שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
    זירת הקניות
    טניס שולחן: יניב שרון ונטלי רובמן אלופי ישראל
    גברים: ניצחון 0:4 בגמר על רון דוידוביץ' העניק לשרון את התואר בפעם השישית. נשים: רובמן גברה 2:4 על נלי שוייפר והשלימה זכייה שניה. חני פלדמן זכתה בטריפל
    יניב שרון (גברים) ונטלי רובמן (נשים) הוכתרו הערב (ד') בתואר אלופי ישראל לשנת 2016, בתחרות ה-62 לזיכרו של יוסי ריכטמן שנערכה באולם מטרווסט ברעננה.

     

    שרון (הפועל גליל־תחתון) גבר בגמר 0:4 על רון דוידוביץ' (הפועל נצרת־עילית) וזכה בתואר לבוגרים בפעם השישית. רובמן (הפועל לוד) ניצחה 2:4 את נלי שוייפר (הישגי כרמיאל) ורשמה תואר שני בין הנשים. רובמן הגיבה בסיום: "אני מאוד נרגשת. עבדתי קשה כל השנה ואני רוצה להודות לכל מי שתמך וכמובן למאמן שלי איציק אברמוביץ'".

     

    "אני נרגשת". נטלי רובמן בפעולה (צילום: איגוד הטניס שולחן)
    "אני נרגשת". נטלי רובמן בפעולה(צילום: איגוד הטניס שולחן)

     

    שרון אף השלים דאבל כשניצח ביחד עם איסק אברמוב (מכבי רחובות) בתחרות לזוגות גברים. חני פלדמן מאליצור קריית־אתא זכתה בטריפל. היא סיימה ראשונה לצד ילנה אגרונוב (מכבי רחובות) באליפות לזוגות נשים, עם דוידוביץ' בזוגות מעורבים, וכן בתואר לבנות 18.

     

    קרוב ל-500 מתחרים ב-30 קטגוריות נטלו חלק באליפות, שכללה גם גילאי צעירים וצעירות לצד סניורים. בגילאים הצעירים רשמו דאבל רון דימנט (הישגי כרמיאל) - בזוגות בנים 18 ובמעורבים 18, יניב קרמזין (כרמל מרכזי טניס-שולחן חיפה) בזוגות בנים 15 ובמעורבים 15, ויטל קרלין (מ.ביה"ס לטנ"ש נתניה) בבנות 15 ובמעורבים 15, זיו יצחק (קידום הספורט גבעתיים) בבנים 15 ובזוגות 15, מרגרט ברן (מכבי רחובות) בבנות 13 ובזוגות 13, טל ישראלי (הפועל חיפה) בבנים 13 ובזוגות 13.

     

    הזוכים בתחרויות:

    בנים 9: אורי אלמור (מכבי זכרון־יעקב)

    בנות 11: ניקול רפין (הישגי כרמיאל)

    בנים 11: עידן טרוסמן (אליצור קריית־אתא)

    בנות

    13: מרגרט ברן (מכבי רחובות)

    בנים 13: טל ישראלי (הפועל חיפה)

    בנות 15: ויטל קרלין (טנ"ש נתניה)

    בנים 15: זיו יצחק (עירוני גבעתיים)

    בנות 18: חני פלדמן (אליצור קריית־אתא)

    בנים 18: מתן סימון (עירוני גבעתיים)

    בנים 21: אושר אשכנזי (עירוני גבעתיים)

    נשים א': נטלי רובמן (הפועל לוד)

    נשים ב': דיאנה מזור (טנ"ש נתניה)

    גברים א': יניב שרון (הפועל גליל־תחתון)

    גברים ב': טל פוקס (מכבי שוהם)

    גברים ג': יובל תגר (עירוני גבעתיים)

    סניורים 40: צחי פרום (טנ"ש נתניה)

    סניורים 50: יעקב בוגן (מכבי ת"א)

    סניורים 60: מנחם שטיין (הפועל ארנון ר"ג)

    סניורים 70: ויליאם וינשטוק (הפועל אשדוד)

    זוגות בנות 13: מרגרט ברן (מכבי רחובות) ועלמה טנא (הפועל קריית־אונו)

    זוגות בנים 13: טל ישראלי (הפועל חיפה) ותום סידלר (מכבי שוהם)

    זוגות מעורבים 13: אלינור דוידוב (מכבי דימונה) ודניאל קושקרוב (מכבי דימונה)

    זוגות בנים 15: זיו יצחק (עירוני גבעתיים) ויניב קרמזין (כרמל חיפה)

    זוגות מעורבים 15: ויטל קרלין (טנ"ש נתניה) ויניב קרמזין (כרמל חיפה)

    זוגות בנות 18: איריס קרונפלד (בית"ר אשדוד) וניקול קוגן (טנ"ש נתניה)

    זוגות בנים 18: גל פרפל (הישגי כרמיאל) ורון דימנט (הישגי כרמיאל)

    זוגות מעורבים 18: קרינה אדמסקי (הישגי כרמיאל) ורון דימנט (הישגי כרמיאל)

    זוגות נשים: ילנה אגרונוב (מכבי רחובות) וחני פלדמן (אליצור קריית־אתא)

    זוגות גברים: איסק אברמוב (מכבי רחובות) ויניב שרון (הפועל גליל־תחתון)

    זוגות מעורבים: חני פלדמן (אליצור קריית־אתא) ורון דוידוביץ' (הפועל נצרת־עילית)

     

    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    מומלצים