שתף קטע נבחר

שוברי קופות: "רוג אחת" נשאר מספר אחת

קירה נייטלי, וויל סמית' וקייט וינסלט דווקא אכזבו, מואנה ממשיכה להעשיר את הקופה של דיסני, להיט האנימציה המוזיקלי "לשיר" כמעט הגיע לראש הרשימה, ו"רוג אחת" טיפס בלי להתאמץ אל המקום הראשון. שוברי הקופות של השבוע

בארצות הברית חגגו את חג המולד במהלך סוף השבוע שהתארך ביום אחד, לשמחתם של בתי הקולנוע האמריקנים. יותר ימי חופש משמעותם יותר הכנסות - וכאלו יש רבות בימים אלה בזכות "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים". על פי ההערכות, סרט הספינאוף של הפרנצ'ייז המצליח עומד להוסיף למאזן ההולך וטופח שלו 96.1 מיליון דולר, והוא מתייצב בביטחה במקום הראשון בטבלת שוברי הקופות זה השבוע השני.

 

פחות משבועיים עברו מאז יצא "רוג אחת" והוא כבר צבר 286.4 מיליון דולר בסך הכל, וביממה הקרובה יחצה בוודאי את רף 300 מיליון הדולר. כך שבדיסני יכולים לשאוף לחצות את יעד מיליארד הדולר בסך הכל. הישג יפה שגם דוחף את הוליווד כולה לשיא הכנסות חדש של 11.3 מיליארד דולר בסך הכל מכלל הסרטים שיצאו ב-2016.

 

אל החגיגה הצטרף בסוף השבוע הארוך והחגיגי להיט האנימציה המוזיקלי "לשיר" שגרף 56.1 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו בבתי הקולנוע, מה שמציב אותו שני רק ל"רוג אחת" בטבלה.

 

מתוך "לשיר" ()
מתוך "לשיר"

מי שחוו חג מולד עצוב הם כריס פראט וג'ניפר לורנס, שהצלחת דרמת המדע הבדיוני "הנוסעים" נשענה על עוצמתם השיווקית ככוכבים בהרפתקאתם על חללית בין כוכבים. אבל הסרט שהבטיח לנו סצנת סקס של שני השחקנים (הבטחה שהכזיבה) לא ממריא בקופות. בסוף השבוע הוא גרף 23.1 מיליון דולר בלבד, שלא ממש מצדיקים את הפקתו ומהווים עוד אכזבה לאולפני סוני.

 

יוצרי "למה דווקא הוא?" וכוכביו, בריאן קרנסטון, זואי דויטש וג'יימס פרנקו, יכולים להיות מרוצים מ-16.7 מיליון הדולר שהניב הסרט עם יציאתו לאקרנים. ואין להם מה להתלונן כשמהמקום הרביעי הם מתבוננים לאחור ורואים שם את הפלופ העצוב של "אמונת המתנקש" - העיבוד המושקע של ג'סטין קורזל למשחק המחשב הפופולארי בכיכובם של מייקל פאסבנדר ומריון קוטיאר. ההפקה שעלתה כ-125 מיליון דולר, צוללת בסוף השבוע הראשון שלה על המסכים עם הכנסות של 15 מיליון דולר עלובים בלבד. 

 

במקום השישי, דנזל וושינגטון מקבל תמורה לתרומה שלו לדרמה "גדרות" כבמאי וכשחקן ראשי. העיבוד למחזה זוכה הפרסים יצא להפצה רחבה וזו הניבה סכום יפה של 11.3 מיליון דולר. אחריו צועדת "מואנה", נסיכת האנימציה של דיסני, שממשיכה להעשיר את קופת תאגיד הבידור בעוד 10.4 מיליון דולר (182.4 בסך הכל). כמו "גדרות" גם המיוזיקל "לה לה לנד", בכיכובם של ריאן גוסלינג ואמה סטון, יצא להפצה רחבה וניצב במקום השמיני עם 9.7 מיליון דולר.

 

הקומדיה הפרועה "מסיבת השנה", שיצאה לרגל הכריסמס, מסיימת אותו עם 7.2 מיליון דולר שמציבים אותה במקום התשיעי ומצטרפים ל-44.2 שצברה מאז יציאתה. את העשירייה הראשונה חותם "יופי נסתר" שלמרות שורת הכוכבים שבו - וויל סמית', קירה נייטלי, קייט ווינסלט, אדוארד נורטון והלן מירן - מאכזב עם שבעה מיליון דולר בסוף השבוע השני.

 .

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים