שתף קטע נבחר

תיעוד: חסידי ברסלב השתלטו על הכריזה בשדה התעופה בקייב

עוד סרטון מביך של ישראלים שנסעו להתפלל בקבר רבי נחמן באומן. אחרי ההתפרעות במטוס, הפעם השמיעו שירים ותפילות במערכת המיועדת להודעות ביטחון ומודיעין. ישראלי שנכח במקום: "הרגשתי בושה גדולה"

 

 

עוד תיעוד מטריד של ישראלים שנסעו לאומן באוקראינה בראש השנה: בסרטון שצולם אתמול (יום ד') בשדה התעופה בקייב תועדו חסידי ברסלב משתלטים על מערכת הכריזה בטרמינל, שמיועדת להודעות ביטחון ומודיעין, ומשתמשים בה לתפילות ושירים. צפו בסרטון.

 

ישראלים בשדה התעופה באוקראינה (באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק) (באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק)
ישראלים בשדה התעופה באוקראינה(באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק)

בנמל התעופה בקייב (באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק) (באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק)
בנמל התעופה בקייב(באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק)

 

 

בתיעוד נשמע צלם הסרטון אומר "איזה סטלות". ישראל שנכח בטרמינל סיפר לאחר מכן: "לאומן עולים מכל הסוגים ומכל המינים. המיעוט הזה, חלקו מגיע שיכור ומסומם, גורם בושה לכולם. המשטרה המקומית לא מתערבת כי הגעת המאמינים מכניסה להם הרבה מאוד כסף, אבל השם של מדינת ישראל נפגע מאוד.

כשישבתי וחיכיתי לבורדינג הרגשתי בושה גדולה".

 

עשרות אלפי חסידי ברסלב כבר חזרו לישראל מתפילת ראש השנה באומן. התיעוד הזה מתפרסם יממה אחרי סרטון שבו נראו ישראלים שחזרו מאומן מתפרעים במטוס ישראייר בדרך חזרה מאוקראינה. בעקבות זאת הזהיר קברניט אל על ש"אם תופעות אלו ימשיכו החברה תאבד מטוס עקב התנהגות שלוחת רסן זו".

 

במכתב ששלח הקברניט הוא הוסיף: "לאחר שעה באוויר הביא מנהל שירות בטיסה לידיעתי כי מספר לא מבוטל של נוסעים מעשן מידי פעם בשירותים. הוא הודיע שאינו מצליח להשתלט עליהם כיוון שבכל פעם שנתפס נוסע מעשן, הדייל שתופס אותו מקדים ובצדק לשפוך מים לתוך סל הניירות כדי למנוע אפשרות לדליקה, וכך נוסעים אלה מתחמקים מהדיילים ומשחקים איתם תופסת במטוס. בנוסף חשו דיילים ריח של גראס במטוס וחלק לא מבוטל של נוסעים שתה שתייה חריפה מבקבוקים אישיים, השתכר, ובהתאם לכן התנהגותם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק
ישראלים בשדה התעופה באוקראינה
באדיבות דיווח ראשוני בפייסבוק
מומלצים