שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  פוענח רצח הצעירה שגופתה נמצאה ליד הכנרת

  כחודש לאחר מציאת גופתה של תהילה נגר הותר לפרסום כי בן זוגה לשעבר, צעיר מכפר מרר, נעצר בחשד למעשה. היום הוגש נגדו כתב אישום. המשטרה: "הפך אותה לשפחה מוכה והתעלל בה". לפני כשלושה חודשים נעצר בגלל תקיפתה - והתיק נסגר

   

  תהילה נגר ()
  תהילה נגר

  הותרו לפרסום פרטי חקירת רצח תהילה נגר, בת 31 מקיבוץ גינוסר, שגופתה נמצאה בחודש שעבר ליד מגדל שלחופי הכנרת. כתב אישום הוגש היום (ד') נגד ראאד רושרוש, בן 27 מהכפר מרר, בן זוגה לשעבר. הוא מגולל את סיפור היחסים האלימים ואת הרצח המחריד.

   

  לפי כתב האישום, נגר ורושרוש הכירו לפני כשנתיים, והתקיים ביניהם קשר רומנטי. "במהלך תקופה זו הנאשם הפך אותה לשפחה מוכה והתעלל בה, אך היא לא סיפרה על כך לאיש. כל מי שניסה לעזור לה כדי לשמור עליה, לאחר שהרגיש במשהו - לא הצליח", אמרו במחוז צפון של המשטרה, שם חקרו את המקרה. "למרות הכל היא המשיכה להיפגש עם הנאשם. חברותיה הבחינו בחבלות על גופה אבל המנוחה טענה כי נפלה במדרגות והסתירה מה שעבר עליה".

   

  הבוקר בבית המשפט    (צילום: עידו ארז)

  הבוקר בבית המשפט    (צילום: עידו ארז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הנאשם ברצח, היום בבית המשפט (צילום: גיל נחושתן) (צילום: גיל נחושתן)
  הנאשם ברצח, היום בבית המשפט(צילום: גיל נחושתן)

  את כתב האישום הגישו עורכי הדין רועי אלפסי ועמוס דניאלי מפרקליטות מחוז צפון. "במהלך מערכת היחסים נהג הנאשם להכות את המנוחה, להכאיב לה, להשפילה ולבזותה", נכתב, ותואר מקרה בספטמבר האחרון שבו "הכה הנאשם את המנוחה באגרוף בעינה. כתוצאה מכך היא נאלצה להיעדר מחתונת בת דודתה".

   

  אירוע קשה נוסף התרחש לפני כשלושה חודשים, ב-12 באוקטובר. בשעות הלילה נגר ורושרוש יצאו לבילוי בפאב בקיבוץ בגינוסר. כשעזבו, החל להכות אותה באגרופים. היא ניסתה לברוח אך הוא השיג אותה, הפיל אותה ארצה והמשיך להכות. עוד נכתב כי רושרוש איים על נגר "לבל תספר לאיש אודות המכות – אחרת יפרסם ברבים תמונות אינטימיות שלה, אותן החזיק ברשותו".

   

  לפי המשטרה, אמה ראתה אותה אחרי אותו אירוע ונבהלה, ומיד קראה לכל המשפחה. הם הגישו תלונה והתקיפה נחקרה בתחנת טבריה ביחידת האלימות במשפחה. שם עצרו את הנאשם והאריכו את מעצרו בחמשה ימים. נגר הופנתה לטיפול רפואי ואז ברחה מאמה ומאחותה. "היא התבקשה למסור עדות אך לא הגיעה ולא שיתפה פעולה. מחוסר ראיות התיק נסגר והנאשם הורחק ממנה במשך שבועיים".

   

  תהילה נגר נרצחה ליד הכנרת    (צילום: אלי סגל , עידו ארז)

  תהילה נגר נרצחה ליד הכנרת    (צילום: אלי סגל , עידו ארז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בתקופה זו הנאשם לא יצר איתה קשר, ואולם שלושה ימים לפני הרצח, הוא ביקש לפגוש את נגר במטרה לחדש את הקשר. "הוא שכנע אותה שהוא השתנה ושהוא אוהב אותה ומעוניין להחזיר את היחסים למצב נורמטיבי. נגר נענתה לו ונפגשה עמו בערב הרצח (19 בדצמבר). הוא הגיע לקיבוץ גינוסר ב-20:15 ואסף אותה, הם נסעו יחד לטבריה ושם היא רכשה כרטיס SIM שביקשה להכניס לטלפון שלה. יחד הם משכו כסף ונכנסו לבית קפה כזוג נורמטיבי שמתנהל בצורה רגילה, לא מעוררת שום חשד או כוונה אחרת. בחצות חזרו לכיוון הקיבוץ ועשו סיבוב. בשלב מסוים הוא נכנס איתה לשולי כביש 90. שם ירדו השניים מהרכב ואז תקף אותה באכזריות".

   

  כך מתואר הרצח בכתב האישום: "הוא החל לתקוף את המנוחה, בעוד שהמנוחה מנסה להתגונן מפניו. לאחר מכן, דחף הנאשם את המנוחה לשיחים שבצדו המזרחי של החניון שם חנק אותה בגרונה והוסיף לחבוט בה בחוזקה בפניה וגרם לה לדימום רב - עד שאיבדה את הכרתה. או אז, גרר הנאשם את המנוחה לצדו הצפוני של החניון ושם הטיח בראשה אבן שפה במשקל של כ-30 ק"ג, רוצץ את גולגולתה וגרם למותה. לאחר הרצח, עזב הנאשם את החניון ושב לביתו באמצעות הג'יפ".

   

  לאחר הרצח, ובמטרה להעלים ראיות, לפי האשום רושרוש מחק ממכשיר הטלפון הנייד שלו את רישומי השיחות ואת ההודעות שהוחלפו בינו לבין נגר. 

    

  קבוצת פועלים שעברו במקום מעט לפני השעה 07:00, דיווחה על הגופה למשטרה. שוטרים הגיעו כעבור שעה קלה, כשאמה של נגר ואחותה כבר היו בזירה. "הן נתנו לנו תיאור מדויק של המנוחה אבל בגלל מצב הגופה הגרוע לא היה ניתן לזהות אותה. בדיקת DNA מההורים סייעה לבצע התאמה מדעית".

  עו"ד שמואל ברזני (צילום: גיל נחושתן) (צילום: גיל נחושתן)
  עו"ד שמואל ברזני(צילום: גיל נחושתן)
   

  במשטרה אמרו כי את החשוד איתרו תוך 40 דקות, בהתאם לתיאור שמסרה האם. "בליל הרצח הנאשם לא השתמש ברכב שבו נהג לנסוע, אלא לקח רכב ג'יפ מאחיו. לאחר הרצח מסר את מפתחות המכונית לבני משפחתו, כאילו כלום לא קרה. בבוקר נסעה גיסתו עם הילדים לבית ספרם, אך בהמשך גילו כתמי דם ברכב. בבדיקת כתמי הדם נמצאה התאמה לדם המנוחה מה שקושר אותה באופן ישיר לרכבו של הרוצח".

   

  בחקירה ראשונה של רושרוש הוא טען כי נפגש עם נגר ערב לפני הרצח, הסיע אותה לטבריה על פי בקשתה ושם נפרד ממנה. לאחר מכן, במשך 30 יום של חקירה, הוא שמר על שתיקה מוחלטת. 

   

  עורכי הדין שמואל ברזני ואבי טל שמייצגים את רושרוש, מסרו בתגובה: "מדובר בטרגדיה מצערת. אך מרשנו כופר מכל וכול בכתב האישום. אין סיבה ולא הייתה לו סיבה לפגוע בה. מערכת היחסים ביניהם מוכרת באזור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים