שתף קטע נבחר

לילך שם טוב עם בתה: "הנקמה הכי מתוקה"

האם ששלושת ילדיה נרצחו על-ידי בעלה לשעבר לפני שש שנים פרסמה פוסט בפייסבוק עם תמונה שבה היא מחזיקה את בתה: "אם יש פלא ונס - אז זה זה. אמרו לי לחייך והפעם החיוך עלה מבפנים"

 

לילך שם טוב ובתה ()
לילך שם טוב ובתה

פוסט מרגש של האם שאיבדה הכול וקיבלה הכול בחזרה: "אני לא מתעסקת עם נקמות, אבל אם כבר אפשר לומר שזו נקמה הכי מתוקה שיש", כך כתבה אתמול (ג') לילך שם טוב ששלושת ילדיה נרצחו על-ידי גרושה איתי בן דרור לפני שש שנים. שם טוב פרסמה בפוסט גם תמונה שבה היא מחזיקה את בתה הקטנה.

 

"בהרצאות שלי אני מדברת בין היתר על הרחבת תודעת השפע ועל כך שאנשים שעברו חוויה שלילית וממשיכים להשתטח על מזבח הקורבנות הנצחית, בעצם ממשיכים להחיות בראש חוויית עבר ונותנים כוח לאותו אירוע אלים להמשיך ולשלוט בנו. המהפך שלי קרה כשהפכתי את אותו צורר לחסר משמעות ואני זו שקובעת לגבי התחושות והרגשות שלי", כתבה האם הנרגשת. "אמרו לי לחייך, הפעם החיוך עלה מבפנים. ואם יש פלא ונס, אז זה פלא ונס".

 

הרצח התרחש בסוף יולי 2010. בן דרור השקה את הילדים בתה קר שמהל עם כדורי שינה, וכעבור כשלוש שעות נכנס לחדרם ודקר אותם למוות: 29 פעמים את אור בן החמש, 54 פעמים את עומר בן ה-10 ועוד 70 פעמים את רוני בת השמונה.

 

בראיון שהעניקה שם טוב ל"ידיעות אחרונות" שנה אחרי הרצח אמרה: "אי-אפשר להתגבר, אבל הקטע זה לא להיכנע לאנשים שיגידו מה טוב לי ומה אני צריכה ומה נכון לי. אני עוד אמצא אהבה חדשה, אוהב מישהו שיאהב אותי, ויקבל אותי עם כל הצער והכאב. אני לא מתביישת להגיד שאני שואפת לחוויה מתקנת בזוגיות. לילדים שלי יהיו עוד אחים ואחיות".

 

שבוע לאחר שילדה את בתה פרסמה לילך פוסט נוסף: "ונתתי לך חיים, ואת לי המשכיות. ברוכה הבאה פרינצ'יפסה, אימא לילך".


פורסם לראשונה 31/05/2016 23:30

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים