שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סרטן השד: 25% תרומה ממכירת לקים ורודים

  לרגל חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד אשר מצוין בישראל ובעולם בחודש אוקטובר, נרתמת רשת בתי הספר למקצועות היופי "נייל סטודיו" למען האגודה למלחמה בסרטן - ותתרום כ- 25% מסך מכירות הלקים הוורודים מכל המותגים שברשותה במהלך חודש המודעות. בנוסף לתרומתה, תצא נייל סטודיו בקמפיין רשת שיאתגר את מיטב מובילות דעת הקהל בשיתוף תמונת מניקור ורוד ומגניב במהלך אוקטובר ברשתות החברתיות למען העלאת המודעות.

   

  רשת נייל סטודיו היא היבואנית הרשמית בישראל של מספר מותגי לקים מהמובילים בעולם. לכל אחד ממותגיה יש קולקציות ומהדורות מוגבלות בכל עונה ועונה ומכאן שמבחר הוורודים הוא עצום (מעל 50 סוגי ורוד) כאשר כל גוון וורוד על כל מנעדיו ובכל מרקם שהוא (גליטרי, שמנתי, שימרי, מאט וכו') - יהווה כחלק מתרומה לאגודה למלחמה בסרטן בישראל. את הלקים ניתן לרכוש בכל מכוני הטיפוח ברחבי הארץ וברשת נייל סטודיו.

   

  צילום: גולדניילס (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  צילום: גולדניילס

  סרטן השד הינה המחלה הממארת השכיחה ביותר בישראל ובעולם המערבי בכלל. מנתוני האגודה למחמה בסרטן עולה כי כ- 5,000 נשים, מאובחנות מדי שנה כחולות בסרטן השד בישראל. ככל שהמחלה מאובחנת בשלבים המוקדמים עולים סיכויי הריפוי לכ - 90% ויותר. האגודה למלחמה בסרטן מקדמת את המאבק בסרטן השד בישראל בכל החזיתות, משקיעה משאבים רבים בתחום המאבק בסרטן השד, יוזמת ומקיימת פעילויות מגוונות בקרב נשים בריאות, חולות ומחלימות. החל מקידום המחקר, תמיכה, ליווי, מידע וסיוע. כמו גם פעילויות הסברה רבות לעידוד המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של המחלה, קידום דרכי המניעה כמו גם שרותי תמיכה ומידע. כל זאת הודות לתרומות הציבור וללא כל מימון מתקציב של משרד ממשלתי כלשהו.

   

  בכל מכוני הטיפוח ברחבי הארץ וברשת נייל סטודיו
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים