שתף קטע נבחר

טסלה מודל S - המכונית המהירה בעולם

טסלה חושפת גרסה מחוזקת עם מצברים מוגדלים למודל S שמאפשרים לה להאיץ ל-96 קמ"ש ב-2.5 שניות בלבד. זה הופך אותה לא רק לחשמלית המהירה ביותר, אלה גם למכונית עם הזינוק המהיר ביותר בייצור סדרתי כיום. את יחידת ההנעה המשודרגת ניתן יהיה לקבל גם בדגם הפנאי, המודל X

טסלה, יצרנית הרכב מעמק הסיליקון לא מפסיקה לחדש. אחרי השקת המודל 3 הסנסציוני, חשיפת השלב השני בתוכניות להרחבת קשת הדגמים ופתיחת המפעל הענק לייצור סוללות בנבאדה, חושפת החברה גרסאות מחוזקות לרכב הפנאי המודל X ולסדאן המודל S שמקנות להן ביצועים של מכוניות על, המושגים על ידי החלפת המצברים בלבד.השינוי בשני הדגמים שיכונו P100D מגיע ממצברים גדולים יותר של 100 kWh לעומת 90 בעבר, אך ללא כל שינוי בצמד המנועים החשמליים, הקדמי והאחורי, המקנים הנעה כפולה קבועה. מטסלה נמסר כי החלפת המצברים אפשרית גם עבור לקוחות שכבר רכשו וקיבלו את המכונית בגרסת P90D ותעלה כעשרים אלף דולר, המכסים את עלות מחזור הסוללות הישנות.

החלפת המצברים מאפשרת למודל S להאיץ ל-96 קמ"ש (60 מייל) ב-2.5 שניות, קיצוץ של 0.5 שניות לעומת גרסת P90 D Ludicrous ורק שתי עשירית שנייה פחות מבוגאטי ויירון סופר ספורט. בהתחשב בכך שבוגאטי הפסיקה את ייצור הווירון זה הופך את המודל S לא רק למכונית החשמלית המהירה בעולם, אלא לבעלת התאוצה המהירה ביותר בעולם בייצור סדרתי כיום. אם אתם מעדיפים את הטסלה שלכם בתצורת רכב פנאי, המודל X עם אותה יחידת הנעה יסיים את המיאוץ ל-96 קמ"ש ב-2.9 שניות. בשניהם המהירות המירבית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש.

מלבד שיפור הביצועים החלפת המצברים מאפשרת גם טווח גדול יותר; 542 ק"מ במקרה של המודל X ו-613 ק"מ במקרה של המודל S מה שמקנה לה תואר נוסף של המכונית החשמלית עם טווח הנסיעה הגדול ביותר. מחיר של המודל S P100D יעמוד על 121 אלף דולר, ועוד אלף דולר למודל X P100D.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים