שתף קטע נבחר

בוטל אישום נגד קצין בגין הטרדה מינית

המחלקה לחקירות שוטרים חתמה על הסדר טיעון עם סנגוריו של הקצין, שבמסגרתו בוטל כתב האישום נגדו. במקום זאת יועמד הקצין לדין משמעתי

כתב האישום הפלילי בוטל, הקצין יועמד לדין משמעתי. המחלקה לחקירות שוטרים חזרה בה מכתב אישום שהוגש נגד קצין בדרגת ניצב-משנה, שהואשם בהטרדה מינית של אישה. במסגרת הסדר טיעון נקבע כי נגד הקצין תוגש קובלנה שתידון בבית הדין המשמעתי של המשטרה.

 

בבסיס כתב האישום המקורי צוינו התבטאויות שונות שנאמרו בשיחות שקיים הקצין עם האישה. הקשר בין השניים נוצר ברקע היכרותו של הקצין עם אחיה של האישה, שהיה פקוד שלו. הקצין, שהיה ממונה מטעם יחידתו על קשר עם משפחות שכולות, ניסה לפי כתב האישום לנצל זאת לצרכים אחרים.

 

בכתב האישום נטען כי המתלוננת ניסתה לקבל את עזרתו של הקצין בגיוס בנה לשירות חובה, והוא מצדו התקשר אליה פעם אחר פעם והציע לה הצעות מיניות ואף ניסה להגיע לביתה תוך שהיא דוחה את בקשותיו.

עורכי הדין כהן, לונדון וסטרשנוב ()
עורכי הדין כהן, לונדון וסטרשנוב

לכל אורך החקירה הקצין הכחיש באמצעות סנגוריו, עורכי הדיו אייל כהן, אופיר סטרשנוב

וירון לונדון, את החשדות המיוחסים לו. במסגרת הסדר הטיעון שאליו הגיעו הצדדים הוסכם כאמור שכתב האישום הפלילי יבוטל, ובמקום זאת יועמד הקצין לדין משמעתי במשטרה. בנוסף, סעיף האישום בקובלנה יומר להתנהגות שאינה הולמת קצין משטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים