שתף קטע נבחר

הפרופ' היהודי שתורם זרע בחינם בכוס של סטארבקס

הפרופסור היהודי למתמטיקה, ארי נאגל, הפך ליקיר הצהובונים בניו יורק בעקבות חשיפת תחביבו יוצא הדופן: לתרום זרע בחינם בשירותים של סטארבקס לנשים שהכיר ברשת. אחרי שהפך לאב ל־23 ילדים החלו הבעיות: אשתו גילתה מה בעלה עושה מאחורי גבה וחלק מהנשים תובעות ממנו אבהות. אבל זה לא מה שיעצור אותו: "אני רוצה להספיק כמה שיותר"

 

ביום ראשון ישב ארי נאגל, פרופסור למתמטיקה, בביתו שבברוקלין וניסה לפתור בעיה: עם מי מהילדים שלו יחגוג את יום האב. עד שסיים לעבור על כל השמות, נגמר יום האב. ככה זה כשאתה אבא ל־23 ילדים, שרק אחד מהם עשית עם אשתך. הפרופסור בן ה־40, 1.87 מטרים של אתלטיות ועיניים חודרות, לא רק יודע לפתור נוסחאות מתמטיות, אלא גם לפזר את זרעו בשמחה ברחבי ארצות הברית. ב־12 השנים האחרונות תרם נאגל את זרעו המשובח ל־18 נשים מרקעים שונים, בחינם, בלב חפץ ובלי בירוקרטיה. מי צריך מעבדות ובנקי זרע כשאפשר ללכת לשירותים בסטארבקס.

 

עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

עבור זוגות של לסביות או נשים בודדות שרוצות ילד מבלי להוציא אלפי דולרים, ארי נאגל הוא האבא הכי טוב בעולם. "זה לא לוקח הרבה זמן, ואני הרי עושה את זה בכל מקרה", אמר נאגל ל"ניו יורק פוסט", כשהוא מציג בגאווה את ידיו היבשות במהלך הראיון. "מאוד קל לי לעשות את זה", הוסיף. "יש לי ספירת זרע של 85 מיליון למיליליטר. זה המובחר שבמובחרים. במרפאה אמרו שהם אף פעם לא ראו דבר כזה". צפיפות זרע תקינה, אגב, נעה בין 15 מיליון ליותר מ־200 מיליון זרעונים למיליליטר.

 

השידוך לא הצליח

את האושר הגדול של נאגל הרס יום אחרי פרסום הסיפור מודיע אנונימי שהתקשר ל"ניו יורק פוסט", שבו פורסם הסיפור, וסיפר שהפרופסור השרמנטי הוא לא איזה ציפור דרור שיורה לכל הכיוונים, אלא איש נשוי זה עשר שנים, ולו ולאשתו, רוקסן, יש ילד בן 12. "רוקסן הרוסה, לא היה לה מושג שזה מה שקורה", סיפר הגרון העמוק.

 

העיתון חזר לנאגל שהודה כי הוא אכן נשוי, ו"אשתי רותחת מכעס וצורחת עליי, אבל מערכת היחסים בינינו כבר שנים לא רומנטית. אנחנו ישנים בחדרי שינה נפרדים. אלה נישואי נוחות כי יש לנו ילד משותף. מובן שהיא יודעת מכל זה, אבל היא אף פעם לא הייתה בעד. היא רצתה שאהיה בן זוג קבוע, מסורתי, אבל אני לא יכול להיות כזה".

 

נאגל גילה את סטארט־אפ האבהות המקצועית לפני שמונה שנים, כשעזר לחברה טובה, אישה יהודייה בסוף שנות ה־30 לחייה. "ניסיתי לשדך לה מישהו", סיפר. "היה לי חבר שחשבתי שיתאים לה יותר, אבל הוא קיבל רגליים קרות אז עשיתי את זה בשבילה". אחר כך עזר לזוג לסביות שפרסמו מודעה בקרייגסליסט, והבין שיש לו ביד משהו גדול.

 

בחלק מהמקרים הוא מספק זרע בדרך המיושנת של קיום יחסי מין. נאגל מתאר סיטואציה הזויה למדי, אבל זה לא שהסיפור כולו ממש נורמלי: "לפעמים אני עושה סקס עם אחת מבנות הזוג, כשהפרטנרית שלה גם נמצאת במיטה לתמיכה מוסרית. היא אף פעם לא שכבה עם גבר קודם, אז השותפה מחזיקה בידה להקל עליה. לפעמים זה יכול להיות קצת כואב, ואני הרי לא מחפש סטוצים, אז באופן כללי אני מעדיף פשוט לתת להן את המתנה בתוך כוס".

 

הוא מציע את שירותיו בביתו שבברוקלין, אבל האימהות העתידיות בדרך כלל מעדיפות מקום פומבי. אז הוא נכנס לשירותים, "במקום שבו לא ידפקו לך בדלת באמצע", רואה פורנו באייפון, עושה את העבודה, ונותן לאישה כוס של סטארבקס. יש פה בדיחה על טעם הקפה של סטארבקס, אבל נעזוב את זה. היא מצדה נכנסת מיד לשירותים ועושה את מה שצריך, או רצה הביתה. "אני יכולה לשמור על זה במשך 12 שעות", אמרה ל"ניו יורק פוסט" אחת הנשים שקיבלו מנאגל תרומה.

 

נשים שהשתמשו בשירותיו של נאגל מספרות שהוא התורם המושלם - חתיך, בנוי טוב, אינטליגנט, ובאר הזרע שלו אף פעם לא מתייבשת. "מאוד כיף להיות בסביבה שלו, הוא אוהב אנשים, הוא פתוח ומדהים", אמרה ל"ניו יורק פוסט" טיפאני ריסון, בת 41 מניו־ג'רזי, שיחד עם בת זוגה, איבון, מגדלת את זואי של נאגל.

 

"לפעמים אני צריך להחליט החלטות קשות במהירות", משתף נאגל בייסוריו. "אני יכול למצוא את עצמי נאלץ לבחור בין שתי נשים מאוד פורות באותו יום. האם אני הולך עם האישה בת ה־45 שזמנה אוזל וכל חודש משנה, או שאני הולך עם בת ה־30, שאולי הבטחתי לה קודם?"

 

הפרופסור, שגדל במשפחה יהודית אורתודוקסית עם שישה אחים, אומר שהוא בסך הכול עושה מצווה. "אני פשוט אוהב לראות את השמחה של האימהות והילדים. אף פעם אל תזלזל בייאוש של אישה בודדה אחת באפר ווסט סייד. זאת מתנה שלא נגמרת. ואני גם לא צריך לקום לתינוק הבוכה בלילה".

 

נאגל גם שומר על קשר, לפחות עם חלק מהאימהות והילדים. יש לו אלבום בפייסבוק עם תמונות, והוא לפעמים עושה בייביסיטר והולך למסיבות יום הולדת. הוא אפילו נכח בחלק מהלידות. "נשים רווקות מעדיפות שאני אשמור על הילד מאשר אימא שלהן", הוא אומר.

 

איש עסקים גרוע 

נאגל טוען שיש לו ילדים בפלורידה, אילינוי, וירג'יניה, קונטיקט ואפילו בישראל. חלק הוא רואה פעם בשבוע, חלק פעם בשנה, ויש כאלה שמעולם לא פגש. לדבריו, שמו מופיע בתעודת הלידה של קצת פחות ממחצית צאצאיו. חלק לקחו את שם משפחתו, ויש לו אפילו ילד בשם ארי ג'וניור ושניים בשם אריאס. כמה משפחות השתמשו בו כמה פעמים. "הם רוצים אח לילד הראשון. אני יכול להבין אותן", הוא אומר.

 

נאגל, פרופסור למתמטיקה, כאמור, הוא לא ממש איש עסקים מוצלח. הסטארט־אפ שלו רק מפסיד כסף. חמש הנשים הראשונות שעיבר תבעו ממנו מזונות בהצלחה, וחצי מהמשכורת שלו הולכת לזה. "אני לא יודע מה יותר מפתיע: שחמש תבעו, או ש־17 לא", אמר. "כולן מודעות היטב לכך שאין שום התחייבות כספית מצדי, ומבטיחות לא לתבוע".

 

"חלק מהאימהות מקנאות", אומרת שאניס קרומר, אם חד־הורית לתינוקת בת 11 חודשים. "הן מרגישות שהילדים שלהן לא מקבלים מספיק זמן איתו". קריסטל, אישה מקונטיקט שיש לה שני בנים בני 6 ו־7 מנגאל, אמרה ל"ניו יורק פוסט" כי היא לא הייתה מודעת להסדר כזה. היא ציפתה שהוא יהיה שותף להורות, ולא ידעה שהוא מתכוון להפוך לאבא של קבוצת בייסבול. "ביג דדי" לא מוטרד וגם לא נוקט צעדים משפטיים מונעים. "אלה שתבעו באו מראש לדבר הזה מתוך כוונה לסחוט כסף", הוא אומר. "כלכלית זה מביא אותי לפשיטת רגל, אבל לא נורא, אני עדיין מאושר".

 

כשנשאל אם הוא מתכוון לשנות את דרכיו, הגיב נאגל בצחוק ואמר כי בקרוב ייוולד הילד ה־23. במחשב שלו מחכות מאות בקשות מנשים, והוא עסוק עכשיו במיון. "אני מתחיל להזדקן ורוצה להספיק כמה שיותר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גדל במשפחה יהודית אורתודוקסית עם 6 אחים. נאגל
מומלצים