שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  תגידו לעצמכם את האמת: הורוסקופ פברואר
  כמה אתם באמת רוצים להגשים את המטרות שלכם ומה אתם מוכנים לעשות בשביל להשיגן? חודש פברואר מביא עמו שני ליקויים שלכל אחד השפעה על חיינו - הפרטיים והציבוריים - החל משחרור חלקים באישיותינו שאינם נחוצים לנו ועד ליכולת לעמוד בפני כל אתגר שהחיים מביאים עמם

  חודש פברואר מלא בהתרחשות פלנטרית: ליקויי מאורות, נסיגת יופיטר וצמידות של מרס אורנוס. אפשר לומר שמתרחשת "חגיגה בשמיים". החודש הסוער הזה נפתח ואין לדעת איך הוא יסתיים. מה שבטוח, האמרה המפורסמת של ביבי "לא היה כלום ואין כלום" לא תתפוס בחודש הזה.

   

  כל מזל והמזל שלו: הורוסקופ חודש פברואר 

   

  עונת הליקויים החורפית

  החודש מתרחשים שני ליקויים, שלכל אחד מהם משמעות שונה. נפתח דווקא בליקוי השני, שיתרחש ב-26 לחודש. זהו ליקוי חמה שמסיים את סדרת הליקויים בציר בתולה דגים (עד לעשור הבא).

   

  בתקופה זו חשפנו עוד נדבך בתוך מערכת ההסתרה ובקרת האיכות תבעה מכולנו להיות יותר חדים ומדויקים. בשנה וחצי האחרונות כולנו עברנו בדיקות קפדניות והרגשנו תחת "זכוכית מגדלת". זה סייע לנו לשחרר עוד חלק באישיות שלנו שזקוק לרגש ולתמיכה חיצונית.

   

  הליקוי שיתרחש עוד קודם לכן, ב-11 לחודש הוא ליקוי של ירח מלא בדלי, ליקוי חצי צל הוא מבטא את תמצית העידן החדש ומהווה פתיח של סדרת ליקויים חדשה. עיקר הנושא של ליקויים אלו הוא ליצור אינדיבידואל משויף ומחודד שפועל לטובת הכלל ולא רק לטובתו האישית.

   

  ראש הדרקון החדש באריה, מלמד אותנו להיות בשליטה עצמית מלאה. הכוח הפנימי שלנו מתחזק עד כדי כך שלעתים אנחנו מתבלבלים ומכתירים את עצמנו למלכים. האדרת הכוח היא טריקית והאש שמלבה את היצר הפנימי איננה יודעת שובע. על כן, נמצא את עצמנו מתמודדים בכל רבדי החברה עם כאלו ש'השתן עולה להם לראש' ומתקשים לשלוט באש הזו.

   

  סוגיית הון-שלטון עולה שוב לכותרות. סיפור "ביבי והמתנות" הוא רק קצה הקרחון של מערכת הסתרה שקיימת מאחורי הקלעים של העידן היוצא. 'ביבי' שלנו, נושא פנים נפטוניות שיכולות לתעתע ולהתפרש כתמימות, אך לא כך הדבר. יש ביכולתו לצאת מתוך מצבים סבוכים באלתור של רגע ובשימוש ביצירתיות. במפת לידתו, השמש והירח צמודים. ביבי נולד בליקוי שמבטא כוח עצום ואילו הליקוי בצמידות לנפטון מעדן את הכוח כלפי חוץ, כך שהוא יודע לשבות את הסביבה בקסמו.

   

  סדרת הליקויים של החודש יחשפו עוד הרבה טפח וטפחיים ורבים מאתנו יישארו פעורי פה לנוכח כך.

   (צילום: AFP)
  (צילום: AFP)

  כוכב מרס – והאש המתפרצת

  כוכב מרס הוא הכוכב שמבטא את האש הלוהטת, את היצר הפנימי ואת ה"רצון" חסר הסבלנות. כוכב מרס הוא כמו חייל טירון שאינו מכיר את המערכת, חדור מוטיבציה ורצון להיות חייל קרבי ולהילחם למען המולדת. הקושי הוא שאותו חייל עדיין לא מכיר את החוקים, את הכללים, את השטח ואת עצמו. הוא לא יודע כיצד הוא יתפקד במצבי לחץ.

   

  המבחן האמיתי יחכה לו בקרב (המציאות הקשה), רק אז הוא יכיר את עצמו ואת אישיותו ועד כמה מבחן התוצאה יצליח. האש שמתפרצת מכניסה אותנו להילוך גבוה מאוד, היא מסוכנת לאנשים שנמצאים במצבים עדינים בחייהם. בימים אלו אנו שומעים בחדשות על רציחות ושפיכת דמים – לא צריך הרבה, רגע של טירוף וזה קורה. זה יכול לקרות בכל מיני מינונים, מה שחשוב הוא לתעל את האש לעשייה וליצירה ולהקפיד על תכנון נכון.

  מרס הוא כוכב יצרי שמתקשה לתכנן או לפעול בהיגיון. הוא פועל באימפולסיביות ומבטא את הדחף הראשוני שקיים בכל אחד מאתנו. דחף כזה שגורם לנו להיות מושפעים מחלקי מידע בתקשורת, אשר עפים בחלל האוויר וגורמים לנו להסיק מסקנות מהירות ואף מוטעות.

   

  מתי בפעם האחרונה עצרנו לחשוב לפני שהסקנו מסקנה? זכרו שלא ניתן לנקוט דעה או להעמיד לדין, על סמך חצאי דברים או שבבי סיפור, דרושה חקירה אמיתית. כשאנו מתלוננים על השלטון מתוך הכיסא החם בביתנו, צריך לבדוק עד כמה דעתנו מתבססת על התמונה המלאה. מנגד, כשכבר ישנה הזדמנות לתקן את המציאות, רובנו נשארים אדישים.

   

  כיוון ההתפתחות משנה את צורתו, רוקם את עורו מחדש וכדאי שנצעד קדימה ולא נישאר מאחור.

   

  תרגיל מצוין לחודש זה הוא לנסות לשלוט במינוני האש. ממש כמו בזמן בישול במטבח, אנו מנמיכים את האש שמתחת לסיר האורז. גם אם נרצה לזרז את תהליך הבישול, אורז על אש גבוהה לא יפיק את התוצאה הרצויה. סביר להניח שהוא יישרף.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  חודש פברואר גדוש בכוכבים ובתנועות:

  1.2 ירח בצמידות למרס, פותח את החודש ומעיר אותנו אל הדרך המהירה של החיים.

   

  4.2 ונוס עוברת למזל טלה ורודפת אחר מרס, נצמדת אליו אך לא משיגה אותו. שיתופי פעולה עדיין לא יוצאים אל הפועל. אנו עדיין בשלב התכנון והתוצאה עוד לא מגיעה. ונוס שאוהבת את מרס הגברי ומעריצה אותו על הכוח שלו, חייבת למצוא את הדרך לשתף פעולה. על מנת שזה יקרה, אנו מקבלים הזדמנות לצלול פנימה אל תוך נבכי הנשמה. לקראת סוף החודש, ונוס מתחילה את להאט לקראת נסיגה. (ונוס תכנס לנסיגה בין 4.3-15.4).

   

  6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6 – יופיטר מייצג את האש היוקרתית, זוהי שתאפשר לנו לדייק את הפרויקטים שלנו ואת מערכות היחסים שלנו לרזולוציות הכי גבוהות. מאז אוקטובר, כשיופיטר נכנס למאזניים, אנו לוכדים חלומות ורעיונות. חשוב שנזכור שצריך גם לממש אותם ולרדת לפרטים הכי קטנים, ולא להיאחז בתוכנית הראשונית והכללית מתוך אמונה מוטעית שהיא מצוינת. אם לא "נעבד" אותה היא תכלה אותנו.

   

  11.2 ליקוי ירח מלא בדלי (ליקוי צל חלקי) שיראה בשמי ישראל, יגרום לשינוי משמעותי בתחום הממשל. הדלי משקף את החברה כולה ואת ההנהגה. האש שמאיצה את התהליכים תפתח קופות שרצים ותחשוף מרמה וחוסר ישירות. עבור האינדיבידואל, חשיפת העבר, תהיה הזדמנות לייבא כישרונות או פרויקטים מפעם. וכן, גם אנשים שחשבנו שיצאו מחיינו, יחזרו. רק שהפעם נצטרך לתקשר איתם בדרך אחרת, חכמה יותר.

   

  18.2 השמש עוברת למזל דגים, המבטא את היצירה ואת החלומות.

   

  22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרת זווית של 90 מעלות לפלוטו. זהו יום שיכול להיות נפיץ במיוחד. היצר הקיים בתוכנו מבקש לבטא את עצמו ויתכן שזה יפגע ויאיים. מצד שני, היצר הזה כבר לא יכול להישאר בתוכנו.

   

  26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים, בקרבת נפטון, הוא ליקוי שיכול בהחלט לגרום לנו לגלות את האמת על העבר. זה הזמן לגלות שלא כל החדשות שהובאו לידיעתנו היו נכונות בהכרח. הליקוי הנוכחי קשור באופן ישיר למפה של ראש הממשלה שנולד בליקוי בקרבת נפטון. מכיוון שמדובר בנפטון – אין לדעת לאן יוביל אותנו הסיפור ואיך ה'יצירתיים הכי גדולים' ימצאו דרך לטייח את הדברים שוב.

   

  27.2 מרס נצמד לאורנוס ומפעיל את ה"מרובע" בין פלוטו ואורנוס. זהו תהליך ארוך שמנתק אותנו מההרגלים של העבר ונכונה לנו הסכמה לעבור לתדר חדש.

   

  רבים מאתנו מתקשים לשחרר את העולם הישן. הן מבחינה דתית, הן מבחינת היכולת להתחבר לקדמה או כל היאחזות שאינה משרתת את העתיד. הגשר בין העבר לעתיד הוא שכלול היכולות הקיימות וניצול הכישרונות הנרכשים שלנו. המעבר לעולם חדש של טכנולוגיה מייצג איזשהו וויתור על קירבה רגשית. זוהי משימה קשה לכל השוהים בכדור הארץ.

   

  ולסיום: אלו שיש להם אש בריאה בתוך הגוף הפיזי, מקבלים הזדמנות לנצל תקופה. היזמים, החלוצים, הרעיונאים והסטרט-אפיסטים עולים על גל של הזדמנות נדירה ושועטים קדימה.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

  בחודש הבא, כשוונוס תתחיל את הנסיגה, נקבל הזדמנות להבין שבכדי לבצע תוכניות רחבות היקף, עדיף לנו לחבור אל אנשים המשלימים אותנו. במקרה כזה, שיתוך הפעולה יגרום להגשמת התוכנית להיות מוצלחת יותר. גם מערכות-יחסים יקבלו הזדמנות שניה. עוד על וונוס בחודש הבא.

   

  חודש פברואר אחד על אחד: הורוסקופ חודשי אישי

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תגידו לעצמכם את האמת: הורוסקופ פברואר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים