שתף קטע נבחר

השעון המעורר שלא יאפשר לכם להישאר במיטה

אם לא תסירו את השעון מידכם בתוך שתי דקות ב"תחנה עגינה" מיוחדת, הוא ישלח זרמים חשמליים שיתגברו עם הזמן. המחיר: 420 שקלים

קשה לכם לקום בבוקר? הכירו את השעון המעורר החדש שלא ייתן לכם אפשרות להישאר במיטה: באתר קיקסטארטר מגייסים בימים האחרונים כספים לפרויקט Alarmshock, שעון מעורר שאותו עונדים כשעון על היד, השולח זרמים חשמליים למי שלא מתעורר ונשאר במיטה.

 

 

אתם מתקשים לקום מהמיטה בבוקר ומכבים את ה"נודניק" בשעון המעורר או בסמארטפון וממשיכים לישון. ב-Alarmshock אומרים כי מצאו פתרון למי שמתקשה לקום. פשוט שמים את השעון על היד והולכים לישון. בבוקר השעון מצלצל או רוטט כמו כל שעון אחר כדי להעיר אתכם.

 

אבל במקרה הזה יש לכם שתי דקות לקום מהמיטה ולהגיע למקום שרק בו אפשר להסיר את השעון במתקן מיוחד. אם לא הסרתם את השעון והמשכתם לישון - הוא יישלח זרמים חשמליים שיתגברו עם הזמן - עד שלא תהיה לכם ברירה לקום מהמיטה ולהסיר את השעון.

 

 (צילום: מתוך הפרויקט בקיקסטארטר) (צילום: מתוך הפרויקט בקיקסטארטר)
(צילום: מתוך הפרויקט בקיקסטארטר)

 (צילום: מתוך הפרויקט בקיקסטארטר)
(צילום: מתוך הפרויקט בקיקסטארטר)

 

בחברה מבקשים לגייס 50 אלף ליש"ט עבור פיתוח השעון, אך כשנותרו 23 ימים לסוף הפרויקט הם גייסו רק 16,685 ליש"ט. מחירו של השעון, שלא ייתן לכם לשוב לישון, הוא 87 ליש"ט (כ-420 שקלים).

 

קאלום ריס, העומד מאחורי הפרויקט, אמר כי באמצעות השעון המעורר החדש - המשתמשים יקומו בזמן ולא יפספסו פגישות וינהלו את חייהם באורח תקין - מבלי לבזבז זמן יקר במיטה בבוקר.

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתוך הפרויקט בקיקסטארטר
השעון המעורר והמתקן
צילום: מתוך הפרויקט בקיקסטארטר
מומלצים