שתף קטע נבחר

דוגווקר תובע את כוכבת הילדים על שיימינג

כוכבת הילדים, שירן סנדל, נתבעת בידי מאלף כלבים ודוגווקר בסכום של 240 אלף שקל, בטענה שעשתה לו מתקפת שיימינג ופרסמה שהוא מתעלל בכלבים. סנדל: "לא לגיטימי להוביל כלבים כשהם קשורים לאופניים"

דוגווקר (מוציא כלבים לטיולים) ומאלף כלבים תובע 240 אלף שקל מכוכבת הילדים שירן סנדל. לבית משפט השלום בת"א הוגשה באחרונה תביעה כנגד סנדל על ידי הדוגווקר, שטוען כי כוכבת הילדים עשתה לו מתקפת שיימינג במסגרתה העלילה עליו לטענתו כי הוא דווקא מתעלל בבעלי חיים.

 

לפי התובע, המיוצג על ידי עוה"ד גיא אופיר ואדם ורדי, ביולי האחרון הוא הלך בתל־אביב עם קבוצה של כלבים והסתייע באופניים חשמליים כשהוא רוכב עליהם באיטיות. לטענת התובע, אחד הכלבים החל למשוך את התובע ושאר הכלבים אל הכביש, וכדי למנוע סכנה הוא משך את הכלב ברצועה. לטענתו, באותה עת עברה סנדל וצעקה עליו שהוא מתעלל בכלבים. למחרת העלתה סנדל את תמונת התובע ביחד עם מלל משפיל, לטענתו, "שפגע בשמו הטוב והסב לו נזק רב". התובע ציין כי יש לסנדל יותר מרבע מיליון עוקבים באינסטגרם.

שירן סנדל (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
שירן סנדל(צילום: רפי דלויה)
 

מנגד, סנדל - כוכבת התוכניות "גאליס", "הבנים והבנות", "ששטוס", ועוד - הגישה, באמצעות עו"ד רז בן־דור, כתב הגנה הדוחה בתוקף את הטענות.

 

סנדל ציינה שהיא אוהבת בעלי חיים ורותמת מפעם לפעם את הפרסום לו היא זוכה עקב עבודתה כדי לסייע להם. סנדל טוענת כי ביולי הבחינה בתובע מכה את אחד הכלבים ובועט בו. "סנדל הזדעזעה למראה עיניה ולא ידעה מיהם בעלי הכלבים שבהם מטפל התובע, ולכן החליטה לפרסם את המקרה ברשת החברתית כדי שאולי בדרך זו יגיע האירוע לידיעת בעלי הכלבים".

 

עוד טענה, כי דבריה נאמרו בתום לב והיו אמת וכי סברה כי "מן הראוי שתשמש כפה לכלב המסכן. לא לגיטימי להוביל כלבים כשהם קשורים לאופניים".

 

הידיעה פורסמה הבוקר במוסף "ממון" של "ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים