שתף קטע נבחר

העבודות מתחילות: האוטובוסים עוזבים את רחוב דיזנגוף

העבודות להריסת כיכר דיזנגוף (מבצע "צינת בוקר") יתחילו ביום ראשון ויימשכו שבועיים. במהלכן ייסגרו חלקים נרחבים מהרחוב המרכזי. כל הפרטים על השינויים במסלולי האוטובוסים

 

 

 

מיום ראשון הקרוב יחולו שינויים משמעותיים במסלולי התחבורה הציבורית במרכז תל אביב בשל תחילת מבצע "צינת בוקר", שבמסגרתו תפורק כיכר דיזנגוף ותיבנה מחדש במפלס הרחוב. בזמן העבודות, שצפויות להמשך כשבועיים, תועבר התחבורה הציבורית מרחוב דיזנגוף לרחובות הסמוכים.

השינויים בקווי האוטובוסים (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
השינויים בקווי האוטובוסים(צילום: shutterstock)
 

הודעות על ההסדרים החדשים כבר נתלו (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הודעות על ההסדרים החדשים כבר נתלו(צילום: מוטי קמחי)

התחנה מבוטלת מיום ראשון  ()
התחנה מבוטלת מיום ראשון

העבודות יחלו ביום ראשון בשעה 22:00 ויסתיימו ב-22 בינואר ובמסגרתן יסגרו חלקים נרחבים ברחוב דיזנגוף. צפויים שינויים ניכרים במסלולי האוטובוסים ומוניות השירות. מדובר באחד מצירי התחבורה העמוסים במרכז תל אביב, שבו חולפים מדי יום עשרות אלפי אנשים, חלקם תושבים וחלקם תושבי חוץ שבאו לערוך קניות וסידורים. הודעות על המתוכנן כבר נתלו על תחנות האוטובוסים, ובעירייה מתכוונים להציב דיילי הסברה כבר בתחילת השבוע הבא כדי לצמצם ככל שניתן את הבלגן הצפוי. במקביל, העסקים והמעברים להולכי רגל יפעלו כרגיל.

 

הסדרי התנועה החדשים בדיזנגוף ()
הסדרי התנועה החדשים בדיזנגוף

מפרקים את הכיכר בדיזנגוף (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
מפרקים את הכיכר בדיזנגוף(צילום: מוטי קמחי)

הסברה לנוסעים על השינויים הצפויים ()
הסברה לנוסעים על השינויים הצפויים

 

אז מה צפוי? קווי האוטובוס 220, 172, 129, 100, 72, 61 ו-5, שנעים על רחוב דיזנגוף לכיוון צפון, ישנו את מסלול נסיעתם לרחובות המלך ג'ורג' ופרישמן וימשיכו את מסלולם הרגיל ברחוב דיזנגוף. קווים 66, 166 ו-90, יפעלו מרחוב בן יהודה.

 

קו 22 ישנה את מסלול נסיעתו לרחובות בן יהודה, שדרות בן ציון, מאנגר, ארלוזורוב וימשיך את מסלולו הרגיל ברחוב דיזנגוף. קווים 39 ו-239 ישנו את מסלול נסיעתם לרחובות אבן גבירול, ארלוזורוב וימשיכו את מסלולם הרגיל ברחוב דיזנגוף.

 

קווים 129, 172 ו- 72, שנעים על רחוב דיזנגוף לכיוון דרום, ימשיכו במסלולם עד צומת הרחובות דיזנגוף וארלוזורוב ומשם ישנו את מסלולם לרחובות בן יהודה ואלנבי. קווים 22, 90, 166 ו- 66 יתחילו את מסלול נסיעתם ברחוב בן יהודה.

 

קו 39 ישנה את מסלולו לרחובות בן יהודה, ארלוזורוב ואבן גבירול. קו 239 ישנה את מסלול נסיעתו לרחובות בן יהודה, ארלוזורוב, אבן גבירול שאול המלך ודובנוב. קו 61 ישנה את מסלול נסיעתו לרחובות בלוך והמלך ג'ורג'. קו 220 ישנה נסיעתו לרחוב המלך ג'ורג'. קו 5 ימשיך במסלול נסיעתו הרגיל עד צומת דיזנגוף-ארלוזורוב וישנה את מסלול נסיעתו לשדרות בן- גוריון. קו 129 ישנה מסלולו לרחובות אבן גבירול ומרמורק וימשיך את מסלולו הרגיל בשדרות רוטשילד.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
כיכר דיזנגוף. המזרקה כבר פורקה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים