שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   על המדף הפיננסי: סיוע כספי לנפגעי השריפות

   הלוואה ללא ריבית לפרטיים ולעסקים קטנים ותשלום מקדמה מחברת הביטוח – הטבות פיננסיות לנפגעי השריפה

   בנק הפועלים מציע ללקוחות כל הבנקים שרכושם ניזוק בשריפה, הלוואה ללא ריבית, עד לסכום של 30 אלף שקל. את ההלוואה ניתן לפרוס עד 36 חודשים, כולל אפשרות לגרייס (דחיית ההחזר) של 3 חודשים.

    

   קבלת ההלוואה בכפוף להצגת אסמכתא כי נעשתה פניה של הלקוח לקבלת פיצוי מגורם רשמי.

    

   לקוחות כל הבנקים שמעוניינים לקבל את ההלוואה מוזמנים לפנות לאחד מסניפי בנק הפועלים ברחבי הארץ. (ההלוואה בכפוף לתנאי הבנק).

    

   בנוסף, הבנק יאפשר ללווה שביתו נשרף דחיית תשלומי המשכנתא למשך תקופה של עד שישה חודשים.

    

   הבנק מציע גם לעסקים קטנים שנפגעו בגל השריפות, הלוואת גישור של עד 100 אלף שקל לתקופה של 6 חודשים בריבית פריים, וזאת בכפוף להצגת אישור כי נעשתה פנייה של הלקוח לקבלת פיצוי ממס רכוש או חברת הביטוח.

    

   גם האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית מתגייסת לטובת נפגעי השריפות ברחבי הארץ ותחלק הלוואות ללא ריבית עד גובה של 25,000 שקל לכל נפגע מנפגעי השריפה, במטרה לסייע להם באופן מיידי להתמודד עם השלכות הפגיעה בבתיהם וברכושם.

    

   מתוך רצון להקל על הפונים, ובכדי לאפשר סיוע מיידי, מפעילה האגודה לטובת הנפגעים הליך מקוצר לפניה להלוואה ותאפשר את הגשת כלל הטפסים והאישורים באמצעות הדואר האלקטרוני, ללא צורך להגיע למשרדי האגודה, כפי שנהוג בשגרה.

    

   הלוואה מזורזת

   חברת BTB - פלטפורמת הלוואות שיתופיות המתמחה בהלוואת לבעלי עסקים קטנים, מציעה מסלול מהיר להלוואות עד 100,000 שקל.

    

   בעלי העסקים יעברו תהליך מזורז של חיתום במטרה לאפשר אישור מהיר של ההלוואה והעברת הכסף. הלוואות יינתנו לאורך 3-6 שנים בריבית קבועה ולא צמודה לכל אורכן, לפי צרכי בעל העסק. במידה שיקבלו בעלי העסקים פיצוי מהמדינה או מחברת הביטוח, יוכלו להחזיר את ההלוואה באופן מיידי.

    

   מענק ראשוני למבוטחים

   מנורה מבטחים ביטוח הודיעה כי תיתן מענק של 3,000 שקל למבוטחי החברה אשר נאלצו לפנות את ביתם ולא יוכלו לשוב אליו עקב אירוע השריפות בימים האחרונים.

    

   לדברי החברה המענק כאמור, יינתן כ"מחווה הומניטארית" לשם עזרה כלכלית ראשונה לציבור המבוטחים של החברה, והמבוטחים לא יידרשו להחזירו לחברה, גם בהינתן כי האירוע הינו אירוע טרור.

    

   גם חברת הביטוח AIG הודיעה כי היא מעניקה לכל הלקוחות שלה שביתם נפגע בשריפה – מקדמה של עד 5,000 שקל לצורך שיקום ראשוני.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים