שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מרצדס AMG GT רודסטר - 300 קמ"ש עם גג פתוח

  מרצדס חושפת תמונות ופרטים ראשונים על גרסת רודסטר ל-AMG GT האימתנית. תגיע אלינו במהלך 2017

  מרצדס חושפת גרסת רודסטר עם גג נפתח ל-AMG GT, לקראת השקתה בתערוכת פריז. כשתגיע לישראל בשנה הבאה, יעמוד תג המחיר על כ-1.5 מיליון שקלים.

   

   

  כמו גרסת הקופה גם הרודסטר עושה שימוש במנוע V8 בנפח 4.0 ליטר, שמפיק בסיוע צמד מגדשי טורבו 476 או 557 כ"ס בהתאם לגרסה - גבוה במעט מהמנועים המקבילים בקופה. המשקל העצמי גבוה ב-50 עד 100 ק"ג מגרסת הקופה, פועל יוצא של חיזוקים נדרשים למרכב עקב חסרונו של גג.נושא בעומס. שינוי ביחסי העברה מאפשרים בכל זאת זמני תאוצה דומים לקופה - 4 או 3.7 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש בהתאם לגרסה. המהירות המרבית עומדת על 302 ו-316 קמ"ש בהתאמה.

   

   

  הגרסה החזקה מהשתיים (C) תציע גם מערכת היגוי אחורי אקטיבי חדשה שנחשפה לראשונה ב-R קופה. הגלגלים האחוריים פונים 1.5 מעלות בזווית הפוכה לגלגלים הקדמיים ובמהירות עד 100 קמ"ש, ומקטינים בכך את רדיוס הסיבוב ומחדדים את תגובת המרכב בפניות איטיות יחסית. במהירות גבוהה מ-100 קמ"ש הם פונים באותה זווית של הגלגלים הקדמיים, ומשפרים בכך את היציבות הכיוונית בפניות ארוכות ומהירות יחסית.

   

   

  לרודסטר סבכה קדמית המכונה "פאן-אמריקנה", עם פסים אנכיים ומערכת תריסים הנפתחים חשמלית כדי לייעל את קירור המנוע בהתאם לטמפרטורה ולמהירות הנסיעה, כמו-גם להוריד את מקדם הגרר ולשפר בכך את צריכת הדלק. גג הבד בנוי ממסבך פלדה, אלומיניום ומגנזיום קלי-משקל, ומאפשר פתיחה ב-11 שניות בלבד עד מהירות נסיעה של 50 קמ"ש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים