שתף קטע נבחר

כדוריד: גבע לא ימשיך כיו"ר האיגוד, פינס יחליפו?

החליט לא להעמיד את עצמו לבחירות הקרובות בנובמבר. "לא הייתה החלטה קלה". בחודשים האחרונים זכה לביקורת רבה ע"י האופוזיציה בהנהלת האיגוד. חבר הכנסת לשעבר מועמד מוביל לקחת את התפקיד

יושב ראש איגוד הכדוריד, יוסי גבע, החליט שלא להתמודד בבחירות הקרובות בחודש נובמבר. המשמעות ברורה: בעוד חודש ימים גבע יסיים את תפקידו אחרי תקופה קצרה. בחודשים האחרונים היו לא מעט שמועות בנוגע להמשך דרכו. גורמים מסוימים במרכז מכבי ניסו לקדם מועמדים אחרים לתפקיד, וגם בתוך האיגוד היו קולות שקראו לרענון השורות.

 

למרות זאת במרכז מכבי טוענים כי הערב (א') במהלך ועדת המינויים הוא קיבל תמיכה כמעט גורפת (11 מתוך 14 בעלי זכות הצבעה תמכו בו).

 

שמו חזר לראש הרשימה. פינס (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
שמו חזר לראש הרשימה. פינס(צילום: אורן אהרוני)

 

"בתחילת הקדנציה הבהרתי שאמלא את התפקיד במשך שנה, עד לבחירות, וכך אעשה", הבהיר גבע. "הערב, למרות התמיכה שקיבלתי והסיפוק הרב מהעשייה בשנה האחרונה, הודעתי

 שאני לא אגיש את מועמדותי לקדנציה נוספת. ההחלטה לא הייתה קלה, לנוכח התנופה שבא נמצא האיגוד ובכלל התקדמות הכדוריד והפרויקטים הלאומיים,.

 

גבע "זכה" בתקופה האחרונה לאופוזיציה לוחמת בתוך הנהלת האיגוד שביקשה הסברים על כך מהלך ומהלך שהוחלט וניסתה להחליפו בכוח. למרות זאת, הרוב הכולל המשיך לתמוך בו. כעת, שמו של אופיר פינס שעלה עוד קודם לכן חזר לראש הרשימה. בעבר הצהיר פינס כי במידה וגבע ירצה להתמודד ולאור החברות בין השניים הוא לא יסכים לכהן כיו"ר, כעת עם עזיבת גבע, נראה כי דרכו של חבר הכנסת לשעבר ויו"ר איגוד ההתעמלות לתפקיד סלולה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים