שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פלאפון מציגה: פלאפון סייבר
  ספקית השירות מציעה לראשונה מחברת סלולר, מעטפת הגנה רשתית שתסופק באופן אוטומטי וללא עלות לכל מנויי החברה ללא קשר לסוג המכשיר אשר ברשותם

  עידן המידע שבו אנחנו נמצאים כיום, מביא איתו את הסכנות שרובנו כבר התוודענו אליהן, בכל הקשור לשמירה על המידע הפרטי שלנו והגנה מפני התקפות סייבר שונות. חברת פלאפון מגיבה למצב המתהווה, בו כמות התקיפות עולה בהדרגה וכל משתמש, פרטי או עסקי, חשוף היום יותר מתמיד להתקפות פישינג, כופר ושאר פריצות, והיא משיקה היום את פלאפון סייבר.

   

  פלאפון סייבר (צילום: פלאפון)
  פלאפון סייבר(צילום: פלאפון)

   

  מדובר במעטפת הגנה רשתית כוללת אשר מגינה על לקוחות החברה שמחוברים לאינטרנט באמצעות הקו הסלולארי (פתרונות לאלו שמחוברים לווי פיי ניתנים בנפרד) וזה נעשה בצורה שקופה לחלוטין מבחינת הלקוח, שלא צריך להתקין שום אפליקציה על המכשיר, ולטענת אנשי פלאפון לא משפיעה כהוא זה, לא על מהירות הגלישה ולא על מהירות ויציבות המכשיר, מכיוון שמדובר בהגנה שמתבצעת על גבי הרשת עצמה.

   

  את השירות מספקת לחברת פלאפון, חברת אלוט תקשורת שהפעילה בהצלחה פתרון דומה ברשת וודאפון בספרד ובעוד כמה מדינות. השירות מכיל רכיב Anti-Phishing (דיוג פרטים אישיים) כנגד אתרים מתחזים והונאות, הגנה מפני ניסיונות לגניבת מידע ופרטים אישיים, סריקה וחסימה של קישורים חשודים ברשת, הגנה מפני בקשות מידע מזויפות, רכיב Anti-Malware המגן מחדירה של נוזקות, וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים, רוגלות למכשיר ועוד.

   

   (צילום: פלאפון)
  (צילום: פלאפון)

   

  השירות מאפשר הגדרה פרסונלית של רמת ההגנה הרצויה – החל מרמה בה מנגנון האבטחה כבוי, דרך הגנה מתקדמת ועד הגנה מחמירה. ניתן יהיה לנהל את רמות האבטחה באמצעות כניסה בכל עת לפורטל פלאפון סייבר. הפורטל, שהוקם במיוחד לצורך כך, יספק גם מידע עדכני מהארץ ומהעולם בנושאי סייבר ואיומים חדשים, יכיל את כל החומרים הרלוונטיים בנושאי גלישה בטוחה ברשת, וייתן התראות "חמות" למשתמשים בו.

   

   

  אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון (צילום: יונתן בלום)
  אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון(צילום: יונתן בלום)

   

  אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק בחברת פלאפון אמר: "כ-60% מזמן הגלישה בישראל מתבצע ברשת הסלולר, כך עולה מסקר שנערך ע"י IPSOS בקרב מדגם מייצג של 505 איש במהלך חודש דצמבר. אנחנו מבינים שכדי לסייע ללקוחותינו להתמודד עם איומי האבטחה המשתנים עלינו לתת להם מגוון כלים לגלישה בטוחה. לכן הטמענו ברשת את פתרון פלאפון סייבר, פתרון טכנולוגי והגנה רשתית מתקדמת לכל משתמש על הרשת הסלולרית של פלאפון, מפני וירוסים, נוזקות ואמצעי חדירה לפרטיות. כמו כן השקענו בהקמת פורטל פלאפון סייבר. בשונה מפתרון אפליקטיבי, מדובר בפתרון מתעדכן בזמן אמת ללא צורך בפעולה כלשהי מצד המשתמש, קיים תמיד ברקע, אינו פוגע בביצועי המכשיר ואינו משפיע על הסוללה". צירוף הלקוחות לפלאפון סייבר ייעשה על ידי החברה ללא צורך ברישום או התקנה מצדם, כאשר המועד המתוכנן לצירוף כל הלקוחות הוא עד 30.4.17 .

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "פלאפון מציגה: פלאפון סייבר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים