שתף קטע נבחר

המתלוננות עומתו עם איבגי: "פגעת בי במעשיך"

שתיים משלוש המתלוננות, שטוענות כי השחקן ביצע בהן עבירות מין, עומתו מולו ביחידת להב 433 של המשטרה. המתלוננת שפוצצה את הפרשה הטיחה בו את אשר על לבה, אך איבגי טען כי לא ניסה לפגוע בה או בכל אישה אחרת

דרמה בעימות בין השחקן החשוד בעבירות מין לאחת המתלוננות נגדו: במשרדי להב 433 בלוד נערך היום (א') עימות בין משה איבגי לבין שתיים משלוש הנשים שהתלוננו נגדו עד כה. אחת המתלוננות הטיחה בפני השחקן כי הוא פגע בה במעשיו, אולם הוא מצדו דבק בגרסתו שלפיה לא ניסה לפגוע בה או בכל אישה אחרת.

 

העימות בין השחקן לשתי המתלוננות נערך יום לאחר שאיבגי סיים את מעצר הבית שאליו נשלח בתום חקירתו הקודמת. בזו אחר זו התייצבו מולו שתי המתלוננות, שתי עובדות לשעבר בתיאטרון חיפה. העימות עם אחת העובדות היה רגוע, אולם העימות עם המתלוננת שפוצצה את פרשת החשד להטרדות מיניות של השחקן היה בעל אופי רגשי הרבה יותר.

 

אחרי שהמתלוננת אמרה את אשר על לבה, פנה אליה איבגי וטען כי לא עבר שום עבירה פלילית במעשיו. איבגי צפוי להיחקר שוב בימים הקרובים ביחידת העל של המשטרה. פרקליטו, עו"ד ציון אמיר, סירב להגיב או להתייחס לשני העימותים שנערכו היום במשטרה.

איבגי בצאתו מהחקירה הקודמת (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
איבגי בצאתו מהחקירה הקודמת(צילום: ירון ברנר)

 

ביום שלישי שעבר נחקר איבגי בחשד להטרדות מיניות כלפי שלוש נשים. בתום החקירה, שארכה יותר מתשע שעות, נשלח השחקן למעצר בית למשך ארבעה ימים. עו"ד אמיר אמר בתום החקירה הראשונה כי "שוחחתי

עם הקצין הממונה בתום החקירה, וסברנו שנכון יהיה לאפשר למשטרה לבצע השלמות כשאיבגי בביתו".

 

ביחידה הארצית לחקירות הונאה אספו בתקופה האחרונה עדויות וממצאים בנוגע להתנהלותו של איבגי. זאת בעקבות טענות שפורסמו בתקשורת מצד כמה נשים שלפיהן השחקן הטריד אותן מינית.

 

גל העדויות החל לאחר שעובדת תיאטרון חיפה שלחה להנהלת המקום מכתב ובו טענה כי איבגי הטריד אותה לפני כשנתיים, אך לדבריה טענותיה לא נבדקו כראוי. חוקרי המשטרה הגיעו לעובדת, והיא הסכימה למסור נגד השחקן עדות שהפכה לתלונה.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים