שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  השמיים הם לא הגבול: המנטוריות החדשות נכנסות לתפקיד
  אין דבר שנשים לא יכולות לעשות, ואם נפסיק לחשוב שיש כאלו דברים, לא נצטרך להיאחז באמירה הזו - המנטוריות של מהנדסות העתיד משנתו הראשונה של הפרויקט, התכנסו יחד עם המנטוריות החדשות כדי לדבר על מקומן של נשים, על הצורך בעידוד וחיזוק תלמידות ועל העתיד

  בשיתוף התעשייה האווירית

   

  "יש מחסור במהנדסים ובאנשי מדע, והצורך הזה בולט עוד יותר כאשר מדובר בנשים שנוטות פחות ללכת לכיוונים האלה של מקצועות המדע וההנדסה", כך אומרת אליענה פישלר, סמנכ"לית תקשורת בתעשייה אווירית, בפתח מפגש המנטוריות לשנה השנייה של פרויקט "מהנדסות העתיד".

   

  הפרויקט, כשמו כן הוא, שם לו למטרה לחפש את מהנדסות העתיד ולשם כך משתמש במנטוריות, נשים העובדות בתעשייה האווירית ובעצם תפקידן, משמשות כמנחות לתלמידות יא' המצטרפות לפרויקט.  

   

  צילום: ירון שרון

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "אנחנו מאתרים קבוצה של מאה בנות מצטיינות בכתה יא' ומעבירים אותן כאן איזשהו תהליך של מנטורינג וחניכה ולמידה בתעשיה האווירית. זה תהליך של העצמה, של הכרה ביכולות שלהן, של התמודדות עם פרוייקטים הנדסיים, במטרה להעצים אותן לקראת בחירה במקצועות האלה בעתיד", הוסיפה פישלר.  

   

  המנטוריות סיפרו שבבית הן לעיתים שומעות משפטים כמו: "לא, מה פתאום, זה לבנים." אבל הן לא מקבלות את האמירה. השמיים הם לא הגבול הן אומרות, בנות צריות להבין שהן יכולות לעשות הכל ושום דבר לא אמור לעצור אותן, "הכל עניין של רצון. אם הן רוצות הן יכולות."

  מנטוריות מהנדסות העתיד
  מנטוריות מהנדסות העתיד
   

  בשיתוף התעשייה האווירית

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "השמיים הם לא הגבול: המנטוריות החדשות נכנסות לתפקיד"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים