שתף קטע נבחר

בכיר באפל מונה למנכ"ל הרשות הלאומית לחדשנות

אהרון אהרון, שמכהן בחמש השנים האחרונות כסגן נשיא טכנולוגיות חומרה וכמנכ"ל אפל ישראל, עובר לרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית במשרד הכלכלה

מענקית הטכנולוגיה למשרד הכלכלה והתעשייה: אהרון אהרון, מנכ"ל אפל ישראל, מונה לתפקיד מנכ"ל הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית

 

אהרון אהרון מכהן משנת 2011 כסגן נשיא טכנולוגיות חומרה וכמנכ"ל אפל ישראל. אהרון מילא בעבר שורה של משרות בכירות במשק הישראלי ביניהן מנכ"ל ויו"ר חברת קמרו, יו"ר חברת דיסקרטיקס, מנכ"ל חברת סיברידג' וכן שורה של תפקידים בכירים במספר חברות טכנולוגיה מובילות כמו צורן, IBM ועוד. במסגרת תפקידו יהיה אמון על הובלת השינוי שעברה רשות החדשנות ועל חיזוק והובלת החדשנות הישראלית תוך יצירת תשתית מבנית יציבה ותמיכה באקוסיסטם הקיים.

 

אהרון אהרון. עוזב את אפל ()
אהרון אהרון. עוזב את אפל

 

אהרון. הינו בעל תואר ראשון בהנדסת מחשבים ותואר שני בהנדסת חשמל. ברשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית הוסיפו כי אהרון הוא בעל הכרות טובה מאד של האתגרים עימם מתמודד ההייטק הישראלי ופעל רבות בתפקידו מול השוק הבינלאומי.

 

אבי חסון, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה, אמר: "מדינת ישראל רואה בחדשנות משאב יקר ערך, ופועלת לחיזוקה תוך ביסוסה כנכס לאומי משמעותי בשגשוג הכלכלה הישראלית. מינויו של אהרון אהרון לכהן כמנכ"ל הרשות הינו בבחינת הצהרה על החשיבות הרבה אשר מייחסת מדינת ישראל לנושא ועל החובה למנות אדם עתיר ניסיון ובעל יכולת לקחת את נושא החדשנות צעד אחד קדימה".

 

אהרון עצמו אמר: "אני שואף לשמר את הניסיון, הידע והמומחיות שנצברו לאורך עשרות שנים בלשכת המדען הראשי תוך הפיכתנו לגוף שפעילותו מהירה, יעילה ואפקטיבית יותר ומסוגל להפוך לסוכנות החדשנות הטובה בעולם. אני מייחס חשיבות רבה להעצמת השותפות בין הממשלה לתעשייה ושואף כי הארגון בהובלתי ישרת היטב את התעשייה, יהיה בקיא באתגרים עימם מתמודדים קהלים שונים, יהיה מסוגל להגיב להם במהירות וביעילות תוך בחינה מתמדת של המגמות המתהוות והעתידיות בתעשיית החדשנות. ממשלת ישראל, שמכירה בצורך האסטרטגי לתמיכה בתעשיית החדשנות, בחרה לבצע מהלך אסטרטגי לעתידה של מדינת ישראל באמצעות הקמת רשות החדשנות ויש בכוונתי לרתום את כל הגופים הרלוונטיים לטובת משימה לאומית זו ולהקדיש לה את מלוא המשאבים הנדרשים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים