שתף קטע נבחר

דרושים: סטארטאפים ישראלים בתחום הטכנולוגיות הרפואיות

לקראת הכנס הבינלאומי למכשור ומחשוב רפואי MEDinISRAEL שיתקיים ב-7 במרץ, הודיע מכון היצוא על פתיחת תחרות סטארטאפים המציעים פתרונות ייחודים בתחומי המכשור הרפואי. "תחרות זו תספק לנו הצצה לעתיד של תעשיה זו ולעולם הבריאות של המחר". מה יהיה הפרס לזוכים?

ב-7 במרץ יפתח בתל אביב הכנס הבינלאומי למכשור ומחשוב רפואי MEDinISRAEL בהובלת מכון היצוא ובשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, משרד הבריאות ומשרד החוץ. לכנס צפויים להגיע מאות אורחים מרחבי העולם ביניהם שרי בריאות ונציגים בכירים מחברות בינלאומיות, מנהלי בתי חולים, מנהלי רכש, יבואנים וחברות אינטגרציה.

 

לצד הכנס תתקיים תערוכה של למעלה מ-100 חברות ישראליות אשר יציגו טכנולוגיות בריאות חדשניות ביניהן: מכשירים לבישים, mApps ואינטליגנציה מלאכותית, טכנולוגיות סייבר רפואה, כלי אבחון מקוונים מתקדמים וטכנולוגיות מציאות וירטואלית ומציאות רבודה לחדרי ניתוח כמו גם לצורכי הדרכה, טיפול ושיקום וטכנולוגיות לשיפור היעילות בבתי חולים.

 

תחרות סטארטאפים בתחומי המכשור הרפואי

לקראת הכנס הודיע מכון היצוא על פתיחת תחרות סטארטאפים המציעים פתרונות ייחודים בתחומי המכשור הרפואי. שמונה חברות תגענה לשלב חצי הגמר במסגרתו יופקו עבורן סרטים שיוקרנו במתחם מיוחד בתערוכה בטכנולוגיות VR. במהלך הכנס יוכרזו 3 הסטארטאפים אשר יעפילו לשלב הגמר ולהם תינתן ההזדמנות להציג את הטכנולוגיה על במת הכנס בפני הבכירים ומקבלי ההחלטות הצפויים לקחת בו חלק. הזוכה בפרס הראשון יבחר על ידי פאנל של שופטים מקצועיים ויזכה בעמדת מפגשים עסקיים בביתן הישראלי בתערוכת MEDICA בגרמניה.

 

"התחרות הינה הזדמנות יוצאת דופן לחברות הישראליות לחשוף את הטכנולוגיה שלהן בפני אנשי מפתח בינלאומיים הצפויים לקחת בו חלק", אומרת אנג'לה רבינוביץ', מנהלת מחלקת מדעי החיים במכון היצוא. "תעשיית המכשור והמחשוב הרפואי הישראלית הינה תעשייה חדשנית, צעירה ומובילה בעולם אשר לה פוטנציאל עסקי אדיר. אני מאמינה כי תחרות זו תספק לנו הצצה לעתיד של תעשיה זו ולעולם הבריאות של המחר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תערוכת מדיקה מכון היצוא יצוא ייצוא ציוד רפואי טייטו TytoCare
מומלצים