שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

הבכירים נהנים מאבטחה צמודה בסנטר

ברססט משיק ניחוחות של תשוקה, קרומיניס מגיע לארץ הקודש, קרין מאיר רובינשטין דואגת להיי-טק, בוסקילה מנהלת פרוייקטים בוועד ואינדיק וניני נהנים. רכילות עסקית

מנכ"ל חברת הטכנולוגיות MedOne, רוני שדה, הזמין עשרות מנכ"לים ומנהלים בכירים במשק כדי להציץ למתקן הדאטה סנטר של החברה. המרכז מאחסן את המידע של חברות וגופים גדולים בישראל, בהם מרבית הבנקים, חברות ביטוח וחברות אשראי, קופות חולים, משרדי ממשלה, חברות היי-טק ותעשייה.

 

המסיירים, שהגיעו ביוזמת המועדון האסטרטגי Jim, התרשמו ממה שראו עיניהם ולא פחות מהאבטחה הצמודה שהתלוותה אליהם, עד כדי כך, שאפילו לשירותים הלכו עם ליווי צמוד. בין המתרשמים: מנכ"ל סימנס ישראל ד"ר שמואל פלדל, חתן פרס ישראל לניהול פרופ' יאיר אהרוני, סמנכ"ל רכבת ישראל בני לביא, מנכ"לית Nuvoton בירנית לבני, משנה למנכ"ל איתוראן עמי סרנגה ועוד.

פרופ' יאיר אהרוני ורוני שדה (צילום: דני שרף) (צילום: דני שרף)
פרופ' יאיר אהרוני ורוני שדה(צילום: דני שרף)
 

תספורת ב-1,000 דולרים

כ-1,000 ספרים ישראלים מחכים לבואו של רוברט קרומיניס, אחד ממעצבי השיער הידועים בארה"ב, והמעצב הראשי של חברת פול מיטשל למוצרי עיצוב השיער, שבבעלות ג'ון פול דה ג'ורייה. קרומיניס מגיע לארץ הקודש לכבוד האירוע באוניברסיטת תל אביב, במהלכו יחלק למעצבי השיער הישראלים טיפים וטכניקות עיצוב, יסביר למה מחיר המינימום לתספורת אצלו עומד על לא פחות מ-1,000 דולרים וככל הנראה גם ישתף אותם בהתרגשותו לקראת חתונתו הקרובה עם מרי, הכימאית הראשית של החברה.

ג'ון פול דה ג'ורייה, מרי, רוברט קרומינס, קלינט איסטווד (צילום: יח"צ פול מיטשל) (צילום: יח
ג'ון פול דה ג'ורייה, מרי, רוברט קרומינס, קלינט איסטווד(צילום: יח"צ פול מיטשל)
 

חילופי חוקרים

רגע לאחר שאיש העסקים והפילנטרופ, מורט ב. צוקרמן, השיק בישראל את תוכנית המנהיגות החדשה STEM, ותרם 100 מיליון דולרים כדי לקידום מחקר משותף לארה"ב וישראל במסגרתו, כל חוקר אמריקאי שיגיע לישראל לפוסט-דוקטורט, יקבל מלגה שנתית בסך 50 אלף דולרים, וכל חוקר ישראלי שימשיך ללימודי פוסט-דוקטורט באוניברסיטאות הארה"ב, יקבל 25 אלף דולרים בשנה.

 

צוקרמן נפגש במעמד עם רקטור האוניברסיטה העברית פרופ' אשר כהן, נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ' יוסף קלפטר, נשיא הטכניון פרופ' פרץ לביא, נשיא מכון ויצמן למדע פרופ' דניאל זייפמן, ד"ר לורה מקסלין מהאוניברסיטה העברית, ד"ר יוסף קינגורן-טנצר מאוניברסיטת תל-אביב וד"ר אנסטסיה ינצלינה ממכון ויצמן למדע.

צוקרמן (במרכז, בחליפה כחולה) עם ראשי האוניברסיטאות והחוקרים ()
צוקרמן (במרכז, בחליפה כחולה) עם ראשי האוניברסיטאות והחוקרים
 

אינדיק וניני נהנים במוזיאון

לא ברור על מה בדיוק דיברו שגריר ארה"ב בישראל לשעבר מרטין אינדיק והזמרת אחינעם ניני, בשבתם יחד במוזיאון ארץ ישראל. אולי אינדיק שיתף אותה בזכרונותיו כמזכיר המדינה בממשל קלינטון, אולי ניני סיפרה על איזו שאיפה נסתרת שלה להיות שגרירה. בכל מקרה ניכר שהשניים שנהנו מהצוותא, וזה מה שחשוב.

מרטין אינדיק ואחינעם ניני (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
מרטין אינדיק ואחינעם ניני(צילום: מוטי קמחי)
 

מגלים את אמריקה הלטינית

אנשי עסקים ממקסיקו, קוסטה ריקה, ארגנטינה, ברזיל ואורוגוואי הגיעו לישראל כדי להשתתף בכנס ליצירת גשר בין חברות ישראליות להזדמנויות עסקיות באמריקה הלטינית. הכנס אורגן ביוזמת פירמת עורכי הדין הבינלאומית גרינברג טראוריג.

 

ראש הסניף הישראלי של הפירמה, עו"ד גארי עפשטיין, הודיע קבל עם ומתכנסים כי אמריקה הלטינית היא בעלת פוטנציאל גדול שטרם מומש לחברות ולמשקיעים ישראלים. בין הנוכחים: עו"ד ג'ואי שבות, מנכ"ל לשכת המסחר ישראל-אמריקה הלטינית גבריאל חיון, יו"ר הפעילות הבינ"ל במשרד עו"ד פטרישיה מננדז-קמבו ועורכי הדין מנואל רחונוב ויוסבל איברה.

ג'ואי שבות, גבריאל חיון, פטרישיה מננדז-קמבו, גארי עפשטיין, מנואל רחונוב, יוסבל איברה ()
ג'ואי שבות, גבריאל חיון, פטרישיה מננדז-קמבו, גארי עפשטיין, מנואל רחונוב, יוסבל איברה
 

דנים ומשקיעים בהיי-טק

על רקע התכנית הממשלתית להגדלת כח העבודה להיי-טק הישראלי בהשקעה של כ-900 מיליון שקלים, יזם איגוד IATI, דיון במצב ההשכלה והתעסוקה של תעשיות ההיי-טק ומדעי החיים. הארגון, שפועל לטיפוח תעשיות ההיי-טק ומדעי החיים בישראל, הזמין למפגש את ראשי האוניבסיטאות בישראל.

 

משרד פירמת עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן בת"א אירחה את ההתאספות, שכללה בנוסף לנכבדים מהאוניברסיטאות, את מנכ"לית IATI קרין מאיר רובינשטין, היו"רים המשותפים ארז צור ויקי ינאי, שמקדמים את חיזוק הקשר שבין התעשייה לאקדמיה וחברי הדירקטוריון של האיגוד. הנחה בחן ראש המועצה הלאומית לכלכלה, פרופ' אבי שמחון.

ארז צור, פרופ' דניאל זייפמן, פרופ' רבקה כרמי, פרופ' פרץ לביא, פרופ' יוסף קלפטר, יקי ינאי, קרין מאיר רובינשטין (צילום: מורג ביטן) (צילום: מורג ביטן)
ארז צור, פרופ' דניאל זייפמן, פרופ' רבקה כרמי, פרופ' פרץ לביא, פרופ' יוסף קלפטר, יקי ינאי, קרין מאיר רובינשטין(צילום: מורג ביטן)
 

פעמיים בוסקילה

השייטת האולימפית, עו"ד ורד בוסקילה, מונתה לסמנכ"לית פיתוח עסקי וניהול פרויקטים בוועד האולימפי בישראל. בוסקילה תעסוק, בין השאר, בגיוס תרומות מחו"ל למרכז המבקרים החוויה האולימפית של הוועד. לאחר המשחקים האולימפיים בלונדון 2012, התמחתה בוסקילה בפיתוח עסקי, מה שהביא אותה לתפקיד החדש. יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יגאל כרמי, אמר כי בוועד דוגלים בשילוב ספורטאים אולימפיים בתפקידים בכירים בספורט הישראלי.

 ורד בוסקילה (צילום: הוועד האולימפי בישראל) (צילום: הוועד האולימפי בישראל)
ורד בוסקילה(צילום: הוועד האולימפי בישראל)
 

ניחוחות בחדר השינה

מלון פורט אנד בלו בנמל ת"א אירח את השקת שלושת הניחוחות החדשים של הולנדיה לחדר השינה. מנכ"ל החברה שמתמחה בהנדסת שינה, אבי ברססט, הסביר כי מטרת הריחות היא לשלב שינה רגועה עם אוירת תשוקה וחושניות בחדר המיטות. מחיר השילוב מגיע גם לכ-1,300 שקלים עבור מקלות מפיצי ריח. מנכ"לית המלון, הילה שוורץ זמיר, לקחה שאיפה.

אבי ברססט והילה שוורץ זמיר (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
אבי ברססט והילה שוורץ זמיר(צילום: רפי דלויה)
 

פרסים למעסיקים בעלי מוגבלויות

קרן משפחת רודרמן, הפועלת לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה בישראל ובארה״ב, ערכה בניו יורק אירוע לזוכים בתחרות "Ruderman Best In Business Award", בה השתתפו עסקים מצפון אמריקה שמכשירים ומעסיקים אנשים עם מוגבלויות. הפרסים הוענקו על ידי מנכ"לית קרן משפחת רודרמן שירה רודרמן ונאמנה בדירקטוריון הקרן שרון שפירו.

שירה רודרמן, ג׳רמי שפירא, שרון שפירו (צילום: יהודה האריס) (צילום: יהודה האריס)
שירה רודרמן, ג׳רמי שפירא, שרון שפירו(צילום: יהודה האריס)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים