שתף קטע נבחר

חבר חדש בליכוד: "הצל", יואב אליאסי

הראפר הימני השנוי במחלוקת יואב אליאסי, המכונה "הצל", התפקד כחבר במפלגת הליכוד, ביוזמתו של ח"כ אורן חזן. כך פורסם ב"ידיעות אחרונות". אחרי שהחתים אותו על טופס ההתפקדות הרשמי מיהר לברך אותו: "הוא שווה לנו חמישה מנדטים, יש הרבה ח"כים שהייתי מחליף בו כבר היום"

 

 

הפנים החדשות של הליכוד: הראפר השנוי במחלוקת יואב אליאסי, המכונה "הצל", התפקד כחבר מפלגה. כך מדווח הבוקר (יום ד') עמיחי אתאלי ב"ידיעות אחרונות". ח"כ אורן חזן החתים אותו על טופס ההתפקדות הרשמי ומיהר לברך את החבר החדש: "הוא שווה לנו חמישה מנדטים". הצל מצדו הבטיח לגייס את ה"אריות" שלו ולהקים את "משמר הליכוד".

 

מי ששידך בין השניים היה שלומי חזות, פעיל ליכוד ותיק מירושלים שפוקד בשנה האחרונה חברים חדשים לליכוד עבור חזן. 

 

"אנחנו מביאים היום כוח אדיר לליכוד", אמר חזן בסיפוק, "אנחנו לא מכירים המון זמן אבל אני מרגיש שיואב הוא כמו אח שלי ולכן אני קורא לו יואב ולא 'הצל'. יש הרבה מאוד עניינים שאנחנו דומים בהם. שנינו מסתכלים על הכנסת הזאת ומואסים בפוליטיקלי קורקט שהשתלט עליה. לציבור נמאס מהשיח השמאלני הפחדני, המתחנף. לא סתם ליואב יש רבע מיליון איש שעוקבים אחריו ברשתות החברתיות. שנינו נקיים מפוליטיקלי קורקט".

אליאסי וחזן עם טופס ההתפקדות (צילום: עמית שאבי) (צילום: עמית שאבי)
אליאסי וחזן עם טופס ההתפקדות(צילום: עמית שאבי)
 

אליאסי מיהר להחמיא לחזן חזרה, ואמר: "אתה נואם פה, וכל מילה שאתה אומר בא לי לזרוק עליך דולרים. הליכוד כל הזמן שובר שמאלה, לפעמים בא לי להקיא על חלק מהאנשים. הגיע הזמן לעשות שינוי בליכוד". כשהוא נשאל אם יש סיכוי שיתמודד על מקום ברשימה לכנסת, עונה אליאסי: "כרגע אני עוד לא שם, אבל אי-אפשר לדעת מה יקרה בהמשך". וחזן מיהר להוסיף: "אני לא מפחד לחשוב עליו כמי ששווה אולי אפילו חמישה מנדטים למפלגה. יש הרבה מאוד חברי כנסת שהייתי מחליף אותם ביואב כבר היום".

 

בתוך כך, לאחר שחזן הביע את כוונתו להצביע בוועדת ביקורת המדינה בעד הקמת ועדת חקירה ממלכתית בעניין מבצע צוק איתן, למורת רוחו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, מגיעה התגובה של הליכוד. אמש פורסם בערוץ 2 שהיום צפויה המפלגה להודיע לכנסת על כוונתה להדיח את חזן

מהוועדה, ולהחליפו בח"כ צייתן יותר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי
אליאסי. "רבע מיליון עוקבים"
צילום: עמית שאבי
מומלצים