיך לסחוב אותי לקצה המסדרון (כאשר ידיו אוחזות בי מתחת לחצאית אשר לבשתי). ניסיתי להדוף אותו באמצעות ידיי,

אך זה היה מאבק אבוד לאור כוחו ומבנה גופו השרירי. למזלי הגדול והרב, רגע לפני שהוא מבצע בי את זממו, הופיע בעלה של חברתי, התקדם במהירות לכיווני ובאותה שנייה הבחור שתקף אותי, זרק אותי לרצפה וברח חזרה אל תוך המסיבה".

 

היא הוסיפה וסיפרה כי "שתי בחורות שהביטו במתרחש מן הצד (ולא הבינו בתחילה שמדובר בתקיפה, אלא חשבו שמדובר בבן זוגי או באקט שמתרחש בהסכמתי), עזרו לי לאתר בתוך המסיבה את הגבר שתקף אותי. ברגע שאיתרנו אותו, התקשרתי והזמנתי משטרה למקום. לאחר זמן מה הגיעה ניידת משטרה ושוטרת ערכה ביני לבין התוקף עימות. כאשר הוא נשאל מדוע עשה את מה שעשה, ענה כי יש לו עבר בשירות הביטחון, התנצל מספר פעמים, והגדיל לעשות חברו שעמד לידו כאשר אמר: 'הוא בחור טוב'".

 

"לאחר העימות הגעתי לתחנת המשטרה "לב דיזינגוף" שם הגשתי תלונה על תקיפה נגד הגבר שתקף אותי. נכון לרגע זה, אני ממתינה לטיפול המשטרה באירוע, אני מקווה שמשטרת ישראל תטפל באירוע זה ברצינות, עבורי ועבור בחורות שאולי עברו או קיים סיכוי שתעבורנה אירוע דומה או חמור יותר במעורבותו של אותו הגבר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
היכל התרבות
צילום: מוטי קמחי
מומלצים