שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש בפיננסים: סדנה לנשים בנושאי כסף ופיננסים

   מערכת לבחירת קרן פנסיה מוזלת עבור העובדים, סדרת הרצאות לנשים על כסף ופיננסים בבורסה בתל אביב וכנס שנתי של לשכת רואי החשבון - חדש על המדף הפיננסי

   מערכת לבחירת קרן פנסיה

   סוכנות הביטוח הדיגיטלית Wobi, משיקה מערכת חדשה עבור ציבור המעסיקים שנועדה לתת מענה לדרישות הפיקוח על הביטוח לפיהן על המעבידים לבצע הליך תחרותי לבחירת קרן פנסיה וקרן השתלמות.

    

   לפי הנחיית הפיקוח, המעבידים יחויבו בקרוב לבצע הליך תחרותי לבחירת גוף שינהל את כספי החיסכון של העובדים, בדמי ניהול מוזלים.

    

   המערכת החדשה של Wobi, בניהולו של שרון גילר, מאפשרת למעסיקים לעמוד בקלות ובפשטות בהנחיות המפקחת, תוך שהיא עורכת עבורם מכרז פשוט ומהיר, ללא כל עלות. המערכת מתאימה לכל סוג של עסק ומאפשרת למעסיק לקבוע את המשקלות הרצויים לו בהיבטים של איכות השירות, התשואה וגובה דמי הניהול.

    

   בנוסף מאפשרת המערכת לנציגי המעסיקים, דוגמת סוכני ביטוח, רו"ח ויועצי מס, לבצע את המכרז בשם המעסיק ולנהל במקום אחד את כל המכרזים עבור כל לקוחותיהם.

    

   קופת ברירת המחדל שתיבחר, תיקבע בהסתמך על קריטריונים של מדד השירות, שיעור התשואה וגובה דמי הניהול של הקופות, כאשר על המעסיק לקבוע את משקלו היחסי של כל קריטריון בהליך הבחירה.

    

   סדנא על כסף ופיננסים לנשים

   הבורסה לניירות ערך, בית ההשקעות IBI, בית האופנה Comme Il Faut ו-  SUPERSONAS ארגון הפועל ליצירת נוכחות נשית שוויונית ומאוזנת, חוברים יחד לשיתוף פעולה ויקיימו זו השנה השנייה את "השיק של השוק" - סדרת מפגשים לנשים בנושאי כלכלה וכסף.

    

   היוזמה, שהתקיימה לראשונה בשנה שעברה וזכתה להצלחה רבה, נועדה להעלאת המודעות לעולמות הכלכלה והפיננסיים ובמטרה לחשוף את הציבור הנשי לנושאי כלכלה וחברה שמצויים על סדר היום. במפגשים ייקחו חלק מנהלות בכירות מהמגזר העסקי.

    

   המפגש הראשון יעסוק בנקודות ההשקה שבין טכנולוגיה וכסף וישתתפו בו מיכל ברוורמן, מנהלת בכירה בתחום הסייבר במיקרוסופט, ענת שפרלינג, מומחית ליזמות חברתית, קולנוע ומגדר, אלה אלקלעי, שותפה וסמנכ"ל פיתוח עסקי ב- IBI בית ההשקעות וגל לנדאו-יערי, משנה למנכ"ל הבורסה לניירות ערך ו- COO.

    

   ההשתתפות במפגשים, אשר יתקיימו במרכז הכנסים של הבורסה בתל אביב, תהיה פתוחה לקהל הרחב, על פי רישום מראש ואינה כרוכה בתשלום. המפגש הראשון יתקיים ביום רביעי, 15.6.2016 בשעה 19:00.

    

   כנס לשכת רואי החשבון

   לשכת רואי החשבון תקיים בשבוע הבא באילת את הכנס השנתי של הלשכה.

    

   בכנס, בו צפויים להשתתף כ-6,000 איש, ייקחו חלק אישי ציבור, שרים, חברי כנסת, מבקר המדינה, שופטים, רואי ורואות חשבון ובני משפחותיהם.

    

   הכנס יעסוק בנושאים מקצועיים, לצד סוגיות מאקרו הנוגעות למשק ולכלכלה הישראלית. בין הנושאים שידונו: חידושים בתכנוני מס, שינויי החקיקה במסגרת המלחמה בהון השחור, כלכלה וביטחון, השקעות נדל"ן –קבוצות רכישה סיכונים מול סיכויים ועוד.

    

   בין הדוברים המרכזיים: מבקר המדינה יוסף שפירא; נשיא לשכת רואי החשבון - רו"ח יזהר קנה, ח"כ משה גפני - יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סלומיאנסקי - יו"ר ועדת חוקה, מנהל רשות המסים, רו"ח משה אשר ועוד. כמדי שנה, הכנס יתקיים בשני מחזורים: יוני ויולי.

    

   סמנכ"לית ב AIG

   לי דגן, לשעבר המשנה לממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר, וסמנכ"לית בחטיבת הבריאות ב- "כלל ביטוח", עוברת לחברת הביטוח AIG, בניהולו של שי פלדמן.

    

   דגן היא רו"ח בהכשרתה ובעלת תואר ראשון בכלכלה ובראיית חשבון ותואר שני במנהל עסקים, בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית.

    

   בשנים האחרונות שימשה דגן גם כמרצה לביטוח באוניברסיטה העברית ובמכללה למנהל, ועסקה בייעוץ אסטרטגי בתחום הביטוח.

    

   בתפקידה החדש תתמקד דגן בהמשך פיתוח ביטוחי הרכב והדירה של AIG.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים