שתף קטע נבחר

המופע הזוהר של גל גדות בגלובוס הזהב

בשמלה צמודה ארוכה, שהסגירה בטן הריונית קטנה והזכירה לבוש של גיבורת על, התייצבה גל גדות על השטיח האדום של טקס גלובוס הזהב. מעל הבמה הגישה ביחד עם כריס המסוורת' את פרס הסרט הזר לפול ורהובן ההולנדי. כך החמצנו מפגש פסגה בין השחקנית הישראלית לבמאי איראני

 

זה שגל גדות היא כוכבת על בינלאומית - אנחנו יודעים בישראל. אבל לפנות בוקר (ב') המעמד שלה קיבל חותמת רשמית מתא הכתבים הזרים של הוליווד, בחגיגה הגדולה שלו - טקס פרסי גלובוס הזהב ה-74. השחקנית הישראלית נבחרה להגיש את פרס הסרט הזר הטוב ביותר, כשלצדה האוסטרלי הלוהט והמאוד בלונדיני כריס המסוורת'. כך נרשם לו איחוד היסטורי מרגש, מפגש פסגה בין וונדר-וומן נציגת ליגת הצדק של DC קומיקס, ות'ור שגריר הנוקמים של מארוול. ממש עולמות מתנגשים, ומתיידדים.

 

גל גדות עושה את גלובוס הזהב (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
גל גדות עושה את גלובוס הזהב(צילום: רויטרס)
 

גדות הגיעה לבוורלי הילטון שבלוס אנג'לס, שם נערך הטקס, כשהיא לובשת שמלה שחורה-כסופה, שהזכירה במשהו את הלבוש שלה כוונדר-וומן, או גיבורת על אחרת. דרך השמלה הצמודה אפשר היה להבחין בבטן ההריונית הקטנה מבצבצת. בכל זאת, אין מה להסתיר. אחרי סיבוב דאווין על השטיח האדום, היא ניגשה לעבודה עם המסוורת'.  "בבואנו מישראל ואוסטרליה, אנחנו מבינים איך סרטים פורצים את כל הגבולות", אמרה גדות לפני הקראת חמשת המועמדים.

 

גל גדות וכריס המסוורת' פורצים גבולות - בין DC קומיקס למארוול (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
גל גדות וכריס המסוורת' פורצים גבולות - בין DC קומיקס למארוול(צילום: רויטרס)
 

אה...ומי זכה בפרס בסופו של דבר? אם זה באמת מעניין אתכם, אז זהו הסרט הצרפתי "היא" של הבמאי ההולנדי הוותיק פול ורהובן, שעלה לבמה כדי לקבל את הפסלון מידי גדות והמסוורת'. בכך נמנע סנאריו שעשוי היה לעורר הדים במזרח התיכון - לו רק היה זוכה בפרס "הסוכן" של הבמאי האיראני אסגאר פרהודי.  שחקנית ישראלית מגישה פרס למועמד מטהראן מעל לבמה בפני כל התקשורת העולמית - זה היה יכול להיות רגע שיא אופטימי.

 

גל גדות על השטיח האדום (צילומים: AFP) (צילום: AFP) (צילום: AFP)
גל גדות על השטיח האדום (צילומים: AFP)

 (צילום: AFP) (צילום: AFP)

 (צילום: AFP) (צילום: AFP)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים