שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "המתים המהלכים" מציגה: התרסקות

  אחרי שפתחה את העונה השביעית עם פרק דרמטי במיוחד ונתוני צפייה מדהימים - יותר מ-17 מיליון צופים - סדרת הכבלים המצליחה ביותר בארצות הברית צונחת ברייטינג: בשני הפרקים האחרונים ששודרו צפו פחות מ-10.5 מיליון צופים - שפל של ארבע שנים

  היא פתחה את העונה בפרק אכזרי שזכה לרייטינג מדהים וזעזע את הצופים - ומאז, "המתים המהלכים" רק הולכת ודועכת. שני הפרקים האחרונים ששודרו, השישי והשביעי בעונה השביעית, הצמידו למסך פחות מעשרה מיליון וחצי צופים - שפל של ארבע שנים עבור סדרת הכבלים המצליחה ביותר בטלוויזיה האמריקנית.

   

  "המתים המהלכים". צניחה ברייטינג (צילום: AMC) (צילום: AMC)
  "המתים המהלכים". צניחה ברייטינג(צילום: AMC)
   

  אמנם בשבוע האחרון נבלמה הצניחה החופשית שנרשמה בנתוני הצפייה מאז פתיחת העונה - בפרק השישי צפו כ-10.4 מיליון, ובפרק השביעי כ-10.48 מיליון - אבל זו הפעם הראשונה מאז שהסתיימה העונה הרביעית שהסדרה מטיילת מתחת לרף ה-11 מיליון. לשם השוואה, בפרק החלש ביותר בעונה הקודמת צפו 12.38 מיליון בני אדם בארצות הברית, בעונה החמישית - 12.27 מיליון ובעונה הרביעית - 11.29 מיליון.

   

   

   

  חלק מהמבקרים בארצות הברית האשימו את מבנה הפרקים בעונה הנוכחית בנפילה: כמה מהם התרכזו בדמויות ספציפיות ולא התמקדו בקווי העלילה המרכזיים במקביל זה לזה. בנוסף, עלו גם טענות ברשת על כך שהסיבה היא חיסולן של דמויות אהובות עם פתיחת העונה. עם זאת, יש לציין ש"המתים המהלכים" נפרדה במהלך שבע עונותיה מדמויות מרכזיות רבות, פופולריות יותר ופחות.

   

  העונה הנוכחית דווקא נפתחה בסערה: יותר מ-17 מיליון בני אדם חיכו במתח לגלות את מי רצח הנבל החדש ניגן - אך כבר בפרק השני צנחה לפחות מ-12.5 מיליון צופים, ומאז הירידה נמשכה כאמור עד שנבלמה בפרק השביעי, שבו נרשמה עלייה קטנה. העלייה הזו צפויה להימשך גם בשבוע הבא עם שידור הפרק השמיני בעונה - שיחתום את המחצית הראשונה שלה. שידור המחצית השנייה של העונה יחל בפברואר 2017.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: AMC
  מתוך "המתים המהלכים"
  צילום: AMC
  לאתר ההטבות
  מומלצים