שתף קטע נבחר

מיזוג קולינרי: BBB רכשה את מוזס עבור 35 מיליון שקל

ארבעה חודשים לאחר פתיחת המשא ומתן, הודיעה רשת ההמבורגרים BBB כי היא רוכשת את מלוא הבעלות ברשת מוזס, בתמורה לכ-35 מיליון שקל. הרכישה מגיעה כשנתיים לאחר ש-BBB רכשה את רשת "בורגרים" המתחרה

ארבעה חודשים לאחר שהחל המשא ומתן בין רשת ההמבורגרים BBB לרשת המתחרה מוזס, הודיעה BBB שבבעלות אהובה תורג'מן, ירון ישראל, רון שולמן, שגיב אברמסון וטל יתום, כי היא רוכשת את מלוא הבעלות ברשת מוזס, בתמורה לכ-35 מיליון שקל. הרכישה מגיעה כשנתיים לאחר ש-BBB רכשה את רשת בורגרים המתחרה.

 

מנכ"לית BBB, אהובה תורג'מן (צילום: אלעד גוטמן) (צילום: אלעד גוטמן)
מנכ"לית BBB, אהובה תורג'מן(צילום: אלעד גוטמן)

כתבות נוספות בערוץ הכלכלה:

אהובה תורג'מן מחלקת המבורגרים. רכילות עסקית

 

 

תורג'מן, שחזרה לחתימת החוזה מברלין, שם השיקה את הסניף הראשון של הרשת בחו"ל, מסרה כי עסקה זו היא חלק ממדיניות BBB במרכזה המטרה להרחיב את פעילותה ולחדור לתחום הפרימיום. תורג'מן הוסיפה, כי רשת BBB תמשיך להפנות משאבים למהלכים אסטרטגיים להרחבת הרשת בארץ ובחו"ל.

 

מנכ"לית רשת מוזס, נטע לוקר שפיצר, הוסיפה: "אנו בטוחים כי המהלך יוביל לצמיחה והתרחבות של רשת 'מוזס'. ערכי המותג, וביניהם: חדשנות, מצוינות ומשפחתיות, המנחים אותו מזה 13 שנים, ימשיכו להוות נר לרגלינו וילוו את השותפות החדשה בהצלחה".

 

יש לציין כי העסקה מותנית באישור הממונה על ההגבלים העסקים. העסקה כוללת את 11 סניפי רשת מוזס, שהוקמה ב-2003 ונמצאת בבעלות האחים יורם וארי ירזין ויובל סלע. ירזין, מבעלי מוזס, אמר: "אנחנו גאים במוזס, שהייתה חלוצה בתחום רשתות ההמבורגרים בקטגוריית הפרמיום בישראל". הוא העריך, כי "המיזוג עם רשת BBB ימנף את שני המותגים, תוך שמירת הבידול ביניהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים