שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש על המדף הפיננסי: קרן השתלמות בהרכבה עצמית

   קרן השתלמות לעובדי ההייטק עם אפשרות לבחור את מסלול ההשקעות באופן דינאמי, מרכז חדש לעידוד טכנולוגיה פיננסית וכנס של לשכת רואי החשבון - חדש על המדף הפיננסי

   קרנות השתלמות בהרכבה עצמית

   בית ההשקעות IBI החל לשווק לחברי מועדון הצרכנות של עובדי ההייטק- הייטק זון, קרנות השתלמות מחקות מדדים באמצעות פלטפורמה אינטרנטית ייחודית.

    

   המהלך חושף את חברי המועדון לשיטת השקעות דיגיטלית חדשנית שמאפשרת להם ליישם הלכה למעשה את בחירתם ולשנותה בלחיצת כפתור בכל עת. החוסכים יכולים לבחור לבחור תכניות עם חשיפה למניות החל מ- 10%ועד 100% מניות בשילוב, הן במדדי S&P 500, במדד ת"א 25 ובקומבינציה של שילוב ביניהם.

    

   דמי הניהול שנגבים בפלטפורמה הזו עומדים על 0.48%.

    

   לדברי ירון בר-און, מנכ"ל הייטק סוכנות לביטוח אשר נבחרה על ידי הייטק-זון להוביל את המהלך, הוכח שניהול השקעות באופן אקטיבי, מייקר מאוד את תשומות הניהול הנדרשות (ואת דמי הניהול שמשלם הלקוח) ולא מצדיק את עצמו כלכלית.

    

   לדבריו, מנהלי ההשקעות אינם מצליחים "להכות" את המדדים במיוחד כשמדובר בהשקעות לאורך זמן. בארץ, תכניות מחקות מדדים מונחות על המדף מזה שנים, אלא שערוצי ההפצה למיניהם העדיפו לכוון את הצרכנים לתוכניות אקטיביות עתירות דמי ניהול. ולא בכדי, הרי הם הנהנים העיקריים מבחירה זו.

    

   מרכז פינטק חדש

   בשבוע שעבר הושק מרכז הפינטק (טכנולוגיה פיננסית) הישראלי – THE FLOOR בו שותפים 4 בנקים זרים: HSBC, RBS, Intesa sanpaolo, Banco Santander ביחד עם אינטל, חברת הייעוץ הבינלאומית אקסנצ'ר ופירמת KPMG סומך חייקין.

    

   הפלטפורמה החדשה תאפשר, בין השאר, גישה לקרנות השקעה של השותפים האסטרטגיים והבנקים, המנהלות סך כולל של כ- 4 מיליארד שקל ברמה הגלובלית.

    

   המרכז כולל מרחב עבודה שיתופי לחברות פינטק, השוכן בתוך בניין הבורסה לניירות ערך בתל אביב. בנוסף, הוא מציע למיזמים גישה לגופים פיננסים ומשקיעים מהתחום, מנטורינג מקצועי של בכירי הבנקים, חיבור לשווקים אסיאתיים, תכנית צמיחה ייחודית ליוזמות בתחום ומרכז פיתוח טכנולוגיות.

    

   החברה נוסדה על ידי אבי כהן, גיל דבורה ומשה כהן, כאשר חזונה הוא להפוך את ישראל לבירת פינטק בינלאומית, זאת על ידי טיפוח יוזמות ויזמים הפועלים בתחומי חדשנות הפינטק בארץ ובעולם.

    

   כנס רואי חשבון

   לשכת רואי החשבון מקיימת השבוע את החלק השני של הכנס השנתי באילת בהשתתפות שופטים, חברי כנסת , וגורמי ממשל.

    

   הכנס יעסוק ממגוון נושאים ביניהם- תקציב דו שנתי, והשלכותיו על חוק ההסדרים, הפנסיה בישראל- שכירים מול עצמאים, חידושים במיסוי מקרקעין, מדיניות הרפורמות ועוד.

    

   נשיא לשכת רואי החשבון רו"ח יזהר קנה מציין כי הכנס השנה מהווה עליית מדרגה בשיח שמנהלת לשכת רואי החשבון עם גורמי הממשל.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים