שתף קטע נבחר

הפרשה החמורה שבמערכת המשפט מנסים להסתיר

ממידע שהגיע ל-ynet עולה כי אישיות בכירה במערכת המשפט נמצאת בחופשה זה כמה שבועות בשל פרשה שמוסתרת מהציבור. האיש היה קשור לפרשות שעוררו הד ציבורי: "נעלם ביום אחד. המציאו סיפור שיצא לחופשה ביוזמתו"

אישיות משפטית בכירה עומדת בלב פרשה שמסעירה את מערכת המשפט - ויש מי שדואג שהציבור לא ידע עליה. על פי מידע שהגיע ל-ynet, אותה אישיות נמצאת זה כמה שבועות בחופשה כפויה בנסיבות חמורות לכאורה, שמוסתרות מהציבור.

 

למרות הניסיונות במקום עבודתו של האדם להסתיר את הנסיבות האמיתיות להיעדרותו, הפרטים עברו מפה לאוזן. מתברר כי גם גורמים בכירים מאוד נוספים שלא קשורים למערכת המשפט מעורים בפרטי הפרשה, וגם הם מעדיפים בשלב זה שלא להביא אותה לידיעת הציבור. נראה כי בתקופה הקרובה לא יהיה מנוס מקבלת החלטות בעניין מצד המערכת המשפטית.

 

פרטי הפרשה המלאים ידועים בשלב זה לבכירים במקום עבודתו של האיש, ובינתיים הם מחכים לתשובות בנוגע לעתידה בזמן שחומרים רבים נעמים על שולחנו ללא טיפול.

 

האיש עצמו, שנחשב לאהוד ומקובל בקרב עמיתיו לעבודה, היה קשור לפרשות שעוררו הד ציבורי ומוכר כמקצוען מהשורה הראשונה.

 

אחד מחבריו לעבודה סיפר: "האיש נעלם פתאום ביום אחד, ניסו להמציא פה איזה סיפור שזו חופשה שיזם בעצמו, אבל זה היה מצוץ מהאצבע כי הוא לא אמר לנו שום דבר לפני על כוונתו לצאת לחופש".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מסתירים את הפרשה
צילום: shutterstock
מומלצים