שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

רובי גינל ימונה למנכ"ל החדש של התאחדות התעשיינים

אדם נוימן מספר לחברים, שפיגלר מסביר על נדל"ן, מיאמי מוקירה את אפשטיין, פרימור מתארגנת לחורף, חקלאי ישראל עושים שלום ופיימן ממשיך את דרכו של בן גוריון. רכילות עסקית

נשיאות התאחדות התעשיינים אישרה את מינויו של המשנה למנכ"ל, רובי גינל, לתפקיד המנכ"ל. גינל יחליף את יודק'ה שגב שחזר לתפקיד ב-2015 לתקופה קצובה על פי בקשתו של נשיא ההתאחדות, שרגא ברוש.

 

גינל שימש בשנים 2007-2014 כראש אגף כלכלה ורגולציה וכסמנכ"ל התאחדות התעשיינים. בשנים האחרונות ייצג גינל את התאחדות התעשיינים והמגזר העסקי מול הממשלה והכנסת, וניהל את נושאי המחקר הכלכלי, התמריצים, המיסוי, האנרגיה וקשרי הממשל בהתאחדות.

 

שרגא ברוש הגיב על המינוי: "התעשייה הישראלית והתאחדות התעשיינים זורמות בדמו של גינל. אני בטוח שהוא יידע לנהל את התאחדות התעשיינים בבטחה ובמקצועיות, ולשפר בצורה משמעותית את הסביבה העסקית של התעשייה הישראלית".

 

 רובי גינל (צילום: אסף שילה/ישראל סאן) (צילום: אסף שילה/ישראל סאן)
רובי גינל(צילום: אסף שילה/ישראל סאן)

אדם נוימן מספר לחברים

למרות הזמן הקצר שביקר בישראל, מנכ"ל ויזם חברת WeWork, אדם נוימן, הספיק לספר לחברי WW במוזיאון ת"א, שסבתו היא שנתנה לו את הכסף להקמת עסקיו הראשונים בארה"ב, ואחותו, הדוגמנית עדי נוימן, סייעה בלוגיסטיקה. לאחר הסיפורים, לקח את עובדי החברה, ביניהם מנכ"ל החברה בישראל בנג'י זינגר, לארוחה מפנקת במסעדת אואזיס בתל אביב. נרשמו הרבה שוטים של טקילה.

 

אדם נוימן ()
אדם נוימן

מיאמי מוקירה את אסף אפשטיין

נציג לשכת המתווכים בישראל, אסף אפשטיין, קיבל תעודת כבוד במסגרת כנס נדל״ן בינלאומי שהתקיים במיאמי. אפשטיין הרצה על מצב הנדל״ן בישראל בכלל וירושלים בפרט, במטרה לקדם שיתופי פעולה ועסקאות בין מתווכי הנדל"ן בירושלים ומיאמי. "במיאמי מתגוררים הרבה יהודים, ועל כן קיימת שם תשומת לב מיוחדת לירושלים וישראל", אמר אפשטיין, החבר במועצת המנהלים של איגוד מתווכי הנדל״ן של ארה״ב.

 

 אסף אפשטיין ()
אסף אפשטיין

שפיגלר משחק בנדל"ן

כוכב הכדורגל בעבר, מוטלה שפיגלר, התארח במועדון הנדל"ן של שניר. מצידו, שפיגלר הרצה על הקשר בין המאמן לשחקנים כחלק מניהול, והוסיף, שלמרות השנים הרבות שעברו מאז היה שחקן פעיל, עדיין מבלבלים בינו לבין חברו הטוב, שחקן הכדורגל גיורא שפיגל.

 

מוטלה שפיגלר ()
מוטלה שפיגלר

קמפיין חורף לפרימור

חברת גניר, יצרנית המיצים במותג פרימור, תעלה בקמפיין פרסום חורפי, באמצעות משרד הפרסום יהושע/TBWA. הקמפיין יכלול סרטוני חסות בטלוויזיה, שלטי חוצות ופעילות דיגיטל בהיקף כספי של למעלה מ-2.5 מיליון שקלים, תחת הסלוגן הידוע, "זה לא אנחנו זה התפוזים". מנהלת שיווק מוצרים קמעונאיים בפרימור, שרונה ויינטרוב, אמרה כי הקמפיין הוא חלק מהמסורת לשים את הפירות במרכז.

 

שרונה ויינטראוב ()
שרונה ויינטראוב

מינוי: עו"ד זאב וייס

עו"ד זאב וייס התמנה ליו"ר לשכת המסחר ואגודת הידידות ישראל-יפן. עו"ד וייס, העומד בראש משרד עורכי הדין וייס, פורת ושות', בעל תואר שני בלימודי מזרח אסיה ובודהיזם בהצטיינות מאוניברסיטת ת"א. הוא מייצג גופים וחברות יפניים המשקיעים בישראל ופעילים בשוק המקומי וגופים ישראלים הפועלים ביפן. האגודה לידידות ולשכת המסחר ישראל-יפן נוסדה לפני 60 שנה, ארבע שנים לאחר כינון היחסים הדיפלומטיים בין המדינות.

 

 זאב וייס ()
זאב וייס

חקלאי ישראל עושים שלום

תערוכת החקלאות AgroIsrael - יבול שיא, כינסה את בכירי ענף החקלאות בארץ, שבשילוב משלחות חקלאים מירדן ועזה, למדו ורכשו טכנולוגיות אלה מאלה. כמו כן, מארגני התערוכה חילקו את אות "חקלאי מצטיין" לארבעה חקלאים, שהביאו הישגים למושבים שלהם. נצפו: יזמית ומנהלת התערוכה עדנה זיו, סגן השר לשיתוף פעולה אזורי והממונה על המגזר הלא יהודי ח"כ איוב קרא, יו"ר קק"ל דני עטר, אבשלום (אבו) וילן ויו"ר התאחדות חקלאי ישראל מאיר צור.

 

ניר מאיר ()
ניר מאיר

משיקים את בבילון

כ-500 מוזמנים, בהם אנשי עסקים רבים, חגגו את השקת "פארק בבילון" בקניון שער הצפון מתחם איקאה, שבבעלות שיכון ובינוי נדל"ן וקבוצת ברונפמן-פישר. המתחם הוקם בהשקעה של 10 מיליון שקלים. במארחים: סמנכ''ל נכסים מניבים בשיכון ובינוי אלירן דן, מנכ''ל שער הצפון דודו שגיא, מבעלי בבילון אפי מלכה ופרזנטורית הקניון מזה שנתיים ליטל שוורץ, שכבר מתכוננת לצילומי הקמפיין הקרוב.

 

דודו שגיא, ליטל שוורץ, אלירן דן. (צילום: סטודיו עידן חן) (צילום: סטודיו עידן חן)
דודו שגיא, ליטל שוורץ, אלירן דן.(צילום: סטודיו עידן חן)

פיימן ממשיך את בן גוריון

פרופ' דוד פיימן מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב הוא חתן פרס דוד בן גוריון לשנת תשע"ז. הפרס יוענק על ידי נציגי עמותת יד בן גוריון, שמוענק לאנשי רוח, שבמעשיהם מנציחים את חזונו של דוד בן גוריון ומקיימים את מורשתו. תחום התמחותו של פרופ' פיימן הוא מציאת פתרון למשבר האנרגיה של ישראל באמצעות טכנולוגייה ייחודית שפיתח.

 

פרופ' דוד פיימן (צילום: דני מיכליס, אוניברסיטת בן גוריון) (צילום: דני מיכליס, אוניברסיטת בן גוריון)
פרופ' דוד פיימן(צילום: דני מיכליס, אוניברסיטת בן גוריון)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים