שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רוסיה נגד חובי סטאר: השפלה במוסקבה
  נציג ישראל לאירוויזיון חושף כי דרכונו הושחת על ידי אנשי משטרת הגבולות בשדה התעופה במוסקבה, לאחר שצחקו עליו: "הצביעו עלי וקרעו לי את הדף הראשי בדרכון". בתחילה ביקש להימנע מפרסום הסיפור אך התקרית נחשפה בספרד ובמלטה, שם הוא נמצא כעת. הראיון המלא - בקרוב ב-ynet

  השפלה בדרך לאירוויזיון: נציג ישראל לתחרות הזמר האירופית חושף אירוע מבזה שעבר בנמל התעופה במוסקבה, במסגרת סיבוב הקמפיין שלו באירופה לצד אמנים נוספים שיתמודדו בשבדיה בחודש הבא. "מתברר ששם לא ממש מחבבים את הלוק שלי ואת העניין כולו, ופשוט קרעו לי את הדרכון בביקורת הדרכונים בכניסה למדינה", סיפר במהלך ראיון ל-ynet. הראיון המלא עם חובי סטאר יתפרסם בימים הקרובים ב-ynet.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  לדברי חובי, שגם הציג בפנינו תמונות של הדרכון הקרוע, הפקידים במשטרת הגבולות הרוסית הפכו את התעודה לבלתי שמישה: "הפקיד במקום צחק בקול וגם קרא לפקידה נוספת שהצטרפה אליו לצחוק והצביעה עליי באופן מזלזל. למחרת הייתי צריך כבר לצאת מרוסיה ולא היה לי איך, אז הייתי צריך להגיע לשגרירות הישראלית, להנפיק דרכון ולהצטלם חמש דקות לפני שאני עולה על הבמה, והיה בלגאן שלם - רק בגלל שהם פשוט לא אהבו את מי שאני".

   

  את התקרית ההומופובית המשפילה בשדה התעופה של מוסקבה, למרות שקרתה כבר לפני שבועיים, העדיף חובי לשמור לעצמו עד עתה. "לא דיברתי על זה עד עכשיו כי אני מעדיף לא למשוך סיפורים שליליים לכיוון שלי", הוא אומר, "אבל מה שקרה זה שהנציגה של ספרד לאירוויזיון, הזמרת Barei, היתה אחרי בתור בכניסה לרוסיה וראתה הכל. היא הגיעה לתוכנית טלוויזיה בספרד וסיפרה את כל הסיפור, אמרה שזה לא בסדר ויצאה נגד רוסיה".

   

  ביום שישי בערב, הופיע חובי בתוכנית האירוח המרכזית בערוץ הממלכתי של מלטה, TVM, "שראבאנק", לצד מתמודדים נוספים בתחרות. במהלך הראיון איתו סיפר על התקרית. "לאנשים ברוסיה קשה לקבל אותי - אולי מפני שאני גיי, אולי מפני שאני מתלבש כמו שאני מתלבש, אולי מפני שאני מתאפר. אני לא יודע".

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  "זה מדהים שזה קרה באירוע שאמור לקדם את האירוויזיון", אמר חובי בשידור. "השיר שלי מדבר על שוויון, על זה שכולם שווים, כולם נולדו שווים וימותו שווים. אבל אני בוחר באהבת חינם. אין שום צורך בשנאה, בשליליות, ולקחתי את זה כשיעור". חובי הוסיף עוד כי הוא לא לוקח את העניין באופן אישי ושאין לו דבר נגד נציג רוסיה לאירוויזיון, סרגיי לזרוב. "אני אוהב מאוד את השיר שלו וגם את רוסיה. הייתי שם פעמים רבות, אבל זו חוויה שעברתי. אנחנו חיים, אנחנו לומדים, אנחנו מחייכים ומעניקים אהבת חינם בחזרה לכולם".

   

  בעקבות התקרית הגיעו מסרים רבים לעמודי הרשתות החברתיות שחובי מנהל עבור עצמו. "יש שם הרבה מאוד דברים ברוסית שאני לא יכול לקרוא אבל כותבים לי גם באנגלית 'למי אכפת מהם', 'שיילכו לעזאזל', 'רוסיה אוהבת אותך'. יש גם האשטאג חדש בטוויטר, ''I Stand With Hovi', וזה מחמם את הלב שאתה רואה שאנשים רואים ויודעים שזה לא לעניין, אבל אני לא שומר את זה אצלי. אין לי מה לעשות עם הדבר הזה".

   

  משרד החוץ מסר בתגובה ל-ynet: "שגרירות ישראל במוסקבה סייעה לחובי ובעקבות התקרית הונפק עבורו דרכון חדש". בעקבות התקרית ברוסיה נוצר קשר בין שגרירות ישראל במדינה לבין מנהליו של הזמר, והנושא נמצא בבדיקה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים