שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  השדרנית שפוטרה מגלגלצ: "אסגור חשבון עם מנהלי התחנה"
  לאחר שפוטרה מגלגלצ בעקבות דברים שכתבה על דריסת השוטר, השדרנית חן אלמליח העלתה לפייסבוק פוסט זועם: "לא תוציאו אותי סהרורית שתומכת ברצח, בשום אופן"

  "גלי צה"ל וירון דקל, שהתיר את דמי בהודעת פיטורים לא פחות גרועה מהכותרות הצהובות - גם איתם אני אסגור את החשבון, כשתחלוף הסערה", כך הגיבה שדרנית גלגלצ חן אלמליח, לפיטוריה היום (ד') מהתחנה הצבאית.

   

  הסערה החלה בעקבות פוסט בפייסבוק, בו כתבה אלמליח בין היתר כי "גם אני הייתי דורסת שוטר אם היו מפנים אותי בכוח מהבית". מפקד גלי צה"ל ירון דקל כתב בתגובה בטוויטר שלו כי החליט לפטרה. ועל כך השיבה הערב אלמליח.

   

  "לא תוציאו אותי סהרורית שתומכת ברצח". אלמליח (צילום: יוחאי עצמון)
  "לא תוציאו אותי סהרורית שתומכת ברצח". אלמליח(צילום: יוחאי עצמון)

  "לא, לא תוציאו אותי סהרורית שתומכת ברצח, בשום אופן", כתבה בפוסט. "אני מקבלת את כל הודעות התמיכה שלכם, ותודה על כך, מהנאצות הבנאליות אני משתדלת להתעלם. בנוסף, הטלפון שלי מופצץ בהודעות וטלפונים מכל תוכנית אקטואליה וגוף תקשורת אפשרי... אז חבל על השיחות וההודעות, אני לא מתכוונת לענות ולשחק במגרש הזה. אני אבחר את הדרך להעמיק את הדיון ולהעלות את המורכבות שמעבר לכותרת פרובוקטיבית בפלטפורמה שאני אבחר.

   

  "אני בכלל לא העניין פה... העניין הוא כל מי שעמד אי פעם מול פינוי והרס של ביתו... כל אלו - מזרחים, בדואים, ערבים, האוכלוסיות החלשות ביותר במדינה - עומדים חסרי אונים, בגבעת עמל, ליפתא, בכל שכונה או כפר, אל מול כוחות גדולים ואלימים, ואין בידם מספיק כוח או לובי מספיק חזק בכנסת שילחם על זכויותיהם".

   

  הפוסט שהעלתה אלמליח בתגובה לפיטורים
  הפוסט שהעלתה אלמליח בתגובה לפיטורים

   

  ועוד כתבה אלמליח: "העניין הוא שבזמן שזה קורה, יש אוכלוסיות אחרות שיושבות על אדמות ששייכות למדינה ועושות בהן כרצונן כי אף אחד לא יזיז אותם משם, כי יש להם מנגנון חזק, הרבה כוח והם מאוגדים תחת שמות כמו 'התנועה הקיבוצית' ושאר גופים כלכליים ופוליטיים חזקים, שבחסות החוק מאפשרים להם לגזול מכולנו", והוסיפה: "אבל על זה אף אחד לא רוצה לדבר, כי זה לא סקסי, זה לא 'שדרנית גלגלצ תומכת בפיגועי דריסה'. אלוהים, רק לכתוב את זה מצמרר אותי.

   

  "אז לא, אני לא אתן להם להפוך אותי לסהרורית שתומכת בהרג של אנשים, לא. מי שעוקב אחרי מספיק זמן יודע שבמצבים האלו אני תמיד מנסה להפנות את הזרקור למשוללי הכוח, האזרחים הפשוטים חסרי האונים, כל הקבוצות שבתחתית הפירמידה, מזרחים, אתיופים, ערבים, בדואים, ברה"מים וכל מי שלא נמנה על ההגמוניה, זו שמפילה עלינו תיקים והופכת אותנו עבריינים לפי ראות עיניה ובהתאם לאינטרסים שלה...

   

  הפוסט שהוביל לפיטורין
  הפוסט שהוביל לפיטורין
   

  "והשוטר, גם הוא חלק מתחתית הפירמידה, גם הוא ממלא פקודות של מי ששלח אותו מלמעלה, וכואב לי, כואב לי על השוטרים, החיילים וכל מי שנשלח לבצע פעולות קשות של פינוי, גירוש והשלכה מאדמות ודיור ציבורי...".

   

  ועוד כתבה: "החוק לא חל על כולם ואנחנו לא שווים בפני החוק, היום זה הבדואים בנגב, מחר זה מזרחים בשכונה בדרום תל אביב... אני כואבת על כולם, כל הקורבנות של המצב, אני בחיים לא אתמוך בהרג, אני מזדהה עם התסכול של העומדים בחוסר אונים מול דחפורים וכוחות ענקיים שמאיימים לפרק עליך את ביתך, הרוחני והגשמי, בכל מקום בארץ".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "השדרנית שפוטרה מגלגלצ: "אסגור חשבון עם מנהלי התחנה""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנשים של בוקר
  7 לילות
  מומלצים