שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שמתם לב? הנת"צ באיילון אסור לתנועה עד 10:00

  נתיב התחבורה הציבורית באיילון לכיוון צפון הוגבל לתנועת רכב ציבורי בין השעות 06:30 ו-09:00. לפני ימים אחדים זיהו נהגים כי שעת הסיום החדשה היא 10:00. משרד התחבורה: "לאור העומסים הוחלט על הארכת שעות הפעילות"

  נתיב התחבורה הציבורית באיילון - מעתה עד 10:00. נהגים עירניים העושים שימוש קבוע בנתיבי איילון (כביש 20) מכיוון דרום לצפון בין מחלף חולות וחולון, זיהו לפתע כי התמרור המעדכן שאין לעלות על הנת"צ (נתיב תחבורה ציבורית) בין השעות 06:30 ו-09:00, מציג את השעה 10:00 כשעת סיום האיסור. "לא קראתי בשום מקום ששעת סיום הנת"צ שונתה והנסיעה בו אסורה גם אחרי 09:00", כתב ל-ynet אחד הגולשים. בתגובה לפניית ynet אישרו במשרד התחבורה כי הוחלט לאחרונה להאריך את שעות הפעילות.

   

  לפני שנה: סיוט בדרך לת"א: הנת"צ הבעייתי באיילון

   

   

  "לאור העומסים בכביש 20 לכיוון צפון, הוחלט על הארכת שעות הפעילות של נתיב התחבורה הציבורית בחצי שעה, עד השעה 10:00. הארכת הפעילות של נתיב התחבורה הציבורית בחצי שעה, נועדה לשפר את השירות למשתמשי התחבורה הציבורית", כך משרד התחבורה.

   

  נהגים אחרים שזיהו את השינוי טענו כי אין כל הצדקה להאריך את שעות פעילות הנת"צ - "הנתיב הזה ריק במהלך רוב שעות איסור השימוש. בקושי עוברים בו אוטובוסים, וכל זה דווקא בשעות הכי עמוסות. ממש לא ברור למה החליטו להאריך את האיסור כנגד כל היגיון", כתב ל-ynet נהג שהעיד כי הוא עושה שימוש יומיומי בכביש בשעות הבוקר.

   

  במשרד התחבורה הבהירו כי המצלמות שנועדו לאכוף את איסור הנסיעה בנת"צ ונראות מעל הנתיב לעיני כל, עדיין אינן פועלות. עם זאת אומרים במשרד כי הן צפויות להתחיל לפעול בקרוב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יהונתן צור
  נתיבי איילון
  צילום: יהונתן צור
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים