שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קיה ספורטאז' מוזמן למוסך
  הדור השני של רכב הפנאי הפופולרי מוזמן למוסכי הרשת, עקב חשש מחדירת לחות ליחידת הניהול של מערכת בקרת היציבות. במקרים קיצוניים עלולה לפרוץ אש בתא המנוע
  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, תזמין למוסכי הרשת המורשים 760 בעלי ספורטאז' (דור 2) שיוצרו בין ה-09.08.2007 וה-22.05.2009. זאת עקב חשש לכשל ביחידת הניהול האלקטרונית של מערכת בקרת היציבות. לדברי קיה, החשש הוא כי אטימה לא הרמטית של חוטים המוליכים ליחידה, תגרום לחדירת לחות וכתוצאה מכך תיווצר קורוזיה על המעגלים והחיבורים החשמליים. זו עלולה לגרום לקצר במעגל המודפס ולהתחממותו, ובמקרים קיצוניים עלולה לגרום להתלקחות בתא המנוע. בקיה מדגישים כי נורית חיווי להפסקת פעולת ESC (בקרת יציבות), עלולה להדלק בלוח המחוונים.

   

   

  בעלי כלי הרכב המוזכרים יוזמנו לאחד ממוסכי השירות המורשים לצורכי בדיקה, ובמידת הצורך יוחלף כיסוי המחבר או היחידה כולה. משך התיקון המשוער
  הוא כשעתיים. הודעה בכתב תישלח לבעלי כלי הרכב בימים הקרובים. לקוח שירצה לבדוק אם מכוניתו כלולה בקריאת השירות, יכול לעשות זאת דרך מוקד שרות הלקוחות של קיה או באתר האינטרנט של החברה.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "קיה ספורטאז' מוזמן למוסך"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים