שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ביהמ"ש לביטוח ישיר: הסירו את פרסומות שוקה תוך 24 שעות
  ביהמ"ש קיבל את בקשת לשכת סוכני הביטוח להסרת הקמפיין - בין היתר מדובר בפרסומת "שלמה המלך" ו-12 פרסומות אסורות נוספות מאתר החברה
  בית המשפט המחוזי בת"א הורה אתמול לביטוח ישיר להסיר במסגרת קמפיין "שוקה" — תוך 24 שעות — את פרסומת "שלמה המלך" ו־12 פרסומות אסורות נוספות מאתר החברה. כמו כן השית בית המשפט על ביטוח ישיר הוצאות בסך 10,000 שקל.

   

  בכך קיבל השופט אליהו בכר בחלקה, את בקשת לשכת סוכני הביטוח שיוצגה על ידי עו"ד ניר גורן. באפריל האחרון ניתן פסק דין על ידי המחוזי, במסגרתו הוצא צו מניעה האוסר על ביטוח ישיר להמשיך בקמפיין "שוקה", כפי שבא לידי ביטוי ב־12 סרטונים. כמו כן ניתן צו האוסר על חברת הביטוח לצאת בקמפיין שבו מוצגים סוכני הביטוח כנהנתנים, מיושנים ומאותגרים טכנולוגית.

   

  אתמול קבע בית המשפט באשר להסרת פרסומת "שלמה המלך", כי "האווירה השורה סביב פרסומת שלמה המלך דומה עד למאוד לפרסומות שנדונו במסגרת פסק הדין (גם לאחר תיקון הפרסומת). הפרסומת מציינת ללא כחל וסרק כי סוכן זה מיותר ולא צריך את זה. במצב דברים זה, אין לי אלא לחזור ולציין, כי גם פרסומת מתוקנת זו מהווה חזרה על פרסומי העבר, ובמצב דברים זה יש להסירה". מביטוח ישיר נמסר בתגובה: "מצד אחד, בית המשפט לא קיבל את תביעת הביזיון, אך מאידך ההחלטה נוקטת פרשנות מרחיבה לפסק הדין המקורי ונראה כי יוצרת הגבלות נוספות על חופש הביטוי ויכולת התחרות בענף הביטוח, מצב שלא נוכל להשלים איתו, ולכן נידרש לפנות שוב לערעור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים