שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לצבור נקודות בקניות גדולות - ולהגיע מהר יותר לטיסה
  מחזיקי כרטיס האשראי FLY CARD נהנים מצבירה מואצת של עד פי 6 ברכישה ברשתות אלקטרה מוצרי צריכה (מחסני חשמל, ACE, שקם אלקטריק ועוד) - ויכולים להגיע מהר יותר לכרטיס טיסה

  "אלקטרה מוצרי צריכה" ומועדון הנוסע המתמיד של אל על חתמו על הסכם שיתוף פעולה רחב היקף, שבמסגרתו החל מחודש אוגוסט ייהנו מחזיקי כרטיס האשראי FLY CARD מצבירה מואצת של נקודות מועדון הנוסע המתמיד בכל רכישה באחת מרשתות אלקטרה, בהן: מחסני חשמל, שקם אלקטריק, אלקטרה מזגנים ו-ACE. צבירת הנקודות ברשתות אלקטרה תבוא בנוסף לצבירת הנקודות הקבועה שמקנה כרטיס FLY CARD בגין כל עסקה בכפולות של 250 ₪ (או 190 ₪ בכרטיס הפרימיום).

   

  האפשרות לצבירה המואצת תאפשר למחזיקי כרטיס האשראי ליהנות מקצב צבירה של עד פי שישה בהשוואה לצבירה הבסיסית מחברת האשראי. כך למשל, בקנית ארון הזזה דוב'לה ברשת ACE במחיר של 3,000 ₪ יצבור הלקוח 72 נקודות (60 נקודות ACE ועוד 12 נקודות של צבירה קבועה). כמו כן, מחזיקי FLY CARD יוכלו בהמשך לממש נקודות ברשתות של אלקטרה עד 20% משווי המוצרים.

   

  אופן צבירת הנקודות:

  ברשת ACE על כל 50 שקלים = נקודה אחת

  בשקם אלקטריק על כל 80 שקלים = נקודה אחת

  ברשת אלקטרה מזגנים על כל 80 שקלים = נקודה אחת (במכירה ישירה)

  ברשת מחסני חשמל על כל 250 שקלים = נקודה אחת

   

  מימין: מנכ"ל אל על דוד מימון, מנכ"ל הנוסע המתמיד ליאור טנר ומנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה זאב קלימי ()
  מימין: מנכ"ל אל על דוד מימון, מנכ"ל הנוסע המתמיד ליאור טנר ומנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה זאב קלימי

   

  שיתוף הפעולה יתמקד כאמור ברשתות מקבוצת אלקטרה שבהן לעתים קרובות הרכישות בסכומים גדולים ומאפשרות צבירה של נקודות רבות. בחלק מסניפי הרשתות יוצבו עמדות הצטרפות ל-FLY CARD ולקוחות יקבלו כבר במעמד ההצטרפות 12% הנחה בקנייה הראשונה ב-ACE או 8% הנחה בשקם אלקטריק או 5% במחסני חשמל (תלוי בנקודת ההצטרפות).

   

  דוד מימון, מנכ"ל אל על, מסר כי "שיתוף הפעולה האסטרטגי בין אל על לאלקטרה מוצרי צריכה, מקבוצות הקמעונאות המובילות בישראל, מחזק עוד יותר את מעמדו של כרטיס האשראי FLY CARD, ואת מועדון הנוסע המתמיד כמועדון לקוחות המוביל, האיכותי והמשתלם ביותר בישראל". מימון ציין כי מאז ההשקה לפני כשנה וחצי יש יותר מ-155,000 כרטיסי FLY CARD, "וכעת, החשיפה שלנו ללקוחות אלקטרה צריכה תאפשר לנו להגדיל משמעותית את מספר מחזיקי כרטיס האשראי".

   

   

  זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה: "החיבור עם אל על מהווה עבורנו מכפיל כח ויאפשר לנו להביא ערך מוסף הן ללקוחותינו הנאמנים, שיבחרו להצטרף למועדון והן למחזיקי הכרטיס".

   

  לדברי ליאור טנר, מנכ"ל מועדון הנוסע המתמיד וכרטיס האשראי FLY CARD, הכרטיס "הפך להיות כרטיס אשראי ראשון בארנק בקרב רבים מלקוחותינו, כאשר
  סל הקניות החודשי הממוצע מסתכם ב-3,600 שקל ובקרב מחזיקי FLY CARD פרימיום הוא מסתכם ב-20,000 שקל בממוצע – עדות לאטרקטיביות של קצב הצבירה וההטבות שהמועדון מעניק". בהמשך יינתנו גם הטבות לכלל חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים