שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עובדי מגה מאיימים בשיבושים בסניפים
  העובדים מאיימים בשיבושים בעקבות החלטת בעלי הרשת החדש נחום ביתן לסגור סניף בראשון לציון
  חמישה חודשים לאחר העברת הבעלות על מגה לידי נחום ביתן, מסתמן משבר עם עובדי הרשת. ל"כלכליסט" נודע כי בעקבות החלטת ביתן לסגור סניף מגה בראשון לציון מאיימים עובדי מגה בשיבושים. כמו כן העובדים מתלוננים על התנהגות ושפה לא נעימה מצד קציני הביטחון של הקבוצה כלפי עובדי מגה במרכז הלוגיסטי.

   

  ועד העובדים כבר עירב את הסתדרות העובדים, וזו פנתה לסמנכ"לית כוח אדם של החברה מיכל כהן בדרישה לפגישה דחופה. "באשר לסגירת סניף ראשל"צ, ההסתדרות רואה בחומרה דרך התנהלות זו. ישנה חובה לקיים היוועצות עם הוועד בטרם קבלת החלטות בעניין סגירת הסניף ויש להגיע להסכמות עם הוועד באשר לעתידם התעסוקתי של העובדים באותו הסניף", כתב לכהן ראובן פרי, ראש חטיבת המסחר והקמעונאות בהסתדרות.

   

  על יחסם של קציני הביטחון כתב: "הגבלת פעולתו של ועד העובדים, כולל ביקורת כביכול לגבי פגישותיו במשרדו, היא בניגוד לדין ולהסכמים הקיבוציים החלים ברשת מגה".

   

  יו"ר ועד עובדי מגה, אייל אלי, מסר בתגובה: "אנחנו מכבדים את נחום ביתן ומרוצים מכך שהוא זה שקנה את מגה. לצערי, מנהליו לא מבינים את משמעות ההסכם הקיבוצי שיש לעובדי מגה". מיינות ביתן נמסר: "הסניף נסגר עקב סיום חוזה השכירות במקום מול שופרסל, שככל הנראה לוקחת את הסניף לעצמה. לעובדי הרשת יימצא פתרון תעסוקתי בקבוצה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים