שתף קטע נבחר

הגלאקסי S8 לא יושק בברצלונה

דיווחים חדשים ברשת מסמנים את ה-15 באפריל כתאריך היעד להשקה של הגלאקסי S8 ולא כפי שחשבו קודם שהוא יושק בכנס המובייל בברצלונה. גם מידות המכשיר כבר ידועות לפי איורים שדלפו

שום דבר (כמעט) לא יכול להתחבא ברשת וכעת כבר די ברור שיורש העצר למשפחת הגלאקסי, הלא הוא ה-S8, יושק באירוע נפרד שיתקיים ככל הנראה ב-15.4 ולא כפי שסברו בתחילה, במהלך כנס המובייל, MWC, אשר יחל בברצלונה ב-27 בפברואר. ה-S8 אמור להיות מכשיר הדגל החדש של החברה והראשון שיראה אור אחרי פרשת הנוט 7 המטלטלת מבחינת סמסונג, כאשר רק בעוד מספר ימים תכריז ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית על מסקנות ועדת החקירה שהקימה כדי להבין את נסיבות התלקחות המכשירים.

 

גלאקסי S8 וגלאקסי S8 Plus (צילום: GSM Arena) (צילום: GSM Arena)
גלאקסי S8 וגלאקסי S8 Plus(צילום: GSM Arena)

 

אתר GSMArena פרסם איורים חדשים של מידות הגלאקסי S8 הרגיל אשר פרטים אחרים לגביו כבר פורסמו, כמו למשל העובדה שהוא ככל הנראה יגיע עם מסך נטול שוליים כמעט לחלוטין וללא כפתור בית, כפי שמעיד סרטון של חברת סמסונג שפורסם ומציג בטעות או שלא בטעות מכשיר שלא מוכר עדיין בשוק ועונה על הדרישות הנ"ל. בנוסף, פורסמו המידות של הגלאקסי S8 Plus, הדגם שיושק בנוסף לרגיל ולמעשה זה שאמור לפצות, לפחות בגודל, על היעדרו הצפוי של מכשיר חדש ממשפחת הנוט, אשר ככל הנראה לא יראה אור לעולם.

 

גלאקסי S8 לצד גלאקסי S7 (צילום: GSM Arena) (צילום: GSM Arena)
גלאקסי S8 לצד גלאקסי S7(צילום: GSM Arena)

 

לא ברורים עדיין לגמרי גדלי המסך של המכשירים החדשים, אולם מדידה של האיורים מצביעה על גדילה משמעותית בגדלי המסכים, הדגם הרגיל אמור להיות עם מסך בגודל שינוע בין 5.5-5.7 אינץ' בעוד דגם הפלוס אמור להיות עם מסך שיהיה לפחות בגודל של 6 אינץ'. אלו הבדלים משמעותיים מגודלם של הדגמים הקודמים, קרי ה-S7 הרגיל וה-S7 Edge הגדול יותר שמידותיהם היו 5.1 ו 5.7 בהתאמה, אך חשוב לציין שהעובדה שהמסכים יהיו ככל הנראה נטולי שוליים ולצד זה העובדה שהמכשירים יהיו, לפי השמועות לפחות, נטולי לחצן בית, מבשרת שהמכשירים לא יהיו גדולים משמעותית פיזית מהדגמים הקודמים וזה רק המסך שיגדל בצורה ברורה.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים