שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דרושים בהיי-טק: דוברי רוסית ומשרות בצפון
  חברת Picscout מגייסת מהנדסי תוכנה, במיזם עסק שווה מחברים בין אנשים עם מוגבלות לחברות גדולות, טלכלל טכנולוגיות מחפשים נציגי מכירות וחברת Motorola solutions זקוקה לדוברי צרפתית. סקירת משרות

  עבודה בהיי-טק: חברת טלדור, העוסקת בתחום ה-IT, מגייסת עובדים במגוון תחומים. החברה מחפשת מפתח/ת #C, לפיתוח ותכנות אתר האינטרנט של החברה וגרסת המובייל. דרוש ניסיון של כשלוש שנים בתחום וניסיון מוכח בפיתוח בסביבת C#, ASP.NET.

   

  כתבות נוספות בערוץ הקריירה

   

  בנוסף, בחברה מחפשים מפתח/ת Java, עם ניסיון בפיתוח אתר אינטרנט, ניסיון בצד ה-Server והתשתיות עם רקע בפיתוח Web וניסיון של חמש שנים לפחות בפיתוח Java. כמו כן, דרוש מנתח/ת מערכות פיננסיות, עם ניסיון בעבודה עם בסיס נתונים SQL Server ויכולת תחקור גבוהה, בודק/ת תוכנה בעל/ת ניסיון ב-BI/DWH בסביבה מורכבת.

   

  בחברה זקוקים גם לתוכניתן/ית תשתיות אפליקטיביות, התפקיד כולל עבודה בצוות האינטגרציה העוסק בפיתוח שירותים עסקיים חוצי ארגון. על המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי של כשנתיים בעבודה עם Data Power וניסיון בפיתוח Web Services. כמו כן, דרוש תוכניתן/ית COBOL, עם ניסיון של חמש שנים ב-MF COBOL CICS והבנה ב-Unix ו-Windows.

  מייל לשליחת קורות חיים: hr@taldor.co.il

   

  "עסק שווה" מסייעים לכם למצוא עבודה

  מיזם "עסק שווה" מסייע באיוש משרות ובקליטה מוצלחת של עובדים עם מוגבלות בארגונים גדולים, ופועל בשותפות משרד העבודה, ארגון "ג'וינט ישראל", קרן משפחת רודרמן ובית ההשקעות מיטב דש. המשרות מותאמות לאנשים עם מוגבליות אך פתוחות גם לאנשים ללא מוגבליות. יבין המשרות שהמיזם אסף נמצאים מהנדס/ת אינטגרציה במשרדי חברת ויסוניק ג'ונסון קונטרולס בתל אביב, המייצרת מערכות אבטחה ביתיות. על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון במדעי המחשב, הנדסת תוכנה או תחום דומה, עם חמש שנות ניסיון לפחות כמהנדס אינטגרציה ונסיון בשפות כגון Python etc ו-Advantage.

   

  לחברת ריסקו, המייצרת פתרונות אבטחה לשוק המקצועי, דרוש SQL DBA למשרה בראשון לציון, עם ניסיון של שלוש שנים לפחות בתחום, בעלי תואר ראשון במדעים מדוייקים, יתרון לבעלי הסמכה ב-SQL ובעלי ניסיון עם מסד נתונים NoSQL MongoDB וידע בעבודה עם אשכולות ניסיון.

   

  חברת התוכנה SoftwareBMC, שמאפשרת לארגוני מיחשוב גדולים לנהל את שרותי המיחשוב שלהם בצורה יעילה, מחפשת Web Developer למשרה בתל אביב. על המועמדים להיות בעלי תואר במדעי המחשב או הנדסת תוכנה, ניסיון בפיתוח Web, ניסיון ב-HTML5 Java Scripts ו-CSS וניסיון בעבודה עם צד שרת.

   

  חברת צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה בע"מ, העוסקת בפיתוח תוכנה לאבטחת מידע, ואבטחת רשתות ומחשבים זקוקה למפתח/ת תוכנה למשרה בתל אביב. על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון במדעי המחשב, עדיפות לבעלי ניסיון קודם.

   

  כמוה, גם חברת התוכנה NCR, המתמחה בפיתוח מערכות תוכנה לרשתות קמעונאיות, מחפשת מפתח/ת תוכנה במשרה בתל אביב, למועמדים בעלי תואר ראשון במדעי המחשב עם ניסיון קודם, ועדיפות לניסיון בפרוייקטים.

  מייל לשליחת קורות חיים: info@esekshave.org.il

   

  דרושים: מהנדסי תוכנה וחומרה

  חברת LiveU, העוסקת בפתרונות שידור וידיאו חי, מחפשת עובדים למספר תפקידים:

  מהנדס/ת תוכנה בכיר: התפקיד כולל הובלה של צוות הפיתוח, הרחבת הקו הנוכחי של מוצרים והתכונות והשתתפות בפיתוח מוצרים חדשים ומלהיבים. בנוסף, על המועמדים להחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב או תואר מקביל ממוסד לימודים מוכר ולהיות בעלי חמש שנות ניסיון בתפקיד דומה, ידע רחב ב-C++,OOP ורשת, שלב 3 ומעלה.

   

  כמו כן, בחברה זקוקים למהנדס/ת חומרה, התפקיד כולל בין השאר עיצוב רחב של תהליכי פיתוח וידאו ואודיו. עיצוב, פיתוח ותיעוד תוכנה משלב הקונספט ועד ההפקה. על המועמדים להחזיק בתואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה, ולהיות בעלי 5-10 שנות ניסיון בתפקיד מהנדס אלקטרוניקה, עם רקע באלקטרוניקה דיגיטלית וב-OrCAD.

   

  עוד זקוקים בחברה לאנליסט/ית מערכת Priority ומתכנת/ית. התפקיד כולל בין השאר ניתוח, תכנון, פיתוח ותיעוד של יישומים ורכיבי מערכת. עבודה על פרויקטים מרובים בו-זמנית, הגדרה, פיתוח ויישום תהליכים פיננסיים ולוגיסטיקה. על המועמדים להחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב או מערכות מידע, להיות בעלי חמש שנות ניסיון בתחום, עם רקע רחב ב-SQL, יתרון לבקיאים לעומק באקסל.

  מייל לשליחת קורות חיים: jobs@liveu.tv

   

  חברת indeni מגייסת Backend Team Leader שיוביל את הפיתוח והארכיטקטורה של המוצר ויחנוך את אנשי הצוות. על המועמדים להיות בעלי ידע נדרש ב-Scala או Java, ניסיון ב-Akka, PostgreSQL, Cassandra & ElasticSearch. בנוסף נדרש Scala Developer, על המועמדים להיות בעלי רצון עז ללמוד, להתפתח טכנולוגית ולהשפיע על המוצר. דרוש ניסיון ב-Java או Scala, יתרון לבעלי היכרות עם Linux או בסביבות Unix אחרות.

   

  חברת Vonage, המפתחת מוצרי תקשורת מבוססי ענן, מגייסת מהנדסי פיתוח למגוון תפקידים. בחברה זקוקים ל-Senior SW Engineer, על המועמדים להיות בוגרי תואר ראשון ממוסדות מובילים ובעלי שלוש שנות ניסיון בפיתוח בשפות O.O, עדיפות לניסיון בהובלת משימות מקצה לקצה ולניסיון בפיתוח במתודולוגיית Agile.

   

  כמו כן, יש צורך ב-Junior Mobile Developer, לצורך פיתוח ב-Java for Android, Swift and Objective C. על המועמדים להיות בוגרים מצטיינים ממוסדות מובילים, יתרון לבעלי ניסיון בפיתוח O.O.

   

  כמו כן, זקוקים ל-Senior BackEnd Engineer, לצורך פיתוח Backend ב-Java מעל Linux, שיהיה מורכב משרתים רבים הפזורים בענן. התפקיד כולל עבודה מול MongoDB  ו-Memcached. על המועמדים להיות בוגרי תואר ראשון ממוסדות מובילים ובעלי ניסיון של כשלוש שנים בפיתוח בשפות O.O כגון C#, Java, Objective C, C++.

  מייל לשליחת קורות חיים: Jobs-IL@vonage.com

   

  לחברה באזור הצפון דרוש תוכניתן/ית Javascript עם ניסיון ב-Node JS, טכנולוגיות Server ו-Client לצורך פיתוח תוכנה באחת מהמחלקות המובילות בחברה. על המועמדים להיות בעלי ניסיון של חמש שנים בפיתוח C# או PURE JAVA וניסיון של שנתיים בניהול צוות פיתוח.

  מייל לשליחת קורות חיים: ronis@sqlink.com

   

  מחפשים מהנדסי תוכנה ואנשי מכירות

  חברת אבטחת התוכנה Checkmarx מגייסת 100 עובדים בתחומי הפיתוח והמכירות בישראל ובעולם. הסניף בישראל מגייס מפתחי Web צד שרת, מפתחי תוכנה ואלגוריתמים מנוסים לפיתוח בשפת C#, אנשי QA מנוסים, מהנדסי DevOps, אנשי BI ומפתחי מערכות Salesforce. כמו כן, בתחום המכירות דרושים נציגי מכירות ופיתוח עסקי דוברי גרמנית וצרפתית וכן אנשי Presale ו-Postsale מנוסים בפיתוח תוכנה.

  מייל לשליחת קורות חיים: checkmarx.general@applynow.io

   

  חברת Picscout מגייסת חמישה מהנדסים/יות תוכנה, לצורך עבודה עם מערכות מבוזרות ב-scale גבוה, הכוללת פיתוח מערכות מבוססות web, mobile ו-machine learning. ההצטרפות לצוות דורשת יכולת גבוהה של תכנון ופיתוח פתרונות מקצה לקצה, מאחר והעבודה כוללת פיתוח הן בצד השרת והן בצד המשתמש. כמו כן, נחוצה יוזמה ויכולת לדחוף פרויקטים קדימה, רצון ללמוד ומוטיבציה גבוהה להצליח.

    

  על המועמדים להיות בעלי ארבע שנות ניסיון מעשי בפיתוח תוכנה בשפות #C/JAVA, תואר ראשון במדעי המחשב או בוגרי ממר"ם ויחידות דומות.

  מייל לשליחת קורות חיים: jobs@picscout.com

   

  קבוצת התקשורת "טלכלל טכנולוגיות" מגייסת 200 עובדים למוקדי החברה באשדוד, תל אביב, ירושלים, חדרה וראשון לציון. לחברה דרושים נציגים טלפונים, אנשי שירות ומכירות, דיילים וסוקרים טלפונים, תנתן העדפה לעובדים מבוגרים. חלק מהמשרות כוללות רכב ואופציות קידום. יש צורך בניסיון בתחום, אפשרות לעבודה במשמרות לפי הצורך, תודעת שירות גבוהה ויכולת מכירה.

  מייל לשליחת קורות חיים: job@teleclal.com

    (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  (צילום: Shutterstock)
   

  זקוקים לדוברי צרפתית

  חברת Motorola solutions, המתמחה בפתרונות תקשורת חכמים בתחום הביטחון, מגייסת 20 חוקרים ומהנדסים למרכז שהוקם לאחרונה בתחומי למידת מכונה (Machine Learning), למידה עמוקה (Deep Learning), ראייה ממוחשבת (Computer Vision), עיבוד שפה טבעית (NLP) וביג דאטה.

   

  כמו כן, בחברה מחפשים מנהל/ת מכירות למזרח אפריקה ומנהל/ת לניגריה (כולל רילוקיישן), סטודנטים למדעי המחשב, ארכיטקט/ית מערכת לפיתוח טכנולוגיות עתידניות של מערכות שליטה ובקרה, מנהל/ת לקבוצת הפיתוח בתחום IoT ומנהל/ת פרויקטים (מהנדס/ת) דובר/ת צרפתית.

  מייל לשליחת קורות חיים: gius@motorolasolutions.com

   

  לחברת סופרקום בע"מ בהרצליה דרוש orcal DBA במשרה מלאה, הכוללת נסיעות לחו"ל. התפקיד כולל עבודה שוטפת עם צוות פיתוח OLTP, פיתוח אובייקטים למערכות OLTP, פיתוח Store Procedures ואובייקטים לאפליקציות ETL ,DB מוניטור, tunnig ו-Preformance של המערכות.

