שתף קטע נבחר

נייס רוכשת בענק: מיליארד ד' ל-inContact

ענקית הטכנולוגיה תרכוש את החברה האמריקנית ב-14 דולר למניה במזומן. "אנו יוצאים למהלך המשמעותי ביותר. יחדיו נמציא מחדש את מושג שירות הלקוחות עם תשתית מוקד לקוחות בענן"

חברת נייס הודיעה היום (ד') על הסכם לרכישת חברת inContact, ספקית שרות לקוחות בענן.  הרכישה באה לתת פתרון מקיף למרכז שרות הלקוחות בענן, הכולל יישומי WFO ואנליטיקס מתקדמים.

 

כתבות נוספות בערוץ הכלכלה

מירוץ החימוש באסיה: השקעות במיליארדים וקופון לייצוא הישראלי

סעודיה תשקיע 2 טריליון דולר בגמילה עצמית מנפט

פייסבוק בריטניה: בונוס לעובדים במקום מס

 

נייס מתמחה בפיתוח וייצור מערכות תקשורת ממוחשבות, בעיקר לשירותי מודיעין, וציוד להקלטה ופענוח של וידיאו ואודיו דיגיטלישילוב פתרונות. מוצרי ה-WFO והאנליטיקס של החברה ביחד עם המוצרים למרכזי שרות לקוחות בענן של inContact יאפשרו לארגונים ליהנות מיישומים לשרות לקוחות עם מעברם לענן. בנוסף, הרכישה יוצרת חברה אחת המציעה בצורה אחידה תשתית שרות לקוחות בענן משולבת עם מגוון יישומי WFO ואנליטיקס.

 

על-פי תנאי ההסכם נייס תרכוש את inContact עבור 14 דולר למניה במזומן. שוויה המוערך של inContact על פי תנאי העסקה הינו 940 מיליון דולר. נייס מתכננת לממן את הרכישה מקופת המזומנים שלה ולקיחת חוב של עד כ-475 מיליון דולר. העסקה צפויה להסגר לפני תום 2016, בכפוף לקיומם של תנאים מסוימים, הכוללים קבלת אישורים רגולטורים ואישור בעלי המניות של inContact. החברה צופה שלרכישה תהיה תרומה חיובית לרווח על בסיס Non-GAAP בשנת 2017.

 

בין הפתרונות שיציע שילוב החברות הוא הטמעת אנליטיקס בכל אחד מרכיבי מרכז הלקוחות. ארגונים יכולים מעתה לנתב ולהתאים בזמן אמת את האינטראקציות בהתבסס על תכונות המוקדן ועל תובנות לגבי צרכי הלקוח.

 

חברת נייס הישראלית מוכרת כמובילה בתחום יישומי שרות לקוחות מבוססי אנליטיקס. רכישה זו צפויה לתת לה מקדמה רצינית בתחרות בתחום מוקדי שרות הלקוחות בענן. כמו גם ימצב אותה בתור ספקית פתרונות קצה לקצה לשרות לקוחות.

 

inContact היא ספקית תשתיות מרכזי שרות לקוחות בענן, בעלת מגוון הפתרונות מלא לעמוד ביעדי חווית הלקוח. איחוד הכוחות עם נייס מציע לבסיס לקוחות רחב יותר פתרונות ענן מתקדמים.

 

במקביל, פורסם הבוקר כי נייס צפויה לפטר עשרות מעובדיה ולהעביר את המשרות להודו, כך נודע ל"כלכליסט". החברה הודיעה אתמול לכ־50 מעובדיה במספר מחלקות, חלקן בישראל, על סגירת הפעילות שלהן.

 

ברק עילם, מנכ"ל נייס אמר בהודעה לתקשורת כי "היום אנו יוצאים למהלך המשמעותי ביותר מזה שנים, עבור נייס ועולם שירות הלקוחות. יחדיו, נייס ו-inContact ממציאות מחדש את מושג שירות הלקוחות באמצעות שילוב יישומי אנליטיקס ומרכז שרות לקוחות עם תשתית מוקד לקוחות בענן. חיבור זה הינו במוקד החזון שלנו להפיכתו של מרכז השרות ל-Experience Center. אני נרגש לקראת רכישה חשובה זו שתבסס את מקומה של נייס כמובילת השלב הבא בהתפתחות שרות הלקוחות."

 

פול ג'רמן, מנכ"ל inContact, אשר ימשיך להוביל אותה תחת נייס, "אנו מצפים בכיליון עיניים לפתרונות הייחודיים ששתי החברות תצענה לשוק. לקוחותינו הקיימים יוכלו ליהנות מיתרונותיהם של יישומי שרות הלקוחות, נמשיך לעבוד עם שותפינו הרבים ועם עובדינו המסורים כדי לאפשר את המהפכה בעולם שירות הלקוחות."

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים