שתף קטע נבחר
צילום: AFP

ג'רבי: "אני לא מאמינה שזה קרה, שיעירו אותי"

דקות לאחר הזכייה שלה במדליית הארד, התייצבה הג'ודוקא מול המצלמות: "אני מקדישה את המדליה למדינה, אומרים שלישראלים אין את האופי, אבל יש לנו. השקעתי את כל החיים שלי וזה השתלם". יו"ר האיגוד, משה פונטי: "האמנתי בה לאורך כל הדרך והיא הוכיחה שצדקתי"

זה קרה, גם אנחנו לא מאמינים, וכן, גם ירדן ג'רבי עדיין בהלם. דקות אחרי הזכייה ההירואית הערב (ג') במדליית הארד הראשונה של ישראל בריו 2016, התייצבה ג'רבי הנרגשת מול המצלמות ואמרה: "אני פה בשביל לנצח, לתת את הדם ואת הנשמה ואני עדיין לא מאמינה. שיעירו אותי, אני פשוט לא מאמינה".

 

"הגשמתי את החלום שלי. אומרים שלישראלים אין את האופי, אבל יש לנו את האופי", הוסיפה ג'רבי. "השקעתי את כל החיים שלי, זה השתלם. כל מי שאומר שישראלים לא יכולים להצליח - זו טעות. זה קורה, זה קורה!".

 

ג'רבי עם הרשקו ברגעי הטירוף (צילום: AFP) (צילום: AFP)
ג'רבי עם הרשקו ברגעי הטירוף(צילום: AFP)

כמה אהבה (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
כמה אהבה(צילום: רויטרס)

 

 (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
(צילום: אורן אהרוני)

 

על יום הקרבות הוסיפה: "זה היה יום ממש קשה, אני חושבת שאם זה לא היה קורה פה, זה לא היה קורה בכלל. לפעמים השופטים איתי, לפעמים הם נגדי. רוצה להגיד תודה למי שהיה איתי בכל התקופה, קיבלתי הכל. תודה למשפחה שלי, לכל הצוות המקצועי שעזרו לי ונתנו לי כל מה שהייתי צריכה. כששגיא הפסיד אתמול את המדליה, כל המשלחת הייתה בדאון. אני מקדישה את המדליה למדינה".

 

מאמנה שני הרשקו הוסיף: "כשיש מנהיג כמו פונטי, אפשר להצליח. ירדן היא אישיות מדהימה, ספורטאית מדהימה, כל הכבוד לה. עשינו עבודה טובה, כולם עשו עבודה טובה".

 

יו"ר האיגוד משה פונטי: "ידעתי מה אני עושה מהרגע הראשון, הבנתי מה אני עושה. האמנתי בירדן מהרגע הראשון, עובדה - הייתה מקום ראשון בעולם, לקחה אליפות עולם. זו הייתה דרך. אני האמנתי בירדן והיא הוכיחה שצדקתי". 

 

 (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
(צילום: אורן אהרוני)

 (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
(צילום: אורן אהרוני)

 

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לוח תחרויות
מדליות כחול לבן
י"א חללי מינכן
גיבורים אולימפיים
צילום: getty images
מפת הפארק
המשחקים הפראלימפיים
מומלצים