שתף קטע נבחר

מחזירים את הרשת לכדור: ניפגש במגרש של הבוכרים

הם נפגשים מדי שבוע במשך שנים כדי לשחק כדורסל וגם לדבר על כל מה שקורה במדינה, בשכונה, במשפחה ואצל החברים - אבל עם החברות שהתחזקה, נחלש המגרש הקהילתי, הרשתות נקרעו, העשבים השתלטו על הסדקים ונהיה פחות נעים לבלות שם. מה עושים? קוראים לענת הראל וצוות "מהפך במגרש" ועושים שמח

בחסות הטוטו

 

כשהחבר'ה של הפרלמנט מתאספים במגרש בז'בוטינסקי באזור, אתם יכולים להיות בטוחים שאפילו שמדובר בשתי קבוצות שמשחקות משחק אחד, יהיו כאן יותר מ-20 דעות על איך צריך לשחק, מאיפה צריך להביא את הכדור ומה פתאום צעדים.

 

הם משחקים במגרש הכדורסל השכונתי כבר 30 שנה, ומעבר למשחקים יש שם הווי וחברויות שנבנו עם השנים ורק התחזקו, אבל המגרש הביתי שלהם הלך ונחלש, החלו להיווצר סדקים והגיע העת לשיפוץ נרחב. במסגרת מיזם "מהפך במגרש" המשותף ל-ynet ולטוטו, יצאה ענת הראל לפגוש את החבר'ה ולעזור להם להחזיר את הכבוד למגרש. צפו במהפך: 

 

 

 

 

כך נראה המגרש לפני השיפוץ
כך נראה המגרש לפני השיפוץעובדים ביחד על השיפוץ ()
עובדים ביחד על השיפוץ

מוכנים? ()
מוכנים?

המגרש המשופץ ()
המגרש המשופץ
 

עושים מהפך במגרש

לכל אחד ואחת מאיתנו יש את המגרש הביתי שלו/שלה. אנחנו מגיעים לשם כדי לשחק עם החברים, לעשות קצת ספורט ולשמור על הקשר, אבל בעיקר לשמור על החברות ועל הקהילה. גם הילדים שלנו משחקים שם אחר-הצהריים, ממציאים משחקים חדשים, מגלים עולמות ומפתחים את הביטחון העצמי שלהם.

 

אבל לפעמים המגרש, למרות ואולי בגלל כל האהבה והמשחקים היומיומיים, מאבד מהזוהר שלו, הרשתות נקרעות, השערים מקבלים כתמי חלודה, הדשא הולך ונעלם והסימונים כבר לא נראים, אולי בעיקר משום שגם התאורה לא כל-כך עובדת.

 

במסגרת פרויקט מיוחד של ynet בשיתוף הטוטו ישופצו מתקני ספורט קהילתיים ברחבי הארץ כשתהליך השיפוץ ילווה ויתועד בסדרה חדשה כאן ב-ynet.

 

כך זה נראה במגרש של מאמאנט

 

התפקיד שלכם הוא להגיש בטופס המיוחד בקשות לשיפוץ המגרש שבו אתם נוהגים להיפגש ולשחק. האתרים הנבחרים יזכו לטיפול מקיף על ידי צוות מיוחד שיחזיר את הכבוד למגרש.

 

בחסות הטוטו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באה לעזור לכם לשפץ את המגרש השכונתי - ענת הראל
מומלצים