שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  החובות והתעלומה: במשטרה עוקבים אחרי פרשת שרון גל
  גורמים במשטרה אומרים כי הם בוחנים את המידע בפרשה. שרון גל הפסיק להגיש את תוכניתו לפני יותר מחודש, ואמש פורסם ב-ynet לראשונה כי אמר למקורביו שלא יחזור לערוץ 20 - וניתק את הטלפון הנייד שלו. גל שקוע ככל הנראה בחובות כבדים לשוק האפור

  במשטרה עוקבים אחר הפרשה שבה מעורב מגיש הטלוויזיה וחבר הכנסת לשעבר שרון גל. "אנחנו בוחנים את המידע", אמר גורם בכיר במשטרה.

   

  גל ניתק קשר עם רבים בסביבתו הקרובה בתקופה האחרונה. "ככל הנראה יש לו חובות כבדים מאוד וזו הסיבה לניתוק הקשר מצידו", אמרו גורמים המעורבים בנושא. על פי הערכה, החובות הם לגורמים בשוק האפור.

   

  לפני יותר מחודש נעלם גל מהמסך של ערוץ 20, שבו מגיש בשנה האחרונה, מאז שהחליט לפרוש מהכנסת. אמש פורסם ב-ynet לראשונה כי גל ניתק את מכשירו הסלולרי - ואמר למקורביו כי הוא לא מאמין שיחזור להגיש את תוכניתו.

   

  "המספר איננו מחובר". מה קרה לשרון גל?
  "המספר איננו מחובר". מה קרה לשרון גל?

  גם בערוץ 20 מבינים כעת כי הסיכויים לחזרתו של גל לתוכנית "לפני כולם" קלושים, והם צפויים להודיע על הפסקת עבודתו. "אנחנו לא יודעים מה קורה איתו", אמרו ל-ynet גורמים בערוץ.

   

  חבריו הקרובים ביותר של המגיש לא הצליחו ליצור עימו קשר, וכאשר הם מחייגים אליו, התשובה שניתנת היא "המספר שהגעתם אליו איננו מחובר".

   

  ניסיונות ynet להשיג את גל - גם אתמול וגם היום - עלו בתוהו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "החובות והתעלומה: במשטרה עוקבים אחרי פרשת שרון גל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנשים של בוקר
  7 לילות
  מומלצים