   

  על המועמדים להיות בעלי ניסיון של מעל לחמש שנים ב-orcal DBA אפליקטיבי, ניסיון בכתיבת שאילתות, אובייקטים, טריגרים, טבלאות, גובים, פקגים, ניסיון במוניטור, שיפור ביצועים ו-tunnig. שימוש ב-OEM, AWR, ניסיון בכתיבת תהליכי ETL, ניסיון עם Orcal 12, יתרון משמעותי לבעלי היכרות עם טכנולוגיות כמו Data Gard, BPM, Orcal Bus, Weblogic, RAC או לבעלי היכרות עם Exadata ו-Exalogic ועם סביבת Linux וכתיבת סקריפטים. יתרון משמעותי לבעלי ניסיון בכתיבת Stored Procedures.

  להגשת קורות חיים

   

  חברת CPS JOBS מגייסת עבור חברת SU מפתח/ת full stack- #C Web. על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון במדעי המחשב או תואר מקביל, ידע חזק ב-OOP/OOD ו-Design Patterns, חמש שנים לפחות של ניסיון בבניית Scalable ו-Web applications, שלוש שנים של ניסיון בפיתוח צד לקוח, ידע טוב ב-Web Standards, writing Elegant ,Readable, Maintainable HTML, CSS ניסיון ב-ASP.NET MVC, C#, JavaScript OOP and JavaScript Libraries, היכרות עם בסיסי נתונים (SQL Server/MySQL) ועם Azure/AWS, ידע מעמיק ב-Web development ומוכנות לעבוד בקבוצה.

  להגשת קורות חיים

   

  לחברת TechTalent דרוש איש/אשת Pre-sale לתפקיד עשיר ומעניין הכולל עבודה עם מערכות בטחוניות-מודיעיניות וארגוני ביון בארץ ובעולם. דרוש ניסיון של שנתיים בתחום ה-Pre-sale במערכות תוכנה בעולם הביטחוני-מודיעני, שליטה מלאה בשפה הרוסית (כתיבה, קריאה ודיבור), ניסיון בכתיבת מסמכים ברוסית ובאנגלית, ניסיון בהכנת הצעות מחיר, מצגות, וכתיבה טכנית מעמיקה, רמה גבוהה בעבודה עם Office ונכונות לנסיעות לחו"ל. יתרון משמעותי לבעלי סיווג ביטחוני.

  להגשת קורות חיים

   

  לחברה בתחום ההיי-טק דרושים נציגי/ות תמיכה טכנית, המשרה כוללת מסלולי קידום וקריירה ומלגות ללימודים אקדמיים. דרושה זיקה לתחום הטכנולוגי, ללא צורך בניסיון קודם, מוטיבציה להצלחה, מכוונות ליעדים, יכולת עבודה בתנאי לחץ ותודעת שירות גבוהה.

  להגשת קורות חיים

   

  לחברת Entrypoint בפתח תקווה דרושה איש/אשת בדיקות QA. התפקיד כולל בדיקות ידניות ופיתוח אוטומציה למוצרי תקשורת. על המועמדים להיות בעלי תואר הנדסאי, תואר ראשון או יוצאי יחידה טכנולוגית צבאית, עדיפות לבעלי ניסיון בבדיקות ידניות/אוטומטיות. יתרון לבעלי ידע בתחום תקשורת נתונים, ידע נרחב בפרוטוקולי תקשורת בשכבות 2 ו-3, וניסיון בבדיקות תוכנה בתחום תקשורת נתונים. יש צורך בזמינות לעבודה לטווח ארוך, יכולת למידה עצמית וגבוהה, מוטיביציה גבוהה ואחריות אישית. תיתכן גמישות לסטודנטים באחוזי המשרה ושעות העבודה.

  להגשת קורות חיים למשרה

   

  חברת התוכנה אלגו פיל מחפשת תוכניתן/ית web לפיתוח מערכות תוכנה מותאמות אישית ללקוחות ולפיתוח המוצר. דרוש ניסיון של שנתיים ומעלה בפיתוח C#/HTML/CSS Javascript/jQuery/SQL Server, יכולת פיתוח, קריאה וטיפול בקוד קיים, יתרון לבעלי ניסיון של שנתיים ומעלה בפיתוח CSS3/HTML5 או לבעלי יתרון בניסיון בעבודה עם AngularJS ו-Bootstrap, וניסיון בפיתוח אפליקציות מורכבות. מיועד לבעלי שאיפה למצויינות, שאפתנות, יצירתיות, יכולת לימוד עצמי ויכולת עבודה בצוות.

  להגשת קורות חיים למשרה

   

  חברת Behalf, המתמחה בפתרונות אשראי טכנולוגיים מגייסת לעבודה ברעננה עובדים בעלי רקע וניסיון טכנולוגי במוצרי Web. על המועמדים להיות בעלי אנגלית ברמת שפת אם, מוטיבציה ורעב להצלחה ויכולת לתרום לחברה. בין התפקידים הדרושים מנהלי צוותי פיתוח (Full Stack) להובלת הפיתוח הטכנולוגי על פי אסטרטגיית החברה, תוך עבודה צמודה עם מנהלי המוצר. נדרשת הבנה טכנולוגית ועסקית ברמה גבוהה, ניהול הפיתוח משלב הדרישות עד שלב ה-Release. מקור ידע וחניכה עבור חברי הצוות בפרט והפיתוח בכלל. דרוש ניסיון של חמש שנים לפחות בטכנולוגיות הבאות: Java, Javascript, PHP, Angular2, Python.

   

  כמו כן, יש צורך ב-QA engineer & Automation, על המועמדים להיות בעלי שלוש שנות ניסיון לפחות בפיתוח אוטומציה למוצר מורכב ועבודה עם Selenium Web Driver. בחברה מחפשים גם Data Scientists לצורך כתיבת מודלים סטטיסטים לחיזוי סיכון אשראי וביצוע מחקר על התנהגות לקוחות. נדרש נסיון בתכנות, הבנה עסקית ומוצרית וסקרנות לעבודה עם ביג-דאטה וריבוי ממשקים.

   

  דרוש גם רכז שירות לקוחות, התפקיד כולל בין השאר אחריות על תפעול תהליך התשלומים ללקוחות, ייעול תהליכי מערך התשלומים, פתרון בעיות תהליכיות וטכנולוגיות של הלקוחות, הבנת צרכי הלקוח והתאמתו למוצר, יש צורך בניסיון בתחום ורקע טכנולוגי.

  להגשת קורות חיים

   

  אנג'י, סטארט-אפ שעוקב אחר מצב הרכב, זקוק למפתח iOS בכיר, כחלק מצוות פיתוח האפליקציה של אנג'י לאייפון, המפתח יהיה אחראי על התקשורת מול הרכב, פיתוח אלגוריתמים על המידע המתקבל מהרכב ובניית קומפוננטות ה-IU. דרוש ארבע שנות ניסיון בפיתוח, מתוכן שנתיים בפיתוח iOS.

   

  בנוסף, יש צורך בעובדים במחלקת התמיכה הטכנית ללקוחות. העבודה בשיתוף מחלקת השיווק והפיתוח ומהווה אינטגרציה של ידע מכלל המחלקות, התפקיד מתבצע במשרדי החברה בתל אביב ומתאים לסטודנטים עם עברית ואנגלית ברמת שפת אם

  מייל לשליחת קורות חיים:jobs@engie.co.il

   

  חברת Priority Software שמפתחת מוצרי תוכנה לניהול ארגונים מחפשת עובדים לצוות התמיכה. דרושים רואי חשבון או מנהלי חשבונות שמעוניינים לעשות שינוי מקצועי ולהיכנס לעולם התוכנה. החברה מספקת הכשרה למתאימים בלימוד תוכנת priority. מתאים לאנשים שמתאים להם לתת שירות, תמיכה וסיוע מקצועי ללקוחות בארץ ובחו"ל. על המועמדים להיות בעלי תואר בחשבונאות או ניסיון רב כמנהלי חשבונות בכירים. המשרה היא חמישה ימים בשבוע בירושלים.

   

  בנוסף, בחברה זקוקים למנהל דיגיטל למחלקת השיווק, המשרה הינה במרכז הארץ והתפקיד כולל ניהול כל ערוצי השיווק הדיגיטלי: אתר אינטרנט, בלוג ורשתות חברתיות, ניהול ובקרה של Marketing Funnel על כל שלביו, כולל קמפיינים ליצירת לידים, טיפוח הלידים ואופטימזציה של תקציב בערוצים השונים וניהול הספקים. על המועמדים להיות בעלי ניסיון קודם בתחום הדיגיטל, לשלוט באנגלית, להיות בעלי יכולת אנליטית גבוהה משולבת בראייה שיווקית ולרצות ללמוד ולהתפתח בתחום.

  מייל לשליחת קורות חיים: hilit@priority-software.com 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